0 oy
215 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar çocukların babasıyla davalıyiz. Belki bilenler biler ayrıntılı evden birşey almadan çıkmıştık daha sonrasında defalarca istememize rağmen karşı taraf ne benim ne çocuklarımın eşyalarını vermediler. Çocukların babası 3aydir çocukların ihtiyacını karşılamıyor herşeyi bin kere razı olsun anam babam yapıyor. Biri 22aylik diğeri 7aylik kızım var babaları 15 günde bir görmeye geliyor icra memurlariyla.. Şimdi ikisini nasıl alıyor demeyin bizde  çok uğraştık ama alıyor büyük kizi 4saat küçük kızı 1saat götürüyor biri kucağında diğeri yolcu koltuğa yatıyor kaç defa pedagog uyarsa da aynı.. ailem küçük bebek için puset aldı kizlara kışlık tulum ve ayakkabı aldılar sizce yarın kızımı bu pusetle mi vereyim ? Yoksa aynı kucakta mi ve giyimlerine çok özen gostereyim mi? Kafam çok karışık 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Niye kimse yorum yapmıyor :[
-Reklam-
0 oy
(415 puan) tarafından
Belli ki o adamda beyin yok çocuk senin çocugun sonuçta diğer türlü tehlikeli birde plakasını şikayet etsene polise bebek kucakta araba sürüyor 
tarafından
Öyle birşey olabilir mi?
(415 puan) tarafından
Kız çıkar çıkmaz ara deki yolda gördüm bebek kucağında araba sürüyor adam , plakayı ver
0 oy
(9,321 puan) tarafından
Her zaman nasılsa öyle ol ama tabii güzel güzel giydir sonra bakmamış derler çıkarlar... pusetde öyle rahatsa evet onunla ver
tarafından
Her zaman tabiki temiz düzenli tutmaya çalışıyorum zaten her gönderdiğim de çok dikkat ettim ama şimdi kisliklari vs falanda alındı ya kaynanam boşver oğlum zaten anası babası yapıyor diyecek kafam çok karışık
(9,321 puan) tarafından
Babası alacak durumda zaten alır diyorsan az koy kendi alır yine ... ama evladı düşünen Bi baba annesi öyle de dese olsun alıyım giyerler der...

İlgili sorular

+1 oy
14 cevap 584 göst.
12 Aralık 2022 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (11,038 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 381 göst.
28 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde yenigelin24 (301 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 682 göst.
5 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Cemrenin mamasi (9,274 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 544 göst.
20 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,158 puan) tarafından soruldu

397,214 soru

11,880,515 cevap

35,997 kullanıcı

...