0 oy
273 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Merhaba arkadaşlar biliyorum bu işler nasip kısmet ama sebepte var tabi ki hangi yöntemle HAMİLE kaldınız siz

Bende ikinci çocuğu istiyorum 5 aydır korunmuyorum ama hamile kalamıyorum 

13 Cevaplar

+1 oy
(4,914 puan) tarafından
Canısı 1 yıla kadar normal 1 çocuğun var demekki çocuğun oluyor eninde sonunda gene olur merak etme 3

5 ay uzun bir süre değil çocuk için , eğer çocuk için sürekli ilişki yaşayıp tuttumu oldumu diye beklersen olmayacak ama bırakıp normal yaşamına rutin cinsel hayatına da geri dönersen işte o ay hamile kalacaksın 
tarafından
Teşekkürler
-Reklam-
0 oy
(48,481 puan) tarafından
sekiz ay uzerinde calistik biz☺️ herseyi cok guzel bir uykuyu ayarlayamamisiz☺️☺️☺️
0 oy
tarafından

Kızım evlendigimiz ilk gece oldu:D

Oğlum da 3 ay denemeden sonra oldu 

tarafından
Ne kadar var aralarında
tarafından
İki yaş dokuz ay var
0 oy
(3,043 puan) tarafından
5 ay çok değilki
0 oy
(7,347 puan) tarafından
5 ay çok dıyıl ben 3 sene hamıle kalamadım  
0 oy
(27,330 puan) tarafından

Hamile kalmanın yöntem çeşidi yok bacım sende yani 

0 oy
(10,775 puan) tarafından
Bacım özele bak özele
(3,231 puan) tarafından
Ne yazıyon özelden
0 oy
(1,246 puan) tarafından
Canım bence çocuk yapmadan önce şu yeme içme olayını halledin düzeninizi oturtun sonra yaparsınız bi bebeğin var zaten oda büyümüş olur hem biraz daha o bebek. Çünkü seninde korkuların var ev bütçesi ayırma konusunda. O düzeni sağlayıp yap belki de bundan olmuyo streste sebep olur çocuk olmamasına 
0 oy
tarafından
Yumurtalıkta sorun vardı. Doktorum bir hap verdi 1 ay onu kullandım. İlişki çok olmasın dedi. Sperm kalitesi düşmesin diye. Öbür ay haftada 3 gün gittim yumurtlama takibi yaptı. 2.3 gün söyledi bu günlerde ilişki yaşayın diye. Çok şükür söylediğinin 2. Günündeki ilişkiden hamile kaldım. Ama eşim iki ilişkide de belimin altına yastık koydu. Etkisi ne kadar oldu bilmem. 10 dakika sonra kalktım bende. 
0 oy
tarafından
İlk çocuğum kazara oldu 2 çocuğu da düşünmüyorum bir yöntemi yok yani Allah nasip edince oluyor bence
0 oy
(9,484 puan) tarafından
Tesadüf korunamadığım ay oldu ihtimal vermemiştim yumurtlama tarihim değildi
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Sevişerek:) hemen yataktan kalkma aşkısı soğan suyu yap iç sürekli iltihabın varsa akar sonrasında yumurtlama günlerini takip et yap ama ilişkide bebeği düşünme 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 128 göst.
19 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Simay888 (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 292 göst.
23 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Rina (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 370 göst.
23 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 322 göst.
11 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde &Nazenin & (650 puan) tarafından soruldu

378,013 soru

11,314,393 cevap

34,754 kullanıcı

...