0 oy
280 göst.
Aile kategorisinde (3 puan) tarafından
Eşim sûrekli olmayan seyleri var gibi gosterip kavga cikarir ugrasir benimle sanki ondan gizlim saklim varmis gibi sebepsiz ve sacma sapan supheci tavirlari var en son tsrtismada beni kocaladi bende annemin evine geldim sonra beni almak icin yalvarmalar aglamalar bidaha guvensizlik suphecilik yapmayacamlar neyse 1aydir ben annem gilde kaldim ayri eve cikmak istedigimi gerekirse bende calisirm diyip kiraya cikalim dedim tamam dedi ev ariyorduk 2gun sonra da biz kirayi nasi vercez falan hesabina girdi evleri var bi tane yikik dokuk oraya oturalim kiraciyi cikarip dedi evde annesinin dibinde bende orayi istemiyorum cunku ayri eve cikmanin bi mantigi kalmayacak bende babamin evinde kimse yok esya da var oraya gidelim dedim tamam dedi o gece beni bi numara aradi arayan numara 3ay once is icin instagramdan numarasini buldugum bi adam ben daha 20 yasindayim adam 50 den fazla wp profili gordugum kadar 3ay once ise gelmeyecegimi soyledim adam o gun tekrar aramisti ismimi soylehip bende ismimi nerden biliyosun dedim ise gelip gelmeyecekmisin diye aradim dedi bende gelmeyecem dedim kapattim adam bundan 1sene once aramisim yine is icin oda yeni aklima geliyor bi tane tanidigim vardi ona da is ariyordum once kendimi tanuttim ama is bana uygun olmadigi icin tanidigim biri var dedim onu soedu bende soyledim telefonu kapattim ne tanidigim kadina soyledim ne de adami aradim konu orda kapandi o sirada esim hayatimda bile degil adami 2gun onnce beni gece aradiginda adam sozde esime diyoki iste ben onun ofisine gitmusim beni orda gormus tipimi felan tarif etti ama kesinlikle yalan beni wp profilinde gordugu kadar konusuyor ama hicbirseyi unutmamis ben yasim 17o kadini veriyim sana demisim sanki kadini pazarlamisim gibi anlatmis esime esim oyle soyluyor ama konusmalara baktigimda adam benden icin kendi calismak icin is gorusmwsine geldi ama ben calismayacam diyip arkadasim var onu size verigim dedi hepsu bu baska biswy yok yazmis esim uyduruyor yani adam bana niye durduk yere, iftira atsin ki esimde beni bu yuzden terk etti siz olsaniz ne yapardiniz 

12 Cevaplar

0 oy
(48,693 puan) tarafından
ortalarda devreler yandi adamin agzjndan mi uyduruyo esin hasta bence
-Reklam-
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Kiradan çıktın taa adamin aramasına geldin oradan eşinin terketmesine konu bağladin şimdi olayın başı ile sonunu bağdaştırmadim anlam veremedim değişik birşey olmus

(3 puan) tarafından
Esim kira karsilayamadigindan biyle bisey yapmis olabilir mi
(27,352 puan) tarafından
Yok o kadarda değil
0 oy
(2,452 puan) tarafından
Eşin ruh hastası kaç kurtar kendini
(3 puan) tarafından
Olur olmadik taa ondan once yasadigim seyleri falan annesine anlatmis yok alkol icmisim yok onun bunun arabasina binmisim acikcasi beni kotulemek icin bahane ariyor ikiside ikiyuzlunun teki ne dedikleri belli degil benden sonraki evlenecegi kisi ne ksdar iyi olur ne kadar katlanir bilemem kendisi cok iyimis gibi melek ariyor madde kullanip cezaevindwn cikmis biri olarak
(2,452 puan) tarafından
Boşanmalısın!
0 oy
(3,019 puan) tarafından
Kişi kendinden bilir işi vardır onun bir haltları da 
(3 puan) tarafından
Zaten madde kullanip cezaevindwn cikan biri ama kendine melek ariyo yok ben ona kiz gitmemisim namusuma kadar leke surmeye calisiyo yok onun bunun arabasina binmisim ondan once annesini de doldurmus iki dolma kafa beni kotuluyo anca
(3,019 puan) tarafından
Sakın dönme geri canım ne hali varsa görsün
0 oy
(938 puan) tarafından
Defolsun gitsin kop.ek bu yüzden insan mı terk edilir bahane aramış bahanesinide bulmuş gözüküyor canim
(3 puan) tarafından
Ben onun hayatinda degilken yaptigim sey onu aldatmak sayilmaz ki yaptigim bisey de yok ortada bi tanidgima ve kendime is ariyordum sadece konuyu sacma sapan yerlere getirdi adama kadini pazarlamisim bilmem ne gozuyle gormeden adam boyls bisey dese bile nasil inanabilir
(3 puan) tarafından
Buldugu yetmiyo gibi bahanesine bahane eklemis yok ben kiz gitmemisim ona namusuma bile leke suruyo annesi de iyi bi kiz olsa burda niye kalsin evlenmeden diyo yani isleri bitince ben kotu oldum
0 oy
tarafından
Oyyy okurken fenalık geldi esin düpedüz sere.fz demek ki bahane bulmuş gitmiş daha napcan off ne karışık hayatlar var Allahım git namusuma laf ediyo de bosan çocukta yoksa zaten rezil bi herifmiss
0 oy
(4,651 puan) tarafından

