0 oy
168 göst.
Diğer kategorisinde (1,369 puan) tarafından
Kızlar ya o kadar post var hep boşanıyorum ailemin yanına gidicem boşanmayı düşünüyorum ailem sahip çıkar mı bu ne kadar acı ya adam hiç rahatını bozmuyor ben şuan sıkıntılı bi dönem geçiriyorum belki de bende boşanma evresine gircem ama bir çocuğum var ve evimden ayrılmak istemiyorum gidecekse o gitsin diyorum üstelik ailem her türlü destek olduğu halde evlerini de açarlar her türlü ama çocuğumun düzeni bozulsun istemiyorum ne düşünüyorsunuz bu klnuda 

5 Cevaplar

0 oy
(1,369 puan) tarafından
Kızlar ya niye kimse cevap vermiyor 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ev kendi eviniz ise bence dr defolup o gitsin sen ölene kadar essek gibi sana bakmak  zorunda benim bu tanıdığım boşandı iki çocukla inan adam evden ceketini aldı çıktı evi arabayı kadına bıraktı kaç yıllık eşim mağdur olmasın dedi 2. Bin birine 2. Bin bir çocuğuna nafaka veriyor ve okul masrafları da babadan ama bazı insanlar daha doğrusu çoğusu sadece kendinj düşünür sonuçta geçen yılların hatırı var ne bilim boşanirken bile bu adam gibi adam olmak lazım ama nerdee her yerde kadın mağdur ediliyor eziliyor öldürülüyor halbuki Allah kadınları erkeklere emanet etti ama bizleri hizmetçi gibi görmekten başka bir değer görmez olduk o kadar çok boşanma var ki ne kadir bilen var ne kıymet Rabbim sonumuzu hayırlı etsin insaAllahhhh
(1,369 puan) tarafından
Ev kendimizin canım aynen öyle o kadar haklı yazdın ki olan kadına oluyor hep
tarafından
+ canım çok güzel yazmışsın.
Yılların hatrı olmalı. Çocuklar ve onların annesi mağdur edilmemeli
tarafından
Aynen öyle herşeyini paylaştın adam saçını süpürge ettiğin adam isine gelmeyince bir anda silip atıyor hiç birşey olmamış gibi ne kadar zor bir sürü emek ver yuva kur adam seni bir donla kapıya atsın insan herşeyi atlatır da hayal kırıklığı derin yaralar bırakıyor çok zor ne bilim iki tane kızım var insan bunları düşününce keşke erkek olsaydı diyesi geliyor o kadar ezildik ki sesini çıkarani öldürdüler:(( düşüncesinize bir anneyi bile öldürduler kadın diye savunmasiz diye gücü bir anneue bir kadına yeten cahil kabiliyetsiz erkekler var of offf çok zor imtihan dünyası
tarafından
Ah ah. Rabbim imtimanimizı kolay eylesin. Merhametsize yolumuzu düşürmesin.
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Ben ayrılsam bende evimi düzenimi bırakmak istemem ama şartlar ne getirir hayat ne gösterir belli olmaz rabbim herkesin sınavını kolaylaştırsın dar da zorda koymasın inşallah 
(1,369 puan) tarafından
Aminn inşallah canım

İlgili sorular

+2 oy
41 cevap 1,515 göst.
0 oy
65 cevap 579 göst.
0 oy
2 cevap 80 göst.
3 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Fehimeecrin (271 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 506 göst.