0 oy
278 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (2,366 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Çocuklu anneler kendinize nasıl bakım yapıyorsunuz cilt olsun giyim kuşam sus olsun bende 2cocuk saldım ya makyaj yapınca giyinince süslü oluyorum ama her zaman da yapamıyorum birini yapsam biri kalıyor gerçekten bı arkadaşım var tek çocuk cocuguda okula başladı kılık kıyafet falan son moda ne takip edip alıyor ,mesela altında ne moda kendine künye yaptırmış eşinin baş harfi yazıyor ben ne altın ne künye alacagimida bilemem güzel fikirleri var kılık kıyafette de oldun mesela kulağına değişik küpeler takmış simli far surmus ben sefil gibiyim üstüm basım yeni şeyler alacam zamanımda yok gerçekten og geldi artık söz naslsiniz çocuklu a neler 

12 Cevaplar

0 oy
(2,366 puan) tarafından
Uyudu bakımlı anneler herld
-Reklam-
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Kimsecikler yok 
0 oy
(2,136 puan) tarafından
Evde her zaman makyaj,fönlü duramıyorum ama dışarı çıkınca her zaman bakımlıyim ve güzel giyiniyorum .
0 oy
(5,406 puan) tarafından
=)) bakımlı anne yok sayfada. Kız kendine yakışanı al giyin tabiki evde açık şeyler giy kocan için dekolteli yani, küpeler al tak imkanın varsa altın al tabi, benim yüzüklerin var bilezik kolye küpe, bilezik çok takmıyorum ama kolyemi hiç çıkarmam, saçın için yağ al veya krem banyo sonrası çok güzel kokuyor bi de parıl parıl oluyor. Duşunu uykunu ihmal etme, çok makyaj yapma kremini sür üstüne de güneş kremi veya bb de olabilir 
0 oy
(546 puan) tarafından
Yani bunun neyini sordunuz anlamadim o yuzden cevap yok sanirim esin sen ne begeniyosan onu giyicen onu surucen ne soylebilirizki.Helal daire de istediğini yap.Mesela bende bebekten pek söylenemiyorum bende hep suslu gibi duracak canli çekici bir renk olsun dedim saçımı lorealin yogun kizilina boyadim bayaa tuttu kipkirmizi cok hos degisik gozukuyor simdi.Makyaj degilde sac ve giyimine evde ozen gosterirsen olur illaki.
(483 puan) tarafından
Bakım konusunu soruyor zaten bende posta millet saçına başına cildine nasıl baki..yapıyor diye girdim
(546 puan) tarafından
Yuzumu yikiyorum bakim olarak :D ufak bebeklerle tek basina bakan kadin uykulari duzenli olmadigi surece disini bile fircalayamaz hale geliyo.Bakim icin bakicilarin filan olmasi gerek veya esin evde zaman geciriyosa yapabilirsin kendine hemen zaman ayirip bende bunlar olmadığı icin.
0 oy
(462 puan) tarafından
Allahtan makyaj gerektirecek bir cildim yok :):) giyinip çıkıyorum ama çoook güzelim (bence ) ahahahah :)
0 oy
tarafından
Eh idare ederim üç çocukla sjsjj
0 oy
(11,217 puan) tarafından

2 cocukluyum 34 yasindayim sukur hala kndime ve esime bakimli geliyorum: D en azindan ikimizde saldin demiyoz:) 

0 oy
(1,246 puan) tarafından
Evde pek bakımlı durmam ben ama dışarı gezmeye çıkarsak süslenirim makyajımı da yaparım takımı da takarım. Öyle çok kıyafetim yok ama mesela bu sıra hırkalar modaydı baktım hemen dolaptan uyguna aldım bi tane içine atlet giyiyorum beyaz hırka kolye makyaj eşimin hemen o bile ilgisini çekti yani. Ufak dokunuşlar önemli sanırım ya. Öyle harf kolye bende çok beğeniyorum ama altın alamam sahtesini almayı düşünüyorum ya eşimin ya oğlumun baş harfini istiyorum bakalım :) 
0 oy
(48,642 puan) tarafından
haleti ruhiyeme gore ruhum hep tembel benim zor geliyo arada yapıyorum makyaj ☺️
0 oy
(1,311 puan) tarafından
Aynaya bile bakamıyorum 
0 oy
tarafından
Valla bende boyleyim dusunuyorum bakimsizlik ruhumu yoruyor resmen sıkılıyorum aynaya bakınca bir cozum bulmak lazim

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 266 göst.
5 Kasım 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 444 göst.
17 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 661 göst.
0 oy
14 cevap 300 göst.
20 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu