0 oy
41 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (591 puan) tarafından
İyi akşamlar herkese bebeğim 5 aylık kabızlık sorunu yaşıyor bugün 3 gün ve felaket karnı ağrıyor bacaklarını çekerek katılma derecesine geliyor çok uykusu da var yatamiyor uyuyakalıyor ağlayarak uyanınca gene aynı. Yavaş yavaş ek gıda tadımlarına başladık doktorun onayıyla meyvelerin çeyrek suyunu filan içiyor da yenidünya içince yardımcı oluyordu bugün o da fayda etmedi ne yapabilirim zeytinyağı kimyon dışında yardımcı olursanız çok sevinirim. sadece anne sütü alıyor

2 Cevaplar

0 oy
(7,444 puan) tarafından
Bağırsak florasını bozulmuş olabilir biogaia verebilirsin ama doktora sorman daha doğru 
(591 puan) tarafından
Biogaia önermedi ya canlı olduğu için metsil kullandık ilk 1 ay sonra bıraktık gaz problemi vs olmadığı için metsili de içmiyor ben içiyorum geçsin sütten diye tekrar içsem metsilin faydası olurmu tuvaletine acaba
(7,444 puan) tarafından
Mestili hiç kullanmadım ama iki çocuğumda da biogaia kullandım ve faydası oldu neden önermesi ki çok etkili prebiyotik zaten başka bi olayı yok
-Reklam-
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Maflor vermişti bize doktor çok iyi geldi sizde bir sorun isterseniz
(591 puan) tarafından
Tamam çok teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 69 göst.
0 oy
4 cevap 70 göst.
17 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Oksuz06_ (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 231 göst.
0 oy
3 cevap 54 göst.

379,263 soru

11,352,421 cevap

34,824 kullanıcı

...