0 oy
113 göst.
Diğer kategorisinde (278 puan) tarafından
Kizlar ya benim elim normalde lezzetli ama bebeğim var 7 aylik bide annemlere gitmiştim 1 aylığına yemek yapmamıştım ne yemek yapsam ziyan oluyor eşim de yemiyor haliyle ben bile yiyemiyor um o nasıl yesin. D geçen kuru fasulye çok güzel yaparım normalde eti soğanla kavurdum kuru fasulye koydum su ekledim yakmışım yanık kokusu geliyodu dibine tutuyor yaptığım yemekler bebeğe de bakıyorum aynı zamanda dün de mercimek çorbam i yaktim nie bi türlü olmuyor beceremiyorum nerde yanlış yapiyorum  acaba 

4 Cevaplar

+1 oy
(7,744 puan) tarafından
Altini kisarak yap 
(278 puan) tarafından
Öyle de tüp çok gitmez mi askim tüp fiyatı  cok pahali
(6,232 puan) tarafından
Hahahah kız Allah canını almasin kısık da fazla açık da aynı sonuçta
(7,744 puan) tarafından
Kontrollu pisir ozaman asko
-Reklam-
0 oy
(2,701 puan) tarafından
Çocuğa odaklanıyorsun yakıyorsun :) iki çocukla banada oluyor arada yada çocuk durunca dur şöyle yayınlayım diyorum tüpü unutuyorum.

Çocuk için acele ettiysen ondan olmuyırdur
0 oy
(1,733 puan) tarafından
Bir tencerenın dibi tuttuysa yandıysa o tencerede yemekler sürekli yanıyor ne yazık kı düşük ateşte pişir yemekleri canım yanmaz 
(278 puan) tarafından
Hepsi nde yaktim bi tane teflon kaldı InsAllah oda sağlam kalır:) nie ki yaktigin zmn hep yanar
(1,733 puan) tarafından
Canım bilmiyorum ki ya sanırım yapısı bozuluyor
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Ya kısık ateşte yapacan yada bebiş çok oyalıyosa kapatıp sonra devam edecen mecbur

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 160 göst.
23 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 153 göst.
28 Ocak 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Sevilay09 (155 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 104 göst.
9 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 138 göst.
17 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,518 soru

11,392,984 cevap

34,903 kullanıcı

...