0 oy
769 göst.
Diğer kategorisinde (3,739 puan) tarafından
Ben uğradım bir çok defa hemde :( hala atlatamiyorum 

25 Cevaplar

+2 oy
(424 puan) tarafından
Evet iftira atildi duydugum an evden ciktim o kisinin evine gittim kapiyi o kadin acti sana oturmaya geldim dedim iceri girdim çocuğu küçüktü cocugu disariya koydum kapiyi örttüm okadin cay koyana kadar bir kavgaya giristik bildiginiz sac bas. Elime bicagi aldim cikar lan su dilini dedim ben evlendim ayrildim diye bana nasil dil uzatirsin diye dilini kesicem senin dedim bildigin saldiriyoruz birbirmize komsular sese kapiya dayandi elimde bicak kaldiridm bunu ayaga ocagin gözünü yaktim elini tuttum felaket yanmisti doğrular konusucaksin yoksa kesicem dilini dedm eli cok fena yanmisti herkesin onunde dogrulari konustu tabi sonradan mahkemelik olduk ama pisman degilim elimde kanitlar var
tarafından
Neler yasamissin cnmbnm ya
Kaç yaşındasin çocuğun varmi.
Neyse en azından şimdi mutlusunya önemli olan o
(424 puan) tarafından
24 yasindayim tatlim hamileyim ins ilk yavrumu kucagima alacağım
tarafından
Yaşında küçükmüş
İmtihan dünyası işte
İnsanın başına neler geliyor
Rabbim hayırlısıyla sağ salim kucana almayı nasip etsin inşallah
(424 puan) tarafından
Amin ins bitanem rabbim dileyen isteyen herkese nasib etsin ins
tarafından
İns cnm ins
-Reklam-
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Uğramadım ama uğrasam çatır çatır hakkımı arardım. Tabi konuya da bağlı karşımdaki anlayacak kapasitede değilse hiç uğraşmazdım kendimi bildikten sonra direk siler atardım. 
0 oy
(1,428 puan) tarafından
6 tane görümce birden biri laf çıkarıyo ben kendimi savunmaya çalışıyorum onlarda beni öyle bi bastırıyor ki bende artık onu yaptım sanıyorum
(1,428 puan) tarafından
Evet canım rabbime çok şükür evimiz ayrı yoksa ben biterim rabbim kaynanamı da eşini de aynı anda alsın canını bana bulaşmasın yoksa beni öldüttürür evime gelirse
(6,136 puan) tarafından
Sana cemkiren inat diyorlarsa iyi canım yine haklarından geliyorsun demektir size de benim gibisi lazimmis de
Allah kurtarsın valla
tarafından
Yansitma bu durum .

