0 oy
107 göst.
Diğer kategorisinde (242 puan) tarafından
Hafif öksürüğü vardı dün buhar verdiler ateşi de vardı ama bugün geçti hiç ateşlenmedi az önce ayağının altına zeytinyağıyla sarımsak karıştırdım sadece yağını sürdüm bı anda ateş geldi kafasına bununla alakası var mı ilk defa yaptım bugün ateşi olmadı hic

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Olabilir cnm . Gçmiş olsn çok
(242 puan) tarafından
Siliyim o zaman geri
-Reklam-
0 oy
(796 puan) tarafından
Niye surdun canim 
(242 puan) tarafından
Öksürüğe iyi geliyo dediler bide nette gördüm
(796 puan) tarafından
Cnm hic duymadim ama yinede bidaha yapma istersen doktoruna danis belki zrari olmustur
0 oy
(796 puan) tarafından
  Niye surdun canim 
0 oy
tarafından
ateslendigi zaman çocuklara hep yaparım o karışım düşürüyor birde 
(242 puan) tarafından
Valla bı anda ateş geldi çocuğa anlamadım
0 oy
(345 puan) tarafından
Ateşi yoktuysa keşke surmeseydin canım onunla alakalı olup olmadığıni bilmiyorm geçmiş olsun eğer ateşi düşmezse eklem yerlerine kolonyalı pamuk koyabilirsin kızımda sürekli ateşli hastalık geçirir bize hastanede hemşire söylemişti iyi geliyor yanii tekrardan geçmiş olsun 
(242 puan) tarafından
Pamuk yok peçete koysam nolur
0 oy
(1,792 puan) tarafından
Sanmıyorum onunla alakalı benimde bebeğim öksürük oldu ateşi çıktı ben yaptım ateşi düştü 
(242 puan) tarafından
Sildim az önce korktum
0 oy
tarafından
Bilmiyorum hiç bu yöntemi denemedim ama bazen oğlum hasta olduğu zaman gündüz normal iken gece daha rahatsız ve ateşli olabiliyor genelde gece belli ederya hastalıklar ondan da olabilir sen kontrol et arada geçmiş olsun
(242 puan) tarafından
Ederim tâbi geceler uzun bu gece bana
tarafından
Allah şifa versin ya çok iyi anlıyorum bende oğlum hasta iken gün içinde aktivite olarak iyiyken dahi çok mutsuz oluyorum iyileşene kadar hep takıyorum huzursuz oluyorum birşeyden keyif alamıyorum aşırı aşırı takıntı ederim ikinci yakında doğacak bu kadar takıntı ile naparim onu düşünüyorum
(242 puan) tarafından
Napsam ateş ölçtürmüyo bı ılık suya sokup çıkarsam mı o kadar yok ama tedbir olsun diye
tarafından
Benimkide ağlıyor olcturmez dijital olandan almak gerek aslında ya. Çok yoksa dolven ver on kilo altı ise calpol ver yoksa bı duş aldır
(242 puan) tarafından
Calpolu verdim yarım saat önce
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Onunla alakalı mı bilmiyorum için rahat etmediyse sil gitsin ama gece daha çok bastırır bu tür hastalıklar o yüzdende olmuş olabilir
(242 puan) tarafından
Olabilir canım saol

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 121 göst.
6 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 346 göst.
11 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 68 göst.
4 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Yavrunun annesi (106 puan) tarafından soruldu