0 oy
811 göst.
Diğer kategorisinde (687 puan) tarafından
27 gün önce doğum yaptım 2 evlat verdim iki yılda iki evlat suçlu görümceyi eşim dahil herkes savundu kardeşiymiş ailesi o laf söyledi sen sussaydın dedi kızlarının bana demediği kalmadı benim söylediğim laflar tek konuşuldu  a heryere yetişen babam iki gündür ne halde olduğumu bildiği halde asla aramadı gelip alim demedi annem eşime bağırdı çağırdı bana git boşan dedi ama hazırlan gelip seni alim demedi iki küçük çocuk var zaten rahatsız oluyor su kocaman dünyada hiç bir yere sığamadım ne yapıcam boşansam ne olacak iyi hayat mı verecem iki kıza tükendim ben çok sevdim eşimi aylarca işsiz kaldı parasız kaldı yüzümü bile düşürmedim kardeşim tabi onu savunurum derken beni çocuklarının annesinin kanatlarını canlı canlı kırdı bittim artık yaşayacak bişeyim kalmadı korktuğumu bildiği evde beni tek basıma bıraktı yaşasam bu ölmüş ruhumla kendime bile faydam kalmadı ne aile ne arkadaş ne eş kimsenin faydası yokmuş tatlı canım artık tatlı değil fazlalık sadece anlatacak kimsem yoktu konuşmaktan anlatmaktan sonu sonu cevapsız kalınmasından yoruldum buraya anlatım belki son günüm bugün ayağı kalkacak takatim yok annelik nasıl yaparım ki ne kadar sağlıklı büyütürüm çaresiz kimsesiz kalmıs birinin yazı işte okuyup geçin içimi döktüm sadece 

26 Cevaplar

+7 oy
(1,248 puan) tarafından
Kusura bakma ama nedir bu hayatlarinizi kocanıza adamaniz Allah aşkına senin kocandan önce düşünmen gereken iki kızın var bırak ne hali varsa görsün herkes annen baban kocan dahil onlar için ben çiçeklerimi susuz bırakamam tamam bu dünyada haksızlıga uğrayabiliriz ama evlatlarimizi bizden başka kimse koruyamaz bak bu yaşta bile anne babana muhtaç hissediyosn çocukların ne yapsın ya yapmayın şunu ya kendiniz için değil bari çocuklar boynu bükük kalmasın
-Reklam-
+2 oy
tarafından

ALLAH VAR ALLAH YAR sen Allah'a sığın Rabbin senin sıkıntını giderir

+1 oy
(938 puan) tarafından
Kimsem yook deme sakın önce Rabbin var sonra çocukların var boşver dünya arkasını dönsün sana kimin hayatı dört dörtlük ki canım sen Allah'a sığın emin ol kazançlı sen olacaksin çocukların için toparlan dimdik ayakta durki onları da kimse yıkamasin zor biliyorum ama insan isterse herşeyi başarabilir 
+1 oy
(876 puan) tarafından
Benim çok büyük derdim var deme derdine dön benim çok büyük Rabbim var de
+1 oy
(27,342 puan) tarafından

Rabbime havale et çocukların  var Rabbim var bu şekil düşünme şükret ne dertler var dermanı olmayan..

0 oy
(2,679 puan) tarafından

Allah büyük bacım kendini bırakma biraktikca ayağa kalkamazsin çok şükür çocukların sağlıklı sen sağlıklı kimse için kendini çok fazla yıpratma 

Herşeyin bı yolu yordamı elbet bulunur kendini diplere çekme bebeklerin var olabildigin kadar iyi anne olucak ayağa kalkicaksin elbet. 

İnanıyorsan güzel bı  secdede dök içini ağla dua et.Allahran başka kimsemiz yok aslında hepimiz bu dünya hayatinsa bı şekilde yanlıziz gelip yanlız gidiyoruz.

Tam olarak sorun ney anlamadım aldatma şiddet vs mi gorumcemi tek sorun? 

Rabbim ferahlık versin .
0 oy
(1,195 puan) tarafından
İllaki hatasını anlar pişman olur, sen o iki kucuk yavrun için dik duracaksın, herkes kendine baksın senle ilgilenmeyen kimseyle muhatap olma gorumce kaynana kim varsa, bebeklerine odaklan, cocukların ne sucu var onlar senin gozlerine bakar mutlu bir goz gormek icin, bol dua et, kimseyi duyma gorme, kocanda pişman olur, o zaman hesabını sorarsın, şuanda lohusalık ta var sanırım onunda etkisiyle vazgeçmiş hissediyorsun ama yapma hepsi geçecek inşallah 
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Sabır diliyorum başta.