Onalrdan uzak dur
tarafından
Yani onlar narsist  kisielre  benziyor ve yansitma  ismi verilen kavramla seni  anksiyete  ye  ugratyolar
(1,428 puan) tarafından
Kesinlikle haklısınız ö
0 oy
tarafından
Bende bendeeee .. Demedigim şeyleri dedi diye ortada geziyor eşimin kuzenleri. Ben ne yapıyorum umursamıyorum. Herkesin kendi kalitesi. Eşimin annesi babasıyla konuştum onlara durumu açık açık izah ettim ikisi de benden yana çünkü biliyorlar ben öyle şeyler konuşmam. Sonuç olarak kendileri rezil oluyor. Allah akıl fikir versin inşallah hepsine de vicdan merhamet versin. Evli olmayan yaptığı şeylerin büyüklüğünü bilmiyor yuva yıkmaya kadar gidiliyor ama fark etmiyolar üzme kendini hem sen onlardan alacaklı ol boş versene. Allah onların hakkını yedirmesin sana. Hakkı yenen ol da öbür tarafta sen hakkını iste.  ♥️♥️
(3,739 puan) tarafından
Aynen öyle canım Allah görmüyor sanıyorlar bunlar da Allah öyle bir görüyorki
0 oy
(1,337 puan) tarafından
1 kez uğradm küçük bi iftiraydı ama çok büyuk kavga ettim
(3,739 puan) tarafından
Küçük olduğu halde büyük kavga ettiysen büyük olduğunda düşünemiyorum
(1,337 puan) tarafından
Yengemle ayni is yerinde çalışıyorduk ve iş yerinde yengemle ikimiz aynı gun için izin aldk ve usta bna izin verdi yengemde kavga etti ustayla bende ustama o gitsin ben gitmiyim dedim iznimi iptal ettim ama usta inat etti yengeme izin vrmedi yengemde istifa edip eve gitti ve evdekilere beni şengül yüzünden işten kovdular dedi şengul benim bu arada ve abim,annem ve babam beni dinlemeden bi dünya laf söylediler bende olan kavgayı ettim abim ve yengemle kustüm sonra bana bi babam inandı filan ama daha konu açils aherkesin yanında yengeme sen bana iftira attn diyorum inkar etmiyorda
0 oy
tarafından
Ben uğradım ama oğlu üzerine yemin edip ben söylemedim dedi artık ne beklerim bu kişiden sustum
(3,739 puan) tarafından
Öyle kişilerden korkulur zaten
tarafından
Aynen öyle canım
0 oy
(329 puan) tarafından
Ugradım kendi kendimi yedim söyleyen kişiyide yedim ama kimseyi inandıramamdım cnkü söyleyen kişi öyle Bi yemn ederdik herkesi inandırdı
(3,739 puan) tarafından
Yok artık ya
(329 puan) tarafından
Malesef
0 oy
tarafından
Üniversite de uğradığım iftira bütün hayatıma mal oldu sebep ilanları rabbim iki cihanda da güldürmesin ondurmasin mahşerde helallik için yana yana beni arasınlar inşallah 
tarafından
Çok zor bir dönemdi hiç hatırlamak istemiyorum çok farklı hayallerim çok farklı bi hayat amacım vardı ama her şeyi berbat ettiler rabbim kimsenin yanına bırakmasın inşallah
(7,194 puan) tarafından
Amin   Rabbim bundan sonra ki intihanlarini kolay eylesin inşallah
tarafından
Amin inşallah imtihansız kul  olmaz imtihanimiz varsa zaten mutlu olmak laızm ki rabbim bizi kulu görmüş dert vermiş yeter ki o imtihanı verebilelim şimdi çok şükrediyorum ki intihar falan etmemişim eşimle tanıştırdılar evlendim iki kizim oldu oğlum doğacak inşallah annelik bana çok iyi geldi  :)
(7,194 puan) tarafından
Hee evet öbürleri tedavi ile.mi olmuştu sanki konusmustuk bana ümit olmustun (◕ᴗ◕✿) intihar falan Allah muhafaza canım iman o anda düşüyor rabbim sevmiş korumuş kollamis seni ... Hepimiz imtihandyz aynen ama en azından kolay geçsiz bizler güçsüz varlıklarz rabbim içimizi en iyi bilendir
tarafından
Aynen öyle canım ") benim hep bakanlıktan gelme adet duzensizligim falan vardı öyle çok büyük tedaviler uygulanmadı şükür ama işte rahim tersliği düzensizlik vs derken eşimde çok ağır işte çalışıyor inşaat işçisi onda da sıkıntılar çıktı çocuk istediğimiz zaman normalde ilaç kullanıyorduk iki kizim da öyle oldu üçüncü koskocaman bir sürpriz oldu bize neye uğradığımizi şaşırdık ben baya bi inanmadım hamile olduğuma herkes yanılıyordur gözüyle bakıyodum ama doğruymuş ")
0 oy
tarafından
Uğradım halamın kaşar kızı bana bekarken çocuk aldırdın dedi gidip test verecektim şikayet edip hatta sonra kendi evli kürt bi adama kaçtı kaç çocuğu vardı çocuk yaptı adamdan
(3,739 puan) tarafından
Etme bulma dünyası bir yerde
0 oy
tarafından
Ben bayram sabahı evde uyurken eşimin telefonlarını duymamıştım uyuyordum o zaman sevgiliydik eşimle en yakınım arkadaşımı aramış eşim emir yağmuru gördüm sabah erkenden süslenip çıktı demiş.  Eşim kapıya geldi o sıra uyandım uyku sersemi açtım kapıyı eşim giyin gel arkadaşına gidicez dedi kahve içmeye çağırdı dedi gittik kapıya eşim birden arkadaşıma bağırmaya başladı ulan allahsız kitapsız sen kime iftira atıyorsun uyuyor evde diye öyle böyle bağırmak değil ama kızın annesi babası çıktı kapıya eşim onlarada bağırdı ..... Kızına sahip çıkın bana kuyruk sallamasin yagmurun yanında birdaha sakın gormuyeyim onu diye kıyameti koparttı aradan bir ay geçti arkadaşım "özür dilerim gönül söz dinlemiyor dedi.. bizi ayırmak için yapmış eşimin kıskanç olduğunu biliyordu.. ilk ve tek uğradığım iftiraydi aklıma geldi şimdi bile ağlıyorum ben o kız için çok fedakarlık yapmıştım. Yolda denk gelince tek yaptığım bir tokat atıp yüzüne tükürmek oldu
(3,739 puan) tarafından
Eşinide helal olsun ama inanıp ta direk seni silebilirdi peşinden gitmiş durumun arkadaşına gelincede fazla fedalarlik vefasızlık getirmiş
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Çok şükür öyle bişey gelmedi başıma
(3,739 puan) tarafından
İnşallah ta gelmez canim
0 oy
tarafından

