0 oy
120 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar oğlumun bir anda ateşi çıktı anlamadım bende ve her yeri şuan 37 filan ama kulaktan ölçünce  39 filan gösteriyor neden ? Hastaneye gitmeye gerek var mı gideriz hemen ? 

6 Cevaplar

0 oy
(8,933 puan) tarafından
Domuz gribi olabilir salgını çok fena onun hiç bekleme özel hastane cocuk aciline götür devlete götürme bakmadan direkt ilaç verir
tarafından
Bayburt’ta özel hastane yok :( grip belirtisi de hiç yok ki bir anda çıktı bu gün anlamadım
(8,933 puan) tarafından
Cocuk acil olan hastaneye götür o zaman
tarafından
Tek hastane var burda kalkayım götüreyim  hemen
(8,933 puan) tarafından
Onun belirtisi olmuyor zaten aniden ateşi firliyor
-Reklam-
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Çok fena salgın var benim çocuklar bir anda yakalandı bir haftadır acilden çıkmıyoruz götur bence 

Çok geçmiş olsun 
tarafından
Sağol canım kendi doktoruyla konuştum şuanlik
0 oy
tarafından

Geçen ay benim kızda öyle oldu. Bir şey yoktu birden ateşi 39a yükseldi. Calpol verdim, ayaklarına zeytinyağ sarımsak sürdüm, ılık su ile anlına kompres yaptım. Öyle geçti şükür. Ertesi gün doktora götürdüm test filan yaptılar bir şey çıkmadı. Diş ateşi olabilir dedi doktor. Buraya sormuştum ben de ateşi birden yükseldi diye. Buradakiler kızımı acilden gönderip yoğun bakıma sevk etti resmen :) :) elindeki imkanlarla indirmeye çalış canım olmadı inemiyor hastaneye gidersin direk. 

tarafından
Ya ben de annemlerle konuşuyorum kendi doktoruna filan mesaj attım şimdi cevaplamış onun dediğine göre hareket edeceğim bende
0 oy
(159 puan) tarafından
Havale vs geciriyor olabilir acilen hastaneye gitmeniz gerekiyor
tarafından
Kendi doktoruyla görüntülü görüşme sağladık öyle birşey yok şuan şükür takip ediyoruz
0 oy
(3,677 puan) tarafından
Takipte kal ateş düşürücü ver bez koy yada ılık duş aldır 
tarafından
Düştü canım çok şükür doktoruyla irtibata geçtik dediklerini uyguladım şuan 36 ya kadar düştü çok şükür :) ama takipteyim hala tabi ilacın etkisi şuan gibime geliyor
(3,677 puan) tarafından
İnşallah çıkmaz biz neler çektik inatçı ateş oldu kızımda duş dönüşümlü ateş düşürücü hiçbir şekilde düşürmedi ateşi öksürüğü de olursa direkt götür doktora
tarafından
Tabi doktorda  söyle söyledi 4 6 saat arası ateş devam ederse acile götürün dedi gece takipte kalacağız yine çıkarsa hemen götürürüm inşallah öyle öksürük filan olmaz ilk kez bu ayında ateşleniyor :( inşallh inatcı değildir
tarafından
Ateş öksürüğü nasıl oluyor canım ?
(3,677 puan) tarafından
İnatçı oluyor öksürük tabi bizi zatürreye çevirdi
0 oy
(3,017 puan) tarafından
Kulaktan ölçer doğrudur ortalama dis vücuttan 0.5 yüksek çıkar. 38.5 civari ateşi vardır. Keyfi yerindeyse korkma ateş dusurucu ver inatçı ateşle devam ederse dönüşümlü verirsin ona göre doktora götürürsün farklı bir belirti yoksa eğer.
tarafından
Şükürler olsun ateşi düştü canım doktorumuzla telefonla irtibata geçtik :) takipteyim şuan için ateşi düşünce eski formuna geri döndü
(3,017 puan) tarafından
Gözünaydin geçmiş olsun cnm
tarafından
Çok sağol ❤️

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 107 göst.
15 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Yigidinannesi (242 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 92 göst.
5 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 79 göst.
22 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bir.anne (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 112 göst.
24 Haziran 2023 Aile kategorisinde Selin demirci (2,103 puan) tarafından soruldu

380,023 soru

11,375,780 cevap

34,862 kullanıcı

...