2 tane evlat getirmissin çocuk oyuncağı değil iyi bir anne ve baba olacaksin. Silkelen dua et rabbim yol gosterirt. Lohusasin şuan sağlıklı düşünemiyorsun. Güçlü olmak zorundasın eşinle yada eşin olmadan çocuklarınla. O bebeklerin sana ihtiyacı var. Neden 2. Yi yaptın demiyorum bile . Rabbim kimseye taşıyamayacağı yük vermez.derdi veren derman da verir
0 oy
(315 puan) tarafından
Hala kızlarının yanındaysan yeterince güçlü Bi annesin demektir onları yüzüstü bırakıp yanlış şeyler yapma lütfen 
0 oy
(770 puan) tarafından
Kızların varmış en önemlisi onlar zaten gerisini boşver onlar için topaarlan kendine gel kocana gelince arkanda duramıyorsa kendine adam demesin ne diye evlenms kocalık yapamicaksa seni ezdirmemesi gerekirdi kendini yıpratma annen kızdığı na boşan deidgine göre elbette yardımcı olacaktır 
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Ayy kız sen niye bitiksin kocanı bitir her lafı söyle yüzüne bakma otur evinde cocuklarinla ilgilen, kocana i.t muamelesi yap yokmuş gibi davran bebeklerinle mutlu ol ki 2 bebekle zaten bunlara ayıracak vaktin yok, iyi bir anne ol  sakin kocana duygu sömürüsü yapma hiçbir şeyden korkma sen annesin hem de 2 kız annesi korku yok. Ohhh iyi demişsin gorumcene düş yat çatlasinlar bir daha olsa bir daha de. Güçlü ol ki senden cekinsinler. Ooo düşene bir tekme vurmak için bekliyor herkes 
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Bi besmele çek bol salavat getir önce.

Herkes ektiğini biçer. Gün gelir devran döner. Sana muhtaç 2 yavrun var. Biri daha yeni açmış dünyaya gözlerini.dua et Rabbim kalbine ferahlık versin tez vakitte. 
0 oy
(546 puan) tarafından
Kimsesizlerin kimsesi RABBIN var silkelen bi kendine gel !!

Suan lohusasin sorunlarda yasadigin icin cok agir geciriyosun lohusaliligi.Ama sakin kardeşim bi anlik bunalimla sakinnn.O yavrular annesiz olur mu hic.Dusseler anne,kalksalar anne.Kimse sen gibi bakip sevemez onlari acimazlar.Kimsenin eline birakma yavrularini.Zamanla gecmez dediklerinde gecer elbet.Duaya sarıl Rabbim goruyosun beni cok uzduler de.Konus Rabbinle o gormuyo mu yasadiklarini goruyor.Eger bu zor zamanda sabredersen,sabrin sonu vallahi billahi mutluluktur.Kendini yavrularina ver birak onu bunu.Gececek inan ki biraz sabret...
0 oy
tarafından

Ya sen bir adam için yaşamaktan vazgeçemezsin senin önceliğin evlatların sen bir annesin öyle isyan edip pes edemezsin aslan gibi ayağa kalk gücünü topla çocuklarına bak kimsem yok deme Allahın var 

Sen pes ettin diyelim o çocuklara yazık değil mi onların senden başka kimi var !! 

Lütfen evlatlarına sahip çık güçlü güzel anne<3

0 oy
(48,536 puan) tarafından
annesiz buyumelerinden seninle disarida zorluk çekmeleri daha iyidir
0 oy
(7,257 puan) tarafından
Ters birşey yapma iki evladın varmış hemde kız o kız çocuklarını böyle dünyaya annesiz mi bırakacaksın şuan senin yasadiklarini onlara mı yaşayacaksın yapma onlar için ayakta dur 
0 oy
tarafından
Kimsesizlerin kimsesi rabbimdir canım sen ona sığın elbet bir kapı açar sana 
0 oy
tarafından
Koz öğle deme öldürmeyen acı güçlendirir. Sabret bu günlerde geçecek çocukların için. Çocuklarına senden iyi kimse anne olamaz 
0 oy
(2,990 puan) tarafından
Birşey diyeyim mi geçen sene ben doğum yaptım görümve belası geldi kızıma o baktı 1 hfta falan yanında yattı çok pişmanım izin verdiğime bu arada sonra yatamıyorum falan diye ikidebir sitem edip durdu bana sonradan tabi kalbimi kıracak şeyler de dedi eşime dediğim de hep onu savundu ben gitsin dedipim de eşim bana o benim kırmızı çizgim bir daha birşey duyarsam babanın evinw bırakırım dedi giderdim ama iki çocuğa sebep yuttım ha halen daha kırgkm geçen büyük tartışma oldu neymiş ben yatayım diye diyormuş geçen eşim yollayacaktı bırak kalsın Allahtan bulsun dedim artık ne zaman ki gider kendiliğinden gitsin sende biraz toprala evlatların için güçlü olmaya çalış gamsız ol çğnkü bu yaşatı kendimiz için yaşıyoruz eş için değil onlar yokken de ayaktaydık onlarla evlendik diye var olmadık ya Allah yardımcın olsun rabbim inşirah ferahlığı versin 
0 oy
(4,391 puan) tarafından

Allah tüm sıkıntılarınızı gidersin, umarım şeytanın vesveselerine kulak asmazsiniz. iradenizi koruyun. öbür dünyadan da olmayın. herşey geçecek emin olun. tıpkı kış bittikten sonra, baharın gelmesi gibi. sizin de baharınız gelecek. sadece sabredin Allah'a yakın olun:'(

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 317 göst.
26 Ocak 2024 Aile kategorisinde Deryaaaa23 (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 225 göst.
13 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,016 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 173 göst.
23 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
10 cevap 347 göst.