0 oy
307 göst.
Diğer kategorisinde (877 puan) tarafından
Ben uğradım hemde namusuma iftira attilar

18 Cevaplar

0 oy
(220 puan) tarafından
Kim attı. Ne tepki verdin. Ben hiç uğramadım ama belki uğramışizdir haberimiz yok ;)
(877 puan) tarafından
Görümcem attı konuşmuyorum simdi
-Reklam-
0 oy
(7,182 puan) tarafından
Namuslu kadına iftira atmak en büyük gunahlardandir kadir gecesi bile affolunmaz 
(877 puan) tarafından
Çok zoruma gitti
(7,182 puan) tarafından
Allah hakkını bırakmaz kuzum sabret
(877 puan) tarafından
Elimden başka bir sey gelmiyor
0 oy
tarafından
Gerçekler gün yüzüne çıktı ama gelde gör bazılarının gözünde kötü ben oldum herşeyi ortaya çıkardım diye iftira atanın 2 yakası bir araya gelmez ALLAHa havale et
(877 puan) tarafından
Allah'a havale ediyorum zaten en büyük vekil odur
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Evet güya kaynanamı ben kovmuşum
(877 puan) tarafından
Tövbe estağfurullah
0 oy
(9,022 puan) tarafından
Uğramadım çok şükür...
(877 puan) tarafından
Rabbim ugratmasin
0 oy
tarafından
evet. benim de namusuma laf atmaya çalıştılar. o zamanki erkek arkadaşımla otobüsteydik. okul pikniğinden dönüyoduk. önde arkadaşlar, arkada arkadaşlar, ortada biz. o da yorgundu başını omzuma yasladı uyuyodu. bebe yakası tişört+kapşonlu ceketim var, dekoltem vs de yok. teyzemin gelini bizi görmüş, herkese memesine yatırmış çocuğu diye anlatmıştı. herkese yaymışlardı.
(877 puan) tarafından
Çok ayıp yaptıkları ya
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Uğradım. Namusuma değil ama arkadaşım kişiliğime karakterime iftira attı. Çok üzdü beni. Şuan kendisi gün yüzü görmüyor....
(877 puan) tarafından
Öyle olur zaten
0 oy
tarafından
Eşimi doğuran kadın nerde demediğim şey varsa dedi diye konuştu çok defa. 
(877 puan) tarafından
Yaaaa
0 oy
(912 puan) tarafından
Ben sabah bebeğimle markete gittim kaynananam gelmiş bakmış evde yokum eşimi aramış karın az önce beyaz arabaya bindi yanindads bebek nereye gitti diye ben çıkmadan eşime söylemiştim eşim beni görüntülü aradı baktı yoldayız markete gidiyoruz giderken de yengesiyle karşılaştık beraber gidiyorduk eşim anlamış iftir la olduğunu kapatıp kaynanama ağzına geleni söylemiş kaynanam da kayın peder ime gelin oğlumu doldurmuş iftira atmış oğlum bana hakaret etti diye ben olayı kayın babam beni arayınca öğrendim allahtan yanımda yengemiz vardı da kayın babam vs laf vermedim ağizlarina Allah herkesi iftiradan korusun bu olay sabah 10 gjbi yaşandı ve hala elim ağlayalım titriyor 
(1,977 puan) tarafından
Valla bende bi kötü oldum okurken.
(912 puan) tarafından
Çok dolmuşum yaa
0 oy
(1,766 puan) tarafından
Evet uğradım hemde namusuma laf söylenildi benimde görümcelerim attı 4 sene geçti aradan ne oldu biliyor musun bu gün onlar en büyük rezilliği yaşıyorlar kendi kendilerinü rezil ettiler
(877 puan) tarafından
Düşmez kalkmaz bir Allah
0 oy
(1,977 puan) tarafından
Üvey annem arkadaşıma iftira attı. Evden bi eşyası kayboldu, bu eve bi tek senin arkadaşın geliyor dedi kızı hırsızlıkla suçladı. O eşya bi süre sonra temizlik yaparken eşyaların içinden çıktı. Ne utandı ne kızardı pi.slik. 

Bide babamın kamerası kayboldu kesin para için bu satmıştır diye ikisi bana iftira attı. Onuda buldular. Hakkımı helal etmiyorum. 
(877 puan) tarafından
Allah çıkarıyor işte böyle doğruyi er yada gec
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Valla atıldı yem de çok büyük ama kim ne dedi bilmiyorum sadece ortada çok büyük bir iftira vardı ama hakkım iki cihanda da helal değil 
(877 puan) tarafından
Sen affetsende unutsanda Allah unutmaz
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Malesef ki uğradım allah'a şükürler olsun tertemiz de aklandım çıktım ama bana o günleri yaşayanları asla ama asla affetmeyecegim iki cihanda da yüzleri gülmesin inşallah 
(877 puan) tarafından
Gulmez merak etme
0 oy
(1,762 puan) tarafından
Uğradım peşime düşen takıntılı manyak yüzünden adımı çıkarttılar her boku yemişim düşüp kalkmışım bunu da etrafımdaki bütün insanlara duyurmuşlar. Herkes bana ters ters bakıyor bir duydum beynimden vurulmuşa döndüm çok ağladım Allahım Allahım ben hiç birini yapmadım kim uyduruyor beni bu cehennemden kurtar dedim. Mucize oldu başka şehirden güzel haberler geldi. Başka sehire gittim bir daha da o insanlarla görüşmedim.
(877 puan) tarafından
Allahin adaleti sasmaz
0 oy
(2,693 puan) tarafından
Evet bı kadin kocaya kaçtı dedi halbuki anlı şanli düğünüm oldu hergun mahalledeydim kimse inanmadı kadına oda zaten sora utancından çıkamadı ortaya gitti mahalleden:)
(877 puan) tarafından
Ahaha iyi olmuş:D
0 oy
tarafından
Hiç kulağıma gelmedi iftira atan olduysada Allahindan bulsun
(877 puan) tarafından
Bulur Elbet
0 oy
tarafından
Bitane namussuz vardi iftira atan hiç bisey demedim Allaha bıraktım önünde kızları var çokta bisey demeye gerek yok 
(877 puan) tarafından
Elbet gün gelir bulur onu

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 771 göst.
28 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 740 göst.
12 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Pimpirik anne (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 729 göst.
17 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (877 puan) tarafından soruldu