Bana güvenmeyen ve terkeden adamı bir daha hayatıma almam. Biterse biter.

Çocuk yok sanırım
(3 puan) tarafından
Hayir yok cocuk kizligims bile laf soylemis sirf o insnmiyo diye jinekologa gittim ona bile bunu arkadaslarinla ses kaydi mi cektin diye inanmadi bana simdi de annesiyle beraber olmus beni aileme kotuluyorlar yok iste gecmiste onun bunun arabasina binmisim bilmem ne sacma sapan konuyu saptiriyolar madem oyleydim bu zamana kadar niye durdun ayrilma sebebini onlara baglamaya calisiyo
(4,651 puan) tarafından
Valla kolay kolay demedim şimdiye kadar ama kuzum ayrıl bu adamdan hayır gelmez yani.hakkında hayırlısı olsun
0 oy
tarafından
Si*tirsin gitsin ay bu ne bana güvenmeyen adamın yanımda da işi yok 

Benim babamda böyleydi can çıkar huy çıkmaz bacım bu kural asla değişmez 
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Allah'a havale eder. Oturup seyrederim.. 
0 oy
(1,140 puan) tarafından

Birsürü hakaret vs edilmis.adam hasta bariz belli.ayrıl vs doyebilirsiniz ama k.öpek bilmem ne ne biçim laflar.

Ayrılmak istersen ayrıl kısa yoldan.ya da tedavi olacak paronayak.belki kendi de inanıyordur muhtemelen soyledigine.başka türlü duzelmez.
0 oy
(7,946 puan) tarafından
Yani yorumdaki kadınlar beni şaşırttı. Aynı durumda bir erkek olsaydı siz hemen beni aldatmış derdiniz ki zaten öyleyiz. Bence sen suçlusun eşinin güvenini kaybetmissin. 1 seneki önceki adam seni niye arasın durduk yere eminimki anlatmadıgin biseyler daha var.
(3 puan) tarafından
Adami tesadufen 3ay once aruyorum esim hayatimda bu sira ama is icin ariyorun nosunu internetten bulup esim benim telefonumu elinden dusurmez ve bende asla oylw bisey yaoacak biri degilim adam geceyle ariyo evet cunku is icin numara paylasip twlefon sapigi cikan cok insan var ben mI diyorum beni gece ara diye Adami tanimam etmem sen neyden bahsediyorsun
(7,946 puan) tarafından
Sana ima etmiyorum ama tanımadan etmeden nasıl adamı iş için aradın ayrıca eşine danışıp arayabilirsin bak ben böyle bir iş buldum arayacam diyebilirsin sonra böyle işin ucu kötü yerlere gidiyor adam seni rahatsız ediyorsa önceden eşine soylemeliydin. Hemde kimse durduk yere eşinden şüphe etmez ki. İllaki güveni kırılmıştir bişey olmuştur. Eşinin hastalıklı olduğunu düşünmüyorum
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Mmm anlamadım ya ben eş gitme kira ev psikopatlik iftira Allah yardımcın olsun diyim

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 311 göst.
15 Ekim 2022 Aile kategorisinde Siyahimsihayat (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 808 göst.
0 oy
43 cevap 796 göst.
0 oy
2 cevap 343 göst.
15 Ekim 2022 Aile kategorisinde Siyahimsihayat (3 puan) tarafından soruldu

380,170 soru