Kaynanam görümcem bir oldu numaramı verdi. Eşime o.rospuluk yapıyor diye iftira attılar

Mahkemeye verdim devam ediyor 

Sonuç. Adam yakalandı. İtiraf etti onların yaptirdinı

Görümce min. Görümcesinin. Nikahı vardı. Akrabalar zeten  bana kolanya kuyusunu tutturdular 1 kişi 100 TL koydu bunlar onu 1500 TL yaptı çaldın dedi 

Mahkemeye verdim aramızda halledelim davayı geri çekin 1500 verin susalım dediler 

Sonuç ben kazandım. Kamera kayıtlarında 1 kişinin verdiği ortaya çıktı

Kızımın cenazesnden 15 gün sonra mı ne görümcem. Kaynanam bana geldi almadım eve bana inat olsun diye darp raporu alıp beni şikayet ettiler

Mahkemeye verdim bende doktorla onları. Sahitlerim ve kamera kayıtları vardı sonuç bekliyorum.  

Daha çok var da yeterli bunkadari bence

tarafından
Evraklar elime geldi maddi manevi tazminat davası açılacak tı.  Eşim ve bizimkiler uğraşma dedi. Çünkü yine Hamileyim. Adliyeye git gel yine tansiyonun yükselir dediler Rabbime havale ettim haklı olduğum çıktı ortaya evraklar elimde
(7,194 puan) tarafından
İyi yapmışsın boşver Allah'tan bulsunlar sen yavruna odaklan sağlıkla al kucağına inşallah
tarafından
Amin inşallah canım içimde kaldı uğraşmadım diye ama 4 bin küsur para cezası verildi. Bide hapis cezası verildi. Cnm.bu rahatlatıyor. Benden 1 buçuk almaya çalıştılar.  Ama onlardan kat kat fazlasi çıktı
(7,194 puan) tarafından
Ohhh iyi olmuş o da bir şey valla
tarafından
Öyle cnm.
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Uğradım, o zamanlar çok uğraştım kendimi anlatmaya hiç susmadım ama pek etki etmedi açıkcası, ama 1sene sonra falan bana iftira atanlar bana inanmayan kişilere de aynı şeyi yaptı:) o zaman dedim ki zamanında bana inanmamıştınız noldu aynı şey başınıza geldi:) çok rahatladım bunu yaşadıkları için
(3,739 puan) tarafından
Çünkü bazen anlamak yaşamaktan geçermis canim
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Uğradım atığı iftriyada ispatlafım Allaha havale ettim kendi evladından sordu haaa sorsan onalr biz bu kişiye iftira attık başımıza geldi diye düşndüler hiç sanmıyorum 
tarafından
Bizim merhabamiz bile onlar kuruyor sebebleri abilerini almışım.

