0 oy
136 göst.
Diğer kategorisinde (81 puan) tarafından
Kızlar parmağımın üstüne basınca ağrıyor ya da değince tırnağımin yanı tavsiyesi olan var mı (doktora gitmeye korkuyorum çıkartılma videolarını görünce korkmaya başladım)

7 Cevaplar

0 oy
(14,039 puan) tarafından
Önce tel veriyor o ise yaramazsa çıkarır sen git belki ilaç krem verir telden önce 
(81 puan) tarafından
Korkuyorum ya videolarını seyrettim
-Reklam-
0 oy
(679 puan) tarafından
Altın yüzük tak hangi parmağınsa ayak parmağı dahil altın iltihabı çekiyor 
(81 puan) tarafından
İlk defa duydum denicem cnm
0 oy
(10,097 puan) tarafından

image

Resim icin k.bakma canim anlatmak icin cektim. Yillardir cekiyorum tirnak batmasini. Ve cozumu bunda buldum bi arkadasim soylemisti. Bu kenarinin uzamis hali hatta dahada derinden kesiyorum. Uzayana kadar sikintim kalmiyor uzayipta o en basi deriye batmaya baslayinca yone kesiyorum orayi
(81 puan) tarafından
Tırnak batmış durumda cnm ilk defa başıma geldi
(10,097 puan) tarafından
Tamam canim derinin icine batmis dimi. Incecik uclu makasim var dikis makasi. Onu kenardan sokuyorum sokabildigim kadar kesiyorum sonra cimbizla cekip tirnagi aliyorum ordan
(81 puan) tarafından
Denicem cnm çok sağol
0 oy
(636 puan) tarafından
Onu bende çekiyorum ya 5 aydır hamileliğimin 7.ayiinda başladı hızlı kilo alma sebebi ile battı teeee tepeden tırnak çıktı düşün Patnos ve uzaya uzaya tepeden tırnak çıktı makasla uğraş uğraş çıkardım kestin şimdi yine battı kaniyo akıyor acıyo bende doktora gitmekten çok korkuyorum e bide bebeğim 3 aylık hiç gidemem
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Ayağını sıcak suya koy tırnak yumuşayana kadar kalsın içinde sonra nemlendirici bir krem sür etin yumuşayınca masaj yapar gibi eti tırnaktan süpür şekilde biraz da bastırarak geriye çek yavaş yavaş biraz mesafe açılırsa daha tırnak yumuşakken aradan ip geçirip yukarı doğru çek hafifçe ama dikkat et tırnağın yumuşak olması lazım ve iltihabın varsa biraz acıyabilir. Eğer yapabilirsen ameliyatsız kesin çözüm bu

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 120 göst.
29 Eylül 2023 Diğer kategorisinde gozdekaracaa (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 86 göst.
29 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Pervinnntyln (448 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 108 göst.
14 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Benguu (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 54 göst.
11 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,391 puan) tarafından soruldu

381,690 soru

11,426,096 cevap

34,985 kullanıcı

...