0 oy
791 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,297 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar yengem 4 düşük yaptı ve bu düşükleri de hep erkek cocukalri oluyor  4 kızı var sağlıklı doğuyor lar ama erkekler kalmıyor. Nasip te yokmuş diyorm tabikide ama niye böyle oluyor başına gelen  oldu mu ?? Bide yengemde tansiyon var migren var ve kan pıhtılaşması var ??? Bunlarla alakasi olabilir mi
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

13 Cevaplar

0 oy
(1,248 puan) tarafından
Erkek çocuk hayırlı değil diye düşündüm onun için 
(2,297 puan) tarafından
Belki de ama 1 oğlu var oda tedavi olark dünyaya geldi hep hasta erken digum öldüğü icin
-Reklam-
0 oy
(119,065 puan) tarafından
dusenin erkek oldunu nasi biliyo hani dusukler ilk hafta olur cimsiyet belli olmazki
(2,297 puan) tarafından
4 aylık ve 5 aylık bebeği karnında oluyor kurtaj oluyo  cnm
0 oy
(396 puan) tarafından
Subyan vardir belki erkek bebek.tutunamiyordur. nekadar dogru bilemiyorum tabi. Banada erkek bebege var dediler muska yazdilar ama takmadm saglikla dogurdum
(2,297 puan) tarafından
Ay canm bende de öyle oluyor arada.cok korkuyorum şimdide baş ağrısı oldu
(574 puan) tarafından
Halla halla valla bilmiyorum önceden yoktu sonradan oldu daha doğrusu evlendikten sonra
(2,297 puan) tarafından
Şeytan vesvesee  veriyor kesin
(574 puan) tarafından
Evet zaten o yüzden bastırıyorum o duygumu
(417 puan) tarafından
Bende tek evde kılarken arkamda biri varmıs gibi gelıyordu
0 oy
(8,800 puan) tarafından
Nasip kısmet hayırlısı. Hastalığı da varmış. Kaç yaşında yengen merak ettim. 
(2,297 puan) tarafından
Tabikide nasip. Yengem 40 var
0 oy
(27,336 puan) tarafından

