0 oy
439 göst.
Aile kategorisinde (74 puan) tarafından
Önce eşimle sorunlarim vardı sonra ailesiyle neyse hersey düzeliyor dedik rayına giriyor dedik bugün kızım.rahatszlandi hastaneye götürdük gaz değil bobreklerinde kum varmış yumurtaliginda kist varmis böbrekleri genisliyormus herşey bı yana ama evladım bambaşka :(

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Sen dua et en kötüsü olmadığına şükğr et rabbım her sorunda yınede bana şükretiyor mu dıye sınıyor olabılır. Rabbim yardımcın olsun 
-Reklam-
0 oy
(162 puan) tarafından
Allah şifa versin canım Allah sevdiği kuluna dert verirmiş ki kulunun sesinden kendisine edilen duayı duysun diye bir de öyle düşün canım
(74 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun
0 oy
(413 puan) tarafından
Isyan etme herkesin sinandigi bisey vardır bu dünyaya imtihan icin geldik. Allah dermansiz dertler vermesin. Sifa versin bebegine Allah yardimcin olsun.
(74 puan) tarafından
İsyan etmiyorum canımda sürekli yavrum hasta dogdunda beri ilaçlar ilaçlar her doktora gittiğimizde başka bişey çıkıyor
(413 puan) tarafından
Rabbim neden beni siniyor dememelisin , neden dememelisin ozellikle. Hak veriyorum insanin canindan can gidiyor rabbim saglik versin. Ama boyle neden beni siniyor diye düşünme. Ne dertler var. Dedigim gibi dermansiz dert olmasin yeterki. Derdi veren dermani da verir.
0 oy
(16 puan) tarafından
Rabbim sifalar versin canim 
0 oy
(704 puan) tarafından
Allah şifasını versin inşallah ama Allahm neden Bn deme 
0 oy
(343 puan) tarafından
Allah şifa versin yavruna canım üzme kendini bol bol dua et bugünlerde geçer insallah
0 oy
tarafından
Allah sevdiği kullarını sınar canım buna sevinmen gerekiyo 

Rabbim kızına acil şifalar versin inşallah canım 
0 oy
tarafından
"Yoksa insanlar iman ettik demekle bir imtihana tabi tutulmadan bırakılacaklarini mi sandılar." (Ankebut/2)
0 oy
(4 puan) tarafından
Dualarımız güzellikle❤️ Hemen sağlığına kavuşsun yavrun inşallah. ❤️

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 118 göst.
1 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 252 göst.
1 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 390 göst.