0 oy
329 göst.
Diğer kategorisinde (253 puan) tarafından
Doğurganlık donemindeyim bugün ilişkide fazla zorlandım baya alt kısmım şişmişti ve kuruluk vardı çok zorlandım doğurganlık yumurtalama alakalı mi uygulamaya göre iki gün var ama dün gece yarışı beyaz uzayan akıntım olunca ilişki değerlendirdik erken mi oldu bilmiyorum yaşayan varmı 

6 Cevaplar

+1 oy
(3,239 puan) tarafından
Yumurtlama günündeki ilişki alt karın bölgesine baskı yaparak oluyor bazı kişilerde. 

Kurulukda muhtemelen bebek için ilişki diye düşündüğün için zevk alamadığından dolayı olmuştur
-Reklam-
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Doğumdan sonra bende de oldu kuruluk yaa 
(253 puan) tarafından
Yeni evliyim bende canm 9ay oldu boyle olmazdı anlamadm kuruluk oksa bile sismezdi baya yara olmuş gibi şişti ama bişi yoktu kasimadm yanma fln de yok iltihap sanmam yani ama tuhaf hatta baya zorlandım kısa kestik :(
(1,154 puan) tarafından
Bende nedenini bilmiyorum canım vala
(253 puan) tarafından
Çok rahatsız edici bırsey:(
(1,154 puan) tarafından
Evet ya vê aynı zamanda can yakıcı :/
0 oy
tarafından

image

Sude cok detay vermıyomusun sence ya 
tarafından
burdan tanisip arkadas olmanin zararlari... sorulan soru icin yadirganmak..
(253 puan) tarafından
Ne alaka canm sen hiç mi ilişki yasamiyosn hiç mi veya döneminde akıntım olmiyo veya yasamiyosn veya yaşayan arkadaş varsa onlar cevap verebilir yasamadigin birşey hakkında yorum yapick deglsn eleştirmek için mi burdasn hayır yani insanız demi normal bunlar ve sonuçta herkes yaşayabilir
tarafından
Elestırmıyorum sude sadece cok detay vermıyormusun dıye soruyorum kotu hıcbırsey dememısım?

Burdan tanısıp arkadas vs olmadım kımseyle bu arada bana normal gelmeyen şeyi tabıkı yadırgarım
0 oy
(15,638 puan) tarafından
Zeytinyağı kullan 
(253 puan) tarafından
Nasıl arincak o birdaha:()
(15,638 puan) tarafından
Lop lop dök demiyoeum ki :D asjjajsjsj elinle az bişey yumusat yada eşin kullansin
(253 puan) tarafından
Hahahahahah saol canm
(15,638 puan) tarafından
Bende de çok var o yüzden zararı da yok zeytinyağı ninn
(253 puan) tarafından
Teşekkür ederim:)
0 oy
(119,219 puan) tarafından
kayganlastirici kullansaniz iyi olur
(253 puan) tarafından
Var canm ama kimyasal sonuçta pek istemiyoz öyle duruyo hahaja
0 oy
(1,395 puan) tarafından
Kayganlaştırıcı  kullan doktorum doğumdan  sonra kuruluk olur diyip al demisti bana

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 330 göst.
0 oy
7 cevap 195 göst.
4 gün önce Diğer kategorisinde Yenihesap2024 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 130 göst.
30 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hirakusunannesi (325 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 196 göst.
31 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu

378,914 soru

11,341,772 cevap

34,808 kullanıcı

...