0 oy
340 göst.
Aile kategorisinde (3 puan) tarafından
tarafından kapalı
Eşim sûrekli olmayan seyleri var gibi gosterip kavga cikarir ugrasir benimle sanki ondan gizlim saklim varmis gibi sebepsiz ve sacma sapan supheci tavirlari var en son tsrtismada beni kocaladi bende annemin evine geldim sonra beni almak icin yalvarmalar aglamalar bidaha guvensizlik suphecilik yapmayacamlar neyse 1aydir ben annem gilde kaldim ayri eve cikmak istedigimi gerekirse bende calisirm diyip kiraya cikalim dedim tamam dedi ev ariyorduk 2gun sonra da biz kirayi nasi vercez falan hesabina girdi evleri var bi tane yikik dokuk oraya oturalim kiraciyi cikarip dedi evde annesinin dibinde bende orayi istemiyorum cunku ayri eve cikmanin bi mantigi kalmayacak bende babamin evinde kimse yok esya da var oraya gidelim dedim tamam dedi o gece beni bi numara aradi arayan numara 3ay once is icin instagramdan numarasini buldugum bi adam ben daha 20 yasindayim adam 50 den fazla wp profili gordugum kadar 3ay once ise gelmeyecegimi soyledim adam o gun tekrar aramisti ismimi soylehip bende ismimi nerden biliyosun dedim ise gelip gelmeyecekmisin diye aradim dedi bende gelmeyecem dedim kapattim adam bundan 1sene once aramisim yine is icin oda yeni aklima geliyor bi tane tanidigim vardi ona da is ariyordum once kendimi tanuttim ama is bana uygun olmadigi icin tanidigim biri var dedim onu soedu bende soyledim telefonu kapattim ne tanidigim kadina soyledim ne de adami aradim konu orda kapandi o sirada esim hayatimda bile degil adami 2gun onnce beni gece aradiginda adam sozde esime diyoki iste ben onun ofisine gitmusim beni orda gormus tipimi felan tarif etti ama kesinlikle yalan beni wp profilinde gordugu kadar konusuyor ama hicbirseyi unutmamis ben yasim 17o kadini veriyim sana demisim sanki kadini pazarlamisim gibi anlatmis esime esim oyle soyluyor ama konusmalara baktigimda adam benden icin kendi calismak icin is gorusmwsine geldi ama ben calismayacam diyip arkadasim var onu size verigim dedi hepsu bu baska biswy yok yazmis esim uyduruyor yani adam bana niye durduk yere, iftira atsin ki esimde beni bu yuzden terk etti siz olsaniz ne yapardiniz 
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

2 Cevaplar

0 oy
(27,348 puan) tarafından

Üçüncü post yeter bacım anladık 

-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım kaç tane post actn yeteerrr

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 307 göst.
15 Ekim 2022 Aile kategorisinde Siyahimsihayat (3 puan) tarafından soruldu