0 oy
461 göst.
Diğer kategorisinde (893 puan) tarafından
İkinci düşündümü söyleyince herkes rahat battı diyor kızım 2 yaş 3 aylık çok mu erken iki çocuklu hayatı olanlar ne durumda 

31 Cevaplar

0 oy
(7,974 puan) tarafından
Bana gore zor ama sen yapabilirim zorlanmam dersen kim ne diyebilir
(893 puan) tarafından
Tmm cnm bnm saol
-Reklam-
0 oy
tarafından
İllaki zorluğu olur ama eşin annen kaynanan varsa yardımcı olan pek zorlanmazsın benim kızım 14 aylık kaynanam şuan yardımcı oluyor eşim yardımcı olur annem öyle o yüzden bazen istiyorum bazende kızım eksikliğimi hisseder ikinciye bakarım kızıma bakamam kıskanır korkusu var bakalım 
tarafından
Ben veririm gurbete ama gocam vermez dibimde oturacak diyor hatta iç güvey alacam diyor
tarafından
Ben veririm size ))) benim kara bağrım hepsine dayanır. Hayallerim var benim çocuklardan sonra dünya turuna cikicam.  Yerleşik hayat istemiyorum zaten
(11,217 puan) tarafından
Ee olur oglun gelir isvece yerlesir o zmn : D
tarafından
Peh malamıne ne yedin kız kendini :D hayırlısı belli mi olur burdan bi kızla tanıştım o 37 ben 36 haftalıkken konuştuk dedim nurten boşuna bekleme ne sana ben bana sancı gelmez bak görürsün aynı gün doğuracaz dedim ki sabaha kadar ikimizde sancı çektik dedi büşra benim böyle böyle kan geldi dedi geçmiş olsun doğuruyon bende hastanedeyim falan aynı gün doğurduk :D
tarafından
İyi bakın aç bırakmayın arada da beni görüntülü aratin yeter bana kiz sizin olsun :)))  ay analık şeyiyle aç bırakmayın dedim
0 oy
tarafından
Deneyip görecez :D.         
(893 puan) tarafından
Aynen cnm
0 oy
(11,217 puan) tarafından

Buyuk kizim 5.5 yasinda kucugum 13 aylik. Banada 2. Cocuk icin cok baski yaptilar özellikle kizim:) simdi diyorum iyi ki olmus en fazla 1 yil once yapabilirdim diyorum daha fazlasi beni cok yipratirdi. Sukur duzenim oturdu oburude artik ablasiyla oynuo zaman gecirio buyukte alisti artik bir kardesin varligina:)

(893 puan) tarafından
Tmm cnm çok saol artık nasip
(428 puan) tarafından
4 buçuk yaş farkları oluyor demi senin canim
(446 puan) tarafından
Yaş farkı iyi en az 4 yaş olmalı 2 çocuk arası
(11,217 puan) tarafından
Evt kızlar 4.5 yas araları
0 oy
tarafından
Ben dibine kadar zorluğunu yaşıyorum:(
(10,069 puan) tarafından
Aralari ne kadar
(893 puan) tarafından
Cnm Aralarinda kaç yaş var
tarafından
Diğer ay büyük 4 tam olacak küçük 6 aylık
Araları 3.5 yaş tam ama erkenmis diyorum ne bilim ben zorlaniyorum kızlar
Üzgünüm:(
0 oy
(440 puan) tarafından
Bebeğim var 8 aylık bazen ilerde ikinci olsun diyorum sonra vaz geçiyorum sanki gücüm yetmez gibi. Allah verirse seve seve başim üstünde yeri var ama bebek büyütmek kolay diğil. 
0 oy
(1,893 puan) tarafından
Aradaki yaş güzel bence doğana kadar kızın da 3 yaş olur en azından tuvalet eğitimi verirsin kendisi yemeyi öğrenir kendi kendine oyun oynamayı öğrenir derdini anlatacak kadar konuşur hatta kız çocuğu uysalsa daha kolay olur bebeğe heves edip belki yardım bile edebilir yine de sen bilirsin elbette zorluğu da olur olmaz diyemem 
(893 puan) tarafından
Tmm cnm çok saol hayırlısı artık nasipte varsa olur
tarafından
Benimde 25aylik kızım var aşırı derecede yaramaz.anlatamam yani o derece.erkek çocukları yaramaz derler bu daha fenası.bi kaçamak oldu kasımın 4unu gözlüyorum nolcak diye.her şeyin hayırlısı ama birtaneyle zorlaniyoken nasıl olcak bilmiyorum çok yardım edenimde yok bı eşim var oda bana koşsun çalışsın :)))))
0 oy
(760 puan) tarafından
Eğer çocukların uslu olursa hiç zor deil :) ilk oğlum uslu sessiz biraz ama ikinci ona göre daha hareketli istediği olmasın aglar felan ama oyle çok zorluk çekmedim hiç iki çocuk göz korkacak kadar da deil yani 
(893 puan) tarafından
Saol cnm bnm ilki çok zordu inşallah ikinci akılı olur rabbim nasip ederse
0 oy
(7,752 puan) tarafından