Çünkü görümcemin kocası çalışmayı sevmeyen biri. Eşimle sevgiliyken. Her maaşta kardeşine para yollardi çocuklar için evlendikten sonra ben izin vermedim çünkü. Borca girdik ev dizdik.

Paramiz vardı ama ev yapmak hayalimiz. Ben para gitmesin diye düğün yapmadım onlara niye vereyim veya verdireyim ki
(5,311 puan) tarafından
Hımm mesele o kadar ağır bende bunu bilerek onu aile ortamında dile getirirm  bir söyler 2 söyle 3 söyler en son o gelir yeter ne yapmaya çalışıyoreun derse senin bana yaptığını yapıyorum derim
tarafından
Girmiyorum cnm eşimin aile ortamlarına eşimde. Gitmez. Ayda 1 anasına gider.  

Bide Kayınpederin mezarlığa gidin ce halasina ugrariz uzak duruyoruz
(5,311 puan) tarafından
Ozamn dert etme Alkaha havale et
tarafından
Öyle yaptım cnm Rabbim. Yarına bırakır ama yanına bırakmaz
0 oy
tarafından
Çok şükür öle bı durum yaşamadım
(3,739 puan) tarafından
İnşallah ta yaşamazsin kuzum
0 oy
(5,220 puan) tarafından
evet uğradım üstelik hamileliğimin başlarında hareket bile etmemem gereken bi dönemdeydi.. üstten aşağı aldım herkesi sonra eşim araya girdi terör estirdi. sonuç herkes yaptığıyla gt gibi kaldı
0 oy
(15,988 puan) tarafından
Kıyameti kopardım. Kimse ne bana ne de aileme haksız yere iftira atamaz 
(3,739 puan) tarafından
Ben haksız yere uğradım iftiraya:(
0 oy
(82 puan) tarafından
Uğradım eşim ağızlarının payını verip benden sessiz kalmamı istedi asla kalamam normalde ama sustum aradan 20 gün geçti sadece Allah çok büyük işte attığı iftirayı kendi yaşadı karaktersiz köpek iyi ki eşimi dinleyip kenara çekildim öylece izlemek daha iyi oluyo
(3,739 puan) tarafından
Senin bir şey yapmana gerek kalmamış işte kuzum
0 oy
(774 puan) tarafından
Kayinvalidemle yaşıyorduk sorunlarımız vardı gorumceme anlattım o da bana eltim için ona demişsin 2 ay kalır çıkarım diye dedi bunu kaynanama dedim anne öyle bişey yok kulağına gelirse inanma diye eltim gelince de sürat yaptım kaynanam gorumcemi arayıp neden öyle bişey dedim ikisi bir birine düştü demiş gorumcem de ben demedim öyle bişey demiş ben yalancı oldum eşim beni işten aldı durumu anlattı yanımda ablasıni aradı o da demedim dedi eşim de kızları sonuçta tabi ona inanacaklar dedi direk anneme bırak beni dedim yalancı insanlarla aynı evde yaşayamam dedim anneme bıraktı 3 gün gitmedim eve baktım ev bulmuş evden çıktık ... Nefret ederim yalandan 1 yıldan fazla da görümcemle konusmadim 
(3,739 puan) tarafından
Peki şimdi konusuyo musun
(774 puan) tarafından
Mesafeli ama konuşuyoruz küçük bişey onlara göre ama beni evimden etti kiradayim kaynanamla ayrı eve çıkmış oldum insanlar bişey yaparken sonunu düşünmüyor
0 oy
tarafından
Hayır ben hiç uğramadım çok şükür ama çok kötü bir durum yaa 
(3,739 puan) tarafından
Kesinlikle çok kötü bir durum inşallah ugramazsin

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 307 göst.
14 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Fatmayaren (877 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 551 göst.
20 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Fatmayaren (877 puan) tarafından soruldu