0 oy
814 göst.
Diğer kategorisinde (690 puan) tarafından
27 gün önce doğum yaptım 2 evlat verdim iki yılda iki evlat suçlu görümceyi eşim dahil herkes savundu kardeşiymiş ailesi o laf söyledi sen sussaydın dedi kızlarının bana demediği kalmadı benim söylediğim laflar tek konuşuldu  a heryere yetişen babam iki gündür ne halde olduğumu bildiği halde asla aramadı gelip alim demedi annem eşime bağırdı çağırdı bana git boşan dedi ama hazırlan gelip seni alim demedi iki küçük çocuk var zaten rahatsız oluyor su kocaman dünyada hiç bir yere sığamadım ne yapıcam boşansam ne olacak iyi hayat mı verecem iki kıza tükendim ben çok sevdim eşimi aylarca işsiz kaldı parasız kaldı yüzümü bile düşürmedim kardeşim tabi onu savunurum derken beni çocuklarının annesinin kanatlarını canlı canlı kırdı bittim artık yaşayacak bişeyim kalmadı korktuğumu bildiği evde beni tek basıma bıraktı yaşasam bu ölmüş ruhumla kendime bile faydam kalmadı ne aile ne arkadaş ne eş kimsenin faydası yokmuş tatlı canım artık tatlı değil fazlalık sadece anlatacak kimsem yoktu konuşmaktan anlatmaktan sonu sonu cevapsız kalınmasından yoruldum buraya anlatım belki son günüm bugün ayağı kalkacak takatim yok annelik nasıl yaparım ki ne kadar sağlıklı büyütürüm çaresiz kimsesiz kalmıs birinin yazı işte okuyup geçin içimi döktüm sadece 

26 Cevaplar

0 oy
tarafından
2 yavrunuz ne olacak, anne olduktan sonra kendimiz için değil onlar için yaşıyoruz artık. Sizi şu anda hiçbir şey teselli edemez belki ama onlari düşünerek kafanızdan atmalısınız bu düşünceleri. Onlar isteyerek gelmediler bu dünyaya, ama siz isteyerek sahip oldunuz bebeklerinize. Kime emanet edeceksiniz, sizi istemeyen ailenize mi, sorumsuz babalarına mi? Onlar büyüyüp aslan gibi yanınızda olacaklar, size en iyi dost arkadaş olacaklar. Şu imtihan dünyasında, kendinizi düşünerek onları daha bebekliklerinde büyük bir imtihanla annesizlikle basbasa bırakamazsınız. Lütfen aklınızı başınıza toplayın, Allah'a sığının. O size en güzel yolu gösterecektir. 
-Reklam-
0 oy
(537 puan) tarafından
Artık annesin kendini düşünme lüksün yok hepimiz için böyle maalesef biz diye birşey olmuyor anne olunca bir anlık öfkeyle söylediğini düşünüyorum ayağa kalkman lazım daha iyi bir duruma gelebilirsin evlatların var sana muhtaç 
0 oy
tarafından
Canım şuan lohusa psikolojisindesin kendine biraz oku okunabilecek duaları aşılmaz sandığın şeyler asilabilecek şeyler şuan yeni doğum yapmışsın aslında herşey üstüne geliyor biraz hava al cik uyarın bir yere git yada bebeğimle ilgilen başka kimseyle konuşma birkaç gun
0 oy
tarafından
düzenlendi
Valla sen oldüm bittim dedikce toprak atan cok olur net söyleyim bi guclu dur inan ki guclu durmadigin icin ailen bile yaninda durmaz net soyleyim ezikleme kendini 2 tane kızın var zaman ne kadar kötü nasil yalniz birakirsin onlari. Kim bakar anne gibi sapiklarin elinemi birakicaksin tv de yasananlara baksana. Bi namaz kıl dua et kendine gel sınırlarını çiz esine karsi. Sen ona karsi guçlu dur ki seni daha da ezmeye kalkismasin otur evinde bence lohusa depresyonuda var biraz hemen kapilma duygularina lohusa iken bende oyleydim o duygulari iyi bilirim. 
0 oy
(1,439 puan) tarafından
Erkeklerin çoğu boyle canim aile kurduğunu anlamiiyor sende ona değer verme kendini cocuklarina ada ailesini duymazdan gel fazla samimi olma sınırlı ol azalacaktır laf söz belki 
0 oy
(1,559 puan) tarafından
Çocukların için ayakta durmak zorundasın anne olduğunu hatırla 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 331 göst.
26 Ocak 2024 Aile kategorisinde Deryaaaa23 (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 235 göst.
13 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,047 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 188 göst.