0 oy
213 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,533 puan) tarafından

Dün sabah 11 de aşisini oldu. Gece 12 ye dogru atesi cikti. Düsüp tekrar cogaliyor. Bu saat oldu hala atesi ayni bi yukseliyor bi iniyor. Neden boyle normal mi. Kac gun ates olacak boyle. Hasta da degil yani. Huyuzlugu da var. İştahi da gitti zorla yedirdim azar azar. Banyo falan ya yaptiriyorum. Dusup bi daha cikiyo. Aksam 8 de fitil attim artik. 3 saat oldu neredeyse yine atesi var. Bu normal mi arkadaslar. 1 yas asisin da hic olmamisti atesi.

Bide gün icin de alnin dan ölcuyorum 37 vs ama boynu 39. Uzeri ince evim serin tuttum. Hangi bolge dogru. Ne yapacagimi sasirdim :((

7 Cevaplar

0 oy
(551 puan) tarafından
2 ay sonra bende aşıya götürücem burda bekleyeyim. Canım bu arada ateşi 39 olması yüksek değil mi hastaneye neden götürmüyorsun? 
(1,533 puan) tarafından
39 boyun da oluyo sadece alnin da 37 bucuk 38 bucuk oluyo
(551 puan) tarafından
Ben her hastaneye götürdüğümde koltuk altından olcuyorlar demekki en sağlıklı ölçüm yeri orası canım bide popo diye biliyorum (cesaret edemediğim için hiç ölçmedim ordan)
(1,533 puan) tarafından
Ben bez bile koyamiyorum altina vucuduna ki atesi daha iyi dussun diye. Ciglik cigliga agliyo atesi daha cok yukseliyo. Boyle oldugu zamanlar asiri huysuz oluyo. Bi keresinde hastahaneye yattigin da koltuk altindan olcum yapiluyordu bi kac saatte bi gelip. O kadar cok agliyordu ki ölcmek imkansiz.
Altindaki bezini bile degistirirken agliyo elim ayigimi bagliyo kizim
(551 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım çok zor bir durum. En kısa zamanda sağlığına kavuşur inşallah
(1,533 puan) tarafından
Aminn Alah razi olsun :(
-Reklam-
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Boyun katlama kısmından yapıyorsan orası yüksek çıkar. 

Alnından ölç. 37 ise ateşi yok canım 
(3,446 puan) tarafından
Kız Behçet çocukları alıp yandaki kardeşine gitti ben uyumuşum sizin mesajları iki saat olmuştu uyumuşsndr diye yazmadım baktım burdasın :)
(4,875 puan) tarafından
Yok canım ne uykusu uyku bana haram ☺️
(1,533 puan) tarafından
37 bucuk cikiyor ama ekran kirmizi oluyor 38 bucukta oluyor
(4,875 puan) tarafından
37.5 hafif ateş öyle ise biraz kıyafetlerini incelt.
(1,533 puan) tarafından
En ince de kiyafetleri canm ustunu bile örtmedim. Evimi bile serin tuttum. Boyun bolgesinden ölçtugum ates de önemli mi?
0 oy
(1,313 puan) tarafından
Bizim hiç ateş olmadı canım
(1,533 puan) tarafından
Ne guzel yaa
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Bugün asinolcaktik unuttuk bizimde 14 u idi hasta diye doktor asi olmasın dedi korktum bnde ya . Dün arkadasn kızı oldu oda sürekli ağlıyor yürümek istemiyormuş :( ateşi kaç cnm
(1,533 puan) tarafından
Benim kiz da agliyo hep agriyor demekki asi yerleri 37 bucuk 38 bucuk alni
(6,859 puan) tarafından
38.5 ise acile git Cnm dusmezse
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Bizde hiç ateş olmadı 
(1,533 puan) tarafından
Ne guzl yaa
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Bizde hiç ateş olmadı ama devam derse doktora götür bence düşüp çıkıyorsa kanda enfeksiyon da olabilir 
(1,533 puan) tarafından
Enfeksiyon bi anda olan bisey mi acaba once den de kendini belli eder mi. Cunku hic biseyi yokti ya. Asi oldu. Aksamina ates vs .ss
(25,224 puan) tarafından
Bi anda belli eder canım benim oğlumun hiçbişeyi yoktu gayet iyiydi gece birden ateşlendi sabaha kadar düştü çıktı hep ertesi akşama kadar bekledim ilaç falan verdik geçmedi bi düştü bi çıktı götürdük hemen serum takıldı kana bakıldı enfeksiyon çıktı
(1,533 puan) tarafından
Allah Allah bu nasil bisey ya
0 oy
(899 puan) tarafından
Bizde ateş olmadı.. ama geçenlerde çok ateşlendi eşim kovid olmuştu o da muhtemelen kovid oldu ateşi 40 a vuruyordu biz boyundan olcuyorduk üç kez acile götürdük ateş düşürücü ilaç verdiler antibiyotik falan geçmişti boynundan ölç 39 çıkmışsa acile gidin 
(1,533 puan) tarafından
Tmm canin

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 106 göst.
22 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esssraa (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 303 göst.
10 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cnsuuu (323 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 326 göst.
15 Ekim 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 104 göst.

379,031 soru

11,345,165 cevap

34,809 kullanıcı

...