3 çocuklu anneden selam :)

(893 puan) tarafından
Cnm 3 çocuklu hayat nsl
(7,752 puan) tarafından
Büyük kızımın 6 küçük kızım 4 yaşında ikiside okula gidiyor oğlum 1 yaşında şimdi iyi gidiyor çok şükür ama benim küçük kızım yani ortanca doğduğunda hiç rahatım yoktu sürekli ağlıyordu aşırı zor günler geçirdim o zaman büyük kızım da 2 yaşındaydı
0 oy
tarafından
Bana da zor bazen sezeryan dikişlerimi açtırıp tüplerimi baglatasim geliyor o kadar ki çocuk bana göre değilmiş Allah'ın gücüne gitmesin ama çok çok çok zorlaniyoum
(893 puan) tarafından
Cnm sn iki çocuğun var mi
tarafından
Yok ya bitane ama çok yıprattı beni
0 oy
(4,986 puan) tarafından
Hayır erken değil benim kızım 2 yaşındayken ben doğum yapmıştım kardesine
(893 puan) tarafından
Cnm kolay mı peki
(4,986 puan) tarafından
Tabiki çocuk büyütmek kolay değil ama çok zorda değil ilerisi için güzel oluyor arkadaş oluyorlar ve beraber büyüyorlar benimkiler büyüdü bile biri 7 biri 5 yaşında
0 oy
tarafından
İkiz anası olarak sesleniyorum yapma yanarsın sjsjs 

Çok zor çok anlatılmaz yaşanır her gün ayrı bir kaos evde birde ikiside erkek sen düşün halimi .

Benim ikizlerim olmasa tek olsaydı şöyle yapardım 1.sinjfi atlatsin 2. Sınıfta çocuk yapardım tekrar şuan istemiyoruz yetiyor bize 

Varlıklarına şükür ❤️
0 oy
(802 puan) tarafından
benim oglumda iki buçuk yasinda bende 15 haftalik hamileyim bilemiyorum insallah kolaydir oglum cok zor zorlancam gibi görünüyor 
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Valla aralarında 6 yaş var ama bazen gerçekten zor olabiliyor bu kadar yaş farkı olsa da
0 oy
tarafından
Benim oğlum 2 yaş dört aylık ve 31 haftalık hamileyim bekleyip göreceğiz. Oğlum kolik bir bebekti gece uykum yoktu sürekli ağlardı bu bebegim öyle olmayip sakin olursa en azından ilkine göre rahat olur bekleyip göreceğiz 
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Ya bu kişilik meselesi kimisi 12 çocuğa bakabilir kimisi 1 çocuğa bakabilir .... TLc de kadın hep ikiz üçüz doguruyordu ordan örnek verdim aktivite falanda yapıyorlardi .... Gücü yeten kendine inanan yapsın ben ağır deprosyon geçirdim istemiyordum 2. Yi Rabbim verdi bir gülüşüne çiçekler açıyorum 
0 oy
(1,257 puan) tarafından
Erken bence de ama pek zor sayılmaz kızım 5 yaşında oğlum iki haftalık şuan 
0 oy
tarafından
Aralarında 13 ay var zor ama biri okula başlayıp biri doğduğu zaman daha zor oluyor böyle en azından ilgi dönemleri aynı. Okul ilgi dönemleri aynı vs 
0 oy
(5,984 puan) tarafından

3 yaşına gelince artık emzirme sıkıntın olmuyor gece uykuları düzene giriyor bez derdim de olmuyor tuvaleti öğreniyor biraz da Aklı erdiği için kendi kendine de oynayabiliyor o yüzden rahat oluyor önceki yaşlara göre. Benim de oğlum şu anda 3 yaşında ikinciyi düşünüyorum Bir yandan da rahatım bozulsun istemiyorum:D

0 oy
(2,297 puan) tarafından
Zor değil ya oğlum 5 yaşında kızım da 2 olmak üzere hiç sorun yok 

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 578 göst.
17 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Ayselaras (200 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 143 göst.
23 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 398 göst.
1 Kasım 2022 Aile kategorisinde Kursunes (79 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 688 göst.
1 Ekim 2021 Diğer kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (13,709 puan) tarafından soruldu

380,747 soru

11,399,700 cevap

34,928 kullanıcı

...