0 oy
222 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (270 puan) tarafından
Kızlar ayak tapuklarim taş gibi bide hamilelikten sonra iyice fena oldu. Şuanda da çağır cahir yaniuorlar valla. Böyle pamuk gibi olması için ne yapmam lazım 

18 Cevaplar

0 oy
(194 puan) tarafından

Aynı sorun bende de var surda bekleyim:)

(270 puan) tarafından
Eyvah eyvah:))
-Reklam-
0 oy
(403 puan) tarafından
Vazelin sur bide ayak maskesi al canım 
0 oy
(4,149 puan) tarafından
Kullanılmış yarım limonla ovmąk yumusatıyor cnm topuklarına dene. Bırde gratıste topuklar ıcın boyle bı torpu tası var o olu deriyi atıyor ovdukca onu dene
0 oy
(10,021 puan) tarafından
Ayaklarina bol vazelin sur corap giy yat sabaha yumusatiyo ama tekrarla bikac kere
0 oy
(7,247 puan) tarafından
Gecen bende buna dur dedim kabtaron yagini boca edip poset gecirip çorap giydim sonra yikayip törpuleyip kremledim sonuç pamuk ama ara ara yapmak lazim yine basladi kurumaya
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Vazelin her gece sür stres film çek her banyoda ponza taşı ile ölü deriyi torpule 
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Trendyol da ayak peeling var o bütün nasirlari siyuyor ama sonrası nemlendirme gerek yoksa sltekrar oluşur vazelin sur poşet sar öyle yat
0 oy
tarafından
Her banyoda topuk törpüsü kullanıp, iyice kuruladiktan sonra lapitak topuk kremi sürün, çorap giyinin. Çok güzel bir ürün, ben çok memnunum
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Ayak için olan peeling iyi geliyor canim 

0 oy
(2,746 puan) tarafından
ayak maskesi yap, deriyi soyup atıyor o sert deri gidiyor sonra bol bol nemlendir benim ki düzeldi
0 oy
(11,235 puan) tarafından
Düzenli olarak topuk taşı kullan akşam vazelin sür çorap giy düzelir aynı sorun bende de var üstüne düşersem iyi bakmazsam çatlak çatlak oluyor
0 oy
(48,648 puan) tarafından
kizimda bana ne zaman tapuklu ayakkabi alcan diyo tapuklu yazinca o geldi aklima ☺️ 

sokda topuk kremi var guzel ise yariyo arada insert indirimi olarak getiriyo
0 oy
(12,596 puan) tarafından
Sicak suya karbonat yada tuz ekle 

Su soğuyana kadar beklet 

İyice torpule 

Vazelin sur çorap giy

Bi kaç gün tekrarla  pamuk gibi olur 
0 oy
(154 puan) tarafından

Eyer çatlamışsa sana öyle bir yöntem vericem ki bana dua edeceksin başka arkadaşlarımızında varsa denesin.

Bakın bulaşık deterjanı varya onu biraz bu eski betonlar olur ya kapılarımızın önünde vardı oraya biraz dökün döktükten sonra topugunuzu iyice o deterjanı döktügünüz yere vurun bi 10 15 dakka boyunca deneyin çatlak kaşıntı die birşey kalmicak 
0 oy
(763 puan) tarafından
Ayak maskeleri var canım şahane iki haftada bir onu kullan daha sonra aylık kullanabilirsin kuaföre gidebilirsen pediküre gitmelisin evde ne kadar uğraşsanda o sertleşenler maalesef geçmez nasırlaşmış çünkü artık önceliğin kuaföre sonra maske yumuşacık olacak topukların duş sonrasıda topuk kremi sürmeyi unutma yumuşak kalsın ha birde topuk törpüleri var rosmandakini tavsiye ederim onuda düzenli kullan duş öncesi ve duştayken 
0 oy
tarafından
Tapuk yerine topuk demekle işe başla :D
(270 puan) tarafından
Çok bilmiş
0 oy
(940 puan) tarafından
 Banyoda sıcak suda bekletin yada duş sonrası en son ayaklarını  törpüsü  ile öv sonrada bi vazelin  coraplarida giy ayağına vazelin hem bulamasın oh mis
0 oy
(1,870 puan) tarafından
Banyodan sonra vazelin sürüp çorap giyince yumuşacık oluyor ama düzenli yapmak lazım yapmadığım zaman eskisi gibi katır kutur sert topuklarım oluyor :(

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 140 göst.
27 Eylül 2022 Aile kategorisinde Piskopos-_civciv-_ (5,836 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 136 göst.
0 oy
3 cevap 100 göst.
0 oy
1 cevap 75 göst.
26 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,390 soru

11,356,449 cevap

34,832 kullanıcı

...