0 oy
245 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar önemli olan devlet yada özel olması değil iyi insanlarla denk gelmek az önce seriyumu değiştirirken hemşire o kabloyu deli gibi asıldı kolumu koparıcaktı hemen müsteri hizmetlerini aradım şikayet oluşturdum paranızla rezil oluyorsunuz evet iyi insanlarda var ama şu 40 45 yaşında ki hemşireler düşman gibi genç kızlar çok ilgili davrandı o yaşlı olan hemşire hariç şuan tek hayalim ve tek umudum bebeğimin kuvözden çıkması ben bir aptallık yaptım siz lütfen yapmayın Kanamam olduğu için Orkid koymuştum ama işe yaramadı sanırım adet kanamasından fazla olduğu için Depent diye bir ürün var onu kullandım o biraz daha rahat bana göre tüm hamile kadınları Allah kurtarsın bir an önce inşallah ve bilmediğiniz araştırmadığınız hiç bir özel hastaneye gitmeyin sevgilerle❤️

7 Cevaplar

0 oy
(119,172 puan) tarafından
sende abarttin haa bi sezeryani kotuluyon bi hastaneyi bi calisanlari
(12,939 puan) tarafından
İyi sevda abartma sende istersen kadın post da açmasın bari söyle de. Diğeri neyse evet korkabilirler ama bu platformda bir sürü olay yaşanıyor herkes işine gelmeyince bakmayın o zaman geri çıkın diyor kadının üstüne yüklenip durma. Kanama normal birşey herkes yaşıyor bunu hastanenin kötülüğünü de yazmış ne var bunda abarttın da abarttın
(119,172 puan) tarafından
ozel hastaneye gitmenin amaci nedir? dr ve ekibi secmek dir dimi secebiliyosun olayda bu iste anlayan anladi arkadas lohusa suan neyse
(48,536 puan) tarafından
ekibi secemiyosun doktor bile sansa oluyo
sadece ozelde daha ince kibar davranıyorlar
hos günümüzde devlette degisti artik sikayetten korkuya heralde oyle bagiran terslenen doktor hemsire az kaldi
(12,939 puan) tarafından
Tamam doğru doktoru ve ekibi  secememis olabilir de sende iki postta da lohusa diyip üstüne gidiyorsun kadının bence neyse diyip susalım.
(48,536 puan) tarafından
ben kadin diye orhangaziden yalovaya taşındım dokuz ay boyunca sonuç dogumu erkek doktor yaptırdı keske en basta erkek doktora gitseydim kendi doktorum iyi degildi de diger herkes cok iyiydi
-Reklam-
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Sezeryansan zaten orkid yetmez canım. Normal doğum yapmadigim için bilmiyorum nasıl olduğunu.
0 oy
(48,536 puan) tarafından
serum Orkid özel hastane baglantisi kurmaya çalışıyorum☺️ saglicakla bebegine kavusursun insallah 
tarafından
Umarım inşallah
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Rabbim sağlıklıca evinize dönmeyi nasip etsin inşallah canım 
tarafından
Umarım inşallah canım
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Ben de sezaryen doğum yaptım ama devlette doğum Hastanesi'nde kimse kötü davranmadı.çok iyi bakıldım. Depenti ben de kullandım.pedden daha iyi oldu.bunlar gelir geçer de inşallah tez vakitte evinize dönersiniz sağ salim
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Zaten oralara uzaktan bakarız parasi olan gider oralara :)
0 oy
(1,373 puan) tarafından
O kanamaya Orkid ne der canm ben deepent koymuştum ama küçük almışım hastane bana hasta bezi verdi 3 gün taktım 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 306 göst.
2 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 366 göst.
0 oy
7 cevap 266 göst.
2 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Arzumm (1,298 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 325 göst.
16 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu