0 oy
98 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bebeği geçiren hanimlar 2 gün ateşlendi dün ateşi yoktu tamam artık derken şimdi yine ateşli. Kaç gün sürecek böyle antibiyotik kullanıyor 

5 Cevaplar

0 oy
(1,995 puan) tarafından
3,4 gün sürüyor canım geçmiş olsun 

kaç aylık
tarafından
Çok teşekkür ederim.  İnan yatmadan bakayım yok ama diye ölçtum iyi ki bakmışım. 28 aylık
(1,995 puan) tarafından
canım
bi iki diş sarımsak
5,6 damla taze limon sık
bi çay kaşığı da bal karıştır hepsinş her gün bi çay kaşığı yedir
şifa olur inşallah.
Ayaklarının altına soğanı ikiye böl ayaklarının altına koy çorap giydir
Allahın izni ile kalmaz ateş vs
tarafından
Çok teşekkür ederim soğanı yapicam bende sarımsaklı yağ sürüyorum ama bunu da yaparım. Diğerini de ah yese canım akşama kadar 2 kaşık çorba içiremedim :(
(1,995 puan) tarafından
ay normal biz bile hasta olunca iştah miştah kalmıyor ağrıo bide boğazı yavrucağın
hemen iyileşir inşAllah
tarafından
İnşallah canım ya Allah razı olsun. Rabbim hepimizin evladına sağlık versin
-Reklam-
0 oy
(375 puan) tarafından
Benim iki çocuğumda hasta 3 gündür dahada geçecek gibi değil gündüz iyiler gece kusma ates
tarafından
Çok geçmiş olsun.  Benim oğlum da başladı o sadece 2 gece ateslendi kızıma geçince enfeksiyon oldu. Zaten kizimin bağışıklığı  çok düşük maalesef. Salgın varmış sanırım ya
(375 puan) tarafından
Aynen hastaneler dolu benim büyük 1 başladı okuldan kapıyor küçüğü de 11 aylık odaha ağır atlatıyor
tarafından
Allah acil şifa versin ya.  Nasil bir devirdeyiz her yer hastalık şifa da dolu ama yok gibi hiç birseyjn faydası
(375 puan) tarafından
Amin amin inşallah
0 oy
(1,246 puan) tarafından
Canım bilmiyorum ama normal bence ara ara yapar ateş hastalıkla boğuşuyo vücut savunma mekanizması biliyosun sen zaten de yanında olduğumu hisset diye yazdım ❤️ kıyamam kuzuya
tarafından
Kiz aynen valla )) bazen senin yazdığını acaba ben mi yazdım diyorum o kadar . Çok sağol canım utku kuşa da çok çok geçmiş olsun Rabbim tekrarını yaşatmasın ❤ en korktuğum ateş ya
(1,246 puan) tarafından
Aynen ya ateşten bende korkuyorum oldum olası sağol balım ❤️ bana da oluyo o kız hemen veriyorum artımı gidiyorum:)
tarafından
Canım benim ❤ iyi ki tanımışım.
(1,246 puan) tarafından
Bende bendee ❤️
tarafından
❤❤❤❤❤
0 oy
(1,233 puan) tarafından
İnanırmısın ateşi bi hafta bi düştü bi cıktı bide yakamızı burakmayan bi balgam var 3 haftadır 3 cocugum perişan oldu bugun tazeledi anlamadım giti akıyo gene burunları tıkanıyo genizleri doluyo rabbim hepsine şifa versn 
tarafından
Ya çok geçmiş olsun size de . Ben tikanikliktan nasılsın rahat ettim biliyor musun ? 2 koca soğanı 2 ye böldüm, karanfili tohumlarından sapladim her soğana 5 tane mesela. Öksürük ve balgami Biraz daha hafif atlatiyor sabaha kadar takır takır oksurmediler  3 5 kez kalktılar sende dene istersen
(1,233 puan) tarafından
Yarın alam karanfil bakam inş işe yarar
tarafından
Yarar Allahin izniyle şimdi de soğanı ikiye bölüp koyabilirsin kuzum zaten doğal antibiyotik gibi. Allahim şifa versin
(1,233 puan) tarafından
Saol canm bnm
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Cnm geçmiş olsun bu boğazdan ne çekiyoruz ya ateşli hala benim oğlan hassasmis çok inatçı bir ateşi oluyor hangi antbyotgu verdi size
tarafından
Yazdım sana cevap kuzum neden görünmüyor basmadim sanırım.croxilexs adı ilk kez gördüm sizinki neydi. Sen benden önce başladın ateş nöbetine
(13,824 puan) tarafından
Kuzum kucugumdu o şimdi büyüğüm ateşli bizim hep böle inatçı okuyor ateşi öksürük yok açıyor da demiyor budefa ama ateşi düşüyor geri çıkıyor yarın goturcem gecmesse
tarafından
Bende inat ettim de inan önceki gün ateş ölçer de 39 u görünce şok oldum. Birde 38 civarındayken doyurdum duş aldırdım ilacını da verdim uyudu. Bende bir yemek yapayım dedim daha 10 dakika geçti bir baktım 39. Kızımı kaldırmaya çalışıyorum gözlerini açamadı. Götür sende bu hale gelmeden ben çok korktum
(13,824 puan) tarafından
Allah korusun canim bizim son dorttur bestir inatçı ateş hep doktor hassas diyor boğazı hatta ilerde ameliyatları oluyor dedi

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 48 göst.
6 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Dilekkkkk (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 239 göst.
21 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 213 göst.
25 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde G.ll0 (1,533 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 80 göst.
29 Ekim 2021 Aile kategorisinde Docentpapagan (485 puan) tarafından soruldu

378,834 soru

11,339,366 cevap

34,803 kullanıcı

...