0 oy
70 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (111 puan) tarafından
Kızlar bebeğim 3 haftadır kakasını 3 veya 4 günde bir yapıyor.Artık bugün acile götürdüm serum lağma yapıldı rahatladı biraz.4 ayı bitirdik 5 e girdik.Acaba ne yapsam düzelir başına gelenler tecrübesini paylaşırsa sevinirim 

4 Cevaplar

0 oy
(2,097 puan) tarafından
Sadece anne sütü mü alıyor? Yalnız anne sütü alan bebeklerde ilk 6 ay 14 güne kadar kaka yapmaması normaldir diyor doktorlar. Uyarıya lavman falan gerek yok yani.
-Reklam-
0 oy
(2,729 puan) tarafından
Benim bebeğim de kabız ama kabız olmadan önce de hafta da bir büyük tuvaletini yapardı.  Şuan ek gıdadan ve kan ilacindan oluyor mecbur ikindigi zaman kulak çubuğunu zeytinyağı batırıp poposuna sürüyorum hemen yapıyor 
0 oy
(437 puan) tarafından
Valla canim bizde 5 aylığız hergun kaka problemi cekiyoruz sadece mama yiyor o gun cocuk aglamaktan mosmor oldu az daha bayilacaktı sen düşün ben kabızlık icin şurup aldim gunluk 1 kaşık veriyorum napim
(1,995 puan) tarafından
mamayı değiştirin kabızlık şurubu için küçük değilmi sizce ?
comfort yazan mamadan alın
sma comfort güzel
(437 puan) tarafından
Benim denemedigim marka kalmadı en sonda sma yok ben şuruba 1 bucuk aylıkken başladım cunku hic anne sutu almadı
(1,995 puan) tarafından
comfort olanı denedinmi comfort olanlar kabız bebekler için
(437 puan) tarafından
Onu kullanıyorum zaten
0 oy
(2,886 puan) tarafından
Sdce anne sütü alyrsa senin bolca sıvı tüketmen lazım bn çorba icmedigimde bebegm hem gazlı oluyor hemde çişini ypmyr

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 45 göst.
14 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde baltopagiannesi (674 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 70 göst.
0 oy
3 cevap 77 göst.
4 Nisan 2024 Diğer kategorisinde AlpereninAnnesi (759 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 54 göst.
1 Mart 2024 Diğer kategorisinde Dilannnnn (165 puan) tarafından soruldu

381,494 soru

11,421,714 cevap

34,977 kullanıcı

...