0 oy
121 göst.
Diğer kategorisinde (2,862 puan) tarafından
Dün eşim fiş tamir ediyordu bnde az el kol hareketi yaptm şaka maksatlı oda çok set çıktı kolumu sıktı bnde sinir oldm oğlanı aldm odaya geçtim yatmak için pişkin pişkin geldi yatağa girdi bnde çok git odamdan dedm çıkmadı normalde çocuğu hiç yanmda yatırmam sırf uzak dursn diye yanıma aldm o ara çocuk hırçn olunca bnde sesimi yükseltm oda koluma set vurdu bnde ona bana vurma diye bağırdım derken biz Bi anda kavga etmeye başladık çok kötü kavga ettik darp olarak Bn kndmi savunmak için baya hırpalanmışm boynu çizik içinde kalmış sabah fark ettm neyse çıktı gece evden gitti sabah geldi çocuk için kahvaltıya  geri gitti şimdi işten ara mış bana diyor hatanın farkındamısın niye hep suçlu olan ben oluyorm ki kendimide gör dedm oda yarn görüşürüz dedi kapattım üstüne beni boşanmaya korkutuyor istesem 1 dk duramacağımı biliyor kimi korkutuyorsa, ha diyeceksiniz ki madm öyle niye duruyorsun valla çocukla baba evine gidip o  hasta ruhlu amcalardan 3 kuruş etmez insanların ağzına laf vermemek daha birçok şey,, bazn diyorm cesaret etsede yapsa da bitse artık

4 Cevaplar

0 oy
(2,132 puan) tarafından
Yani adam tamir yaparken şaka yaptıysan şiddet maksatlı değil gücünü kontrol edemediği yani ne kadar sert tuttuğunu anlamadığı için kolunu sıkmıştir tabi normalde şiddet gösteren biri değilse. Odamdan çık filan çok sert olmuş. Eşim bana odamdan çık dese ben ağır konuşurum nereden SENİN odan oluyor diye. Bilemiyorum bana çıkışınız sert geldi 
-Reklam-
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Sen abartmissin 
0 oy
tarafından
Bu şiddetler çocuğun yanında mı oldu? 
0 oy
tarafından
Siz o kadar kavga ederken aranızdaki çocuk nerdeydi onu düşündüm bi anda fişle uğraşırken biri bana şaka yapsa ben daha çok tepki veirirm snaırım elektrik şakaya gelmez bişey olur böyle bişey içinde yatak ayırmayın herşeyde yatak ayırmak araya aşırı soğukluk sokar 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 51 göst.
6 Kasım 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 122 göst.
22 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 806 göst.
15 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 84 göst.