Nasip Rabbim hayırlı olanı veriyor üzülmesin şükretsin 

(2,297 puan) tarafından
Yok şükrediyor ama oğlu kardeş istiyor muş. Ona üzülmüş
0 oy
(2,571 puan) tarafından
Benim halam öyleymiş.Kac tane erkek çocuğu düşürmüş.6 tanede kızı var.Saglikli hepsi.En sonunda bi oğlu olmuş.Saclarini fln hiç kesmemisler 7 yaşına kadar.Sonra baya biseyden fln bahsettiler de aklımda sadece saç kalmış 
(2,297 puan) tarafından
Demek yek yengem de yokmuş bu olay . Şuan  onunda  8yasinda oğlu var ama hep hasta
(9,247 puan) tarafından
Adaklı derler bizim orda 7nyasa kadar kesilmez sacları
(2,297 puan) tarafından
Evet duydum  bende  .
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Annemde de bir tip zehirli guatr var oda gebe kalıyordu bellirli bir aya geldikten sonra gebelik devam etmiyordu kanı zehirliyordu bebeği özelliklede erkek bebekler hiç yaşamıyordu mesela biz 3 kız kardeş hayattayız erkek kardeşler hiç doğmadı hep anne karnında öldü 
(2,297 puan) tarafından
Geçmiş olsun cnm.cok kötü ya yengem 3 gün önce düşük yaptı rahatsız suan
(4,426 puan) tarafından
Rabbim sabırlar versin inşallah canım benim çok zor annem o defterleri kapatali çok uzun yıllar oldu ama acıları tabiki daha dün gibi ciğerinde durur evlat acısı çok zor
(2,297 puan) tarafından
Amin canm.zor tabi Allah yardım etsin  şifa versin inşallah tüm hastalara
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Ancamin 5 oglu öldu kizlar hep kaliyor 8 kiz var. Erkekler yarisi dogdu buyudu oldu yarisida dusuk oldu. Simdi bitanesi vr Allah bagislasin insallah
(2,297 puan) tarafından
Amin. Benimde yengemin 4 kızı 1 oğlu var. 4 tane de kalmadı malesef. Ve kız kardeşleri de öyle çok tuhaf ya
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Benim arkadaşım vardı ortaokuldayken. 3 kız kardeşlerdi. Annesi erkek çocuk doguramamis erkek bebekleri hep kaybediyoruz karnında. Vücudu erkek bebeğe müsait değil gibi bişey demişlerdi o zamanlar. Tıp olarak da böyle bı şey var sanırsam bide sübyan da olabiliyormuş mesela eltiminde vardi oyle bekarken çarpılmış sanırım sofralarına mi bebeklerine mi ne basmış bilmeden takmışlar işte eltim de evlendi düşük falan yaptı bikac kez sonra muska yaptırdı kendine taktı dogurana kadar çıkarma demişler o şekilde şimdi 2 kızı var işte onunda. Bazen kız erkek farketmiyo bazen de sadece erkek bebeği kaybediyorlar. Hem bı Dr la hem de iyi bı hocayla görüşsün bence.
(2,297 puan) tarafından
Aynen yengemde öyle olmuş. Hocaya gitti 2 oğlu kaldı zaten ama bu bebek kalmadı
(3,151 puan) tarafından
Allah yardımcısı olsun üzüldüm inşallah rabbim hayırlı sağlıklı gönlüne göre evlat nasip etsin. Daha önce hocaya gidip çocuk kaldıysa gitmeyince kalmiyosa muhtemelen sübyan dir. İnşallah çözümü bulur.
(2,297 puan) tarafından
Inşallah  şuan 4 kızı 1 oğlu var oda tedavi tedavi oldu hocaya gitti kaldı yani. Sübyan da olabilir
(3,151 puan) tarafından
Eğer illaki olmuyorsa üstüne düşmesin bence zaten ikisinden de varmış bu devirde 5 çocuğa bakmak da cesaret ister sevgisi tabiki yeter on çocuğa bile ama ekonomi malum. Allah olanlarına ömür versin ne diyelim
0 oy
tarafından
Genetik rahatsızlıklar var, erkek kromozomu yani geninden aktarılan. Kadin ile alakalı degil. Adamda var ise kromozom bozukluğu ondan olabilir. Ölü dogan bebeklere bu zamana kadar genetik test yapılması gerekirdi. 
(2,297 puan) tarafından
Yapilmmais demek ki.yok abimde sorum yok yengem ve 4 kiz kardeşide öyle oluyor erkek çocuk yaşamıyor
tarafından
O zaman dediğim gibi olabilir. Bi test yaptırir doktora soylerse.
(2,297 puan) tarafından
Genetik  testi nasıl  yapılıyor
0 oy
(1,538 puan) tarafından
Kan pıhtılaşmasi tabikide düşük yapar bu nedenle iki düşük yaptım üçüncü oldu çok şükür ama tesadüfe bakki üçüncü evladım kız oldu yaşayan:) 
(1,538 puan) tarafından
Amin canım evet bizde iki düşük sonrası öğrendik sebebi buymuş üçüncüde ignemi.ilacimi kullandım çok şükür saglika aldım kucağıma kızımı rabbim kimseyi evkadiyla sınamasın
(2,297 puan) tarafından
Amin. Yengemde oğlunda  iğne kulandı 1 ay hastanede yattı sonra 36 haftalık ken doğum yaptı
(1,538 puan) tarafından
Bende 36 da tansiyon nedeniyle doğum yaptım canım
(2,297 puan) tarafından
Bebeğin yaşıyor  mu
(1,538 puan) tarafından
Evet canım çok şükür sağlık sorunu Yok
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Aynı annem 3 erkek bebek yasamadı dua yazdırdı kardesım var şimdi 17 yasında sübyan varmış
(2,297 puan) tarafından
Ilk kez duyuuirm sübyan..
(9,247 puan) tarafından
Arastır
0 oy
(2,082 puan) tarafından
Ümmü sübyan olabilir hocaya danışın bi
(574 puan) tarafından
Tamm teşekkür ederim işte doktorluk bir şey de olmayınca ne yapacağımızı bizde şaşırdık
(2,082 puan) tarafından
Benimde ilk gebeliğim boş gebelik oldu ve evlendigim ilk ayında kalmıştım kürtaj oldum 3 sene Dr Dr gezdim tedaviler oldum hamile kalamsdim en son ilaç vs ne varsa bıraktım spor yaptım biraz zayıfladım olur olmadık zamanda bı baktım çift çizgi şok olmuştum o kadar alışmıştım ki negatif çıkmasına ve çok şükür oğlum digdu şuan 3 buck yaşında umudnu kaybetme dua et içten edersen Allah geri çevirmez yemin ederjm bak dualarla kaldım Allah büyük canını sıkma kendini feda etme bunun için olacağı zamanda oluyor dua et rabbim gönlüne göre versin
(574 puan) tarafından
Amin amin gerçekten de öyle Allah isteyince oluyor bende ilk ayımda kaldım daha da yok olmuyor doktorluk bir şey de tek çarem dua da zaten sizde bana dua edin
(2,082 puan) tarafından
Allah nasip etsin inşallah bak çok samimi söylüyorum evliliğinin tadını çıkar hayatına bak beklemdigin bı zamanda bı bakmışsın ki olmuş doğmuş bile inşallah kendine hayatı dar etme bı şekilde geliyor oluyor yediğimiz şeylerden vücut sağlıklı döngü sağlayamıyor malesef çoğu insanda bu sorun var ve hep vücudumuza giren besinlerin kaynağından dolayı daha sağlıklı beslenmeye çalış ve gerçekten hayatını yasa
(574 puan) tarafından
Evet gerçekten de hiç başka bir şey yok aklımda sadece bu mesele var kafam dan atamıyorum ben atsam çevremdekiler sürekli soruyor bu yüzden bazen çok yoruluyorum

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 933 göst.
6 Ekim 2021 Aile kategorisinde Tinky minky (659 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 603 göst.
29 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 155 göst.
23 Ocak 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde Mahinur gns (363 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 290 göst.
20 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Glstanbeste (253 puan) tarafından soruldu

377,822 soru

11,308,820 cevap

34,741 kullanıcı

...