0 oy
333 göst.
Diğer kategorisinde (301 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar yaklaşık 3 haftadır falan kayınvalidemlerle görüşemedik ve aramadım eşim zaten iş için yurtdışına gidiyor haftanın 3 günü falan evde olabildi bu süre boyunca, bende annemde kaldım eşim evde olmadığı günler önceden kayınvalidemde de kalıyordum bilen bilir eşimin evde olduğu her gün sabah akşam arayıp bizi çağırıyordu ve gidiyorduk hep ama artık görümcemle aramız iyi olmadığı için ve kayınvalidem de genelde görümcemi savunup bana yapılanlara oralı olmadığı için artık kalmak istemiyorum en son bi olay yaşadık görümcemle kayınvalidemin umrunda bile olmadı o günden sonra kayınvalidemden de soğudum, cidden arayasım da gidesim de yok, eşimde iki gün önce annemi aramıyorsun hiç falan dedi kırgınım çünkü dedim, yarın ara falan dedi annen bişey mi dedi dedim güler gibi oldu whatsapptan falan da sürekli laf sokmalı sözler paylaşıyor bu ara kayınvalidem, üstüme alınıyorum. Sizce haksız mıyım? Yani sürekli arayıp gitmek zorunda mıyım? Cidden önceden hep susuyordum her çağırdığında her gün koşa koşa gidiyordum kocamla zaman geçiremiyorduk dediğim gibi en son olaylardan sonra iyi niyetimin süistimal edildiğini düşündüm kendimi ***** gibi hissettim ve soğudum moral bozmaktan başka bir şey yapmıyorlar çünkü. Kayınpederim de sürekli eşime onu aramadığım için şikayet ediyor, sıkıldım artık. Siz kayınvalidenize, kayınpederinize ne sıklıkta gidiyorsunuz ve arıyorsunuz? 

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yaklaşık 1 yıldır aramam, sormam.. 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Evlendiğimden beri 3 kere gittim iki kere telefonda konuştum artık konuşmuyorum eşim istemiyor konuşmamı onun ailesinden arayan kim olursa olsun açmamamı söyledi 
0 oy
tarafından
Aklima gelmiyoya onlar arar genelde cok nadir ararim sitem eder kaynana hep biz aramasak hic bizden haberiniz yok diye 
0 oy
(732 puan) tarafından
Ay canım bende öyleydim valla kendi kızından ben daha iyiydim ona her şeylerin koşardım ama oyle olmayacaksn işte mesafe en iyisi sni slk yerine koyuyorlar sonra yapmayınca hemen yüzüne vururlar 
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Biz hergun arar konuşuruz o aramaz sa ben ararim yoksa catlarim zcsfgx
0 oy
tarafından
Benzer paylaşımı bende yapmıştım. Gerekn oldukça ya da hafta da 1 kez felan. Sürekli benim aradığımı fark ettiğimde bir süre sessiz kalıp kayınvalidemin aramasını bekliyorum. Birkaç gün kendini geri çek ama misilleme yapar gibi yapma bence. Eşine de uygun bir dille anlat.
0 oy
(854 puan) tarafından
sabah aksam bendeler mecburluktan yapcak birseyim yok ayri olsam senede bir arardim heralde yada bayramdan bayrama 
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Sadece özel günlerde ararım onun dışında aramam
0 oy
(1,610 puan) tarafından
Sağolsunlar hergün görüyorum :-))) aynı binada yaşıyoruz 
0 oy
tarafından
Bak bacım daha az önce bunun için kendimi yiyordum dedikodularını yapmiycam ama bende çok çektim görümce kaynan vs den ama hergun görüyorum hemde her dakika hatta eşimde asla onların hatalarını kabul etmiyor bilmiyorum napicaz dua ediyorum sadece 
(301 puan) tarafından
Bizde öyleydik canım ta ki 3 hafta önceye kadar sabah akşam beraberdik artık sabrım kalmadı gitmiyorum, aramıyorum onlar da çağırmıyorlar ve aramıyorlar artık Allah bildiği gibi yapsın canım çektirenleri, zor bir durum
tarafından
Evim ayrı da değil yani altlı üstlü ama girişimiz bir herşey bir o yüzden kaçacak bı yer bi evim bile yok
0 oy
(7,973 puan) tarafından
Benim karşı komşum kaynanamlar günde 10 kez birbirinizi görüyoruz ztn tlfunla gerek kalmıyor 
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Cok sukur hıc aranma cocugu arıyca gosterıyorum kapatıyorum okdar sewmem kendi lerını 
0 oy
(13,232 puan) tarafından
Önemli bir şey oldukça arıyorum. Eşim her gün arıyor zaten çocuğu göstermek için simdi ben babaevindeyim onlar çocuğu göreyim dedikçe konuşuyoruz onun dışında bayram seyran anneler günü Allah korusun bir rahatsızlık vs olursa arıyorum eşim konuşurken de selam söyle diyorum bu kadar 
0 oy
tarafından
Kayınpederimi aramam kaynanada bana işi düşmezse aramaz 10 gündür hastaydım hanımefendi işi düştü aradı nasılsın bile demedi 
(301 puan) tarafından
Benim kayınvalidemde işi düşmeyince ve önemli bişey olmadıkça aramaz hep benim aramamı ve gitmemi bekler
0 oy
(657 puan) tarafından
Görüşmüyoruz uzun süredir 
0 oy
(919 puan) tarafından
benden uzak cehenneme yakin olsunlar para icn geberen insanlar ilk baslarda esimin hatrina ariyodum baktimmm s alak yerine koyuluyorum yolcak enayi ariyolar aramamda sormam 
0 oy
(119,441 puan) tarafından
kimi hergun kimi hic kimi bayramdan bayrama ☺️☺️

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 44 göst.
18 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Serapse (55 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 578 göst.
12 Aralık 2022 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,975 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 207 göst.
14 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 652 göst.
5 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Cemrenin mamasi (8,333 puan) tarafından soruldu

380,746 soru

11,399,682 cevap

34,927 kullanıcı

...