0 oy
387 göst.
Aile kategorisinde (199 puan) tarafından
Benim ablamın ikinci evliliği. Karsi taraf hafta sonlari oglunu aliyorlar gezdiriyorlar falan. Eski kayınvalide ablamla samimi sohbet ediyor surekli konu eski eşine geliyor atıyorum mesela şöyle yapti bogle yapti oraya gitti bunu yedi içti ve s. Anlam veremiyoruz bu kadinin niyeti nedir. Ne yapmak istiyor. Soruyor ablama her sey yolunda mı sen mutlu ol falan. Ayrilirken çok kötü şekilde ayrılmışlardı. Küfürler hakaretler iftiralar havada uçuşuyordu.  Benim fikrimce kadin ablami boşatdirip oğluyla tekrar barıştırmak istiyor

8 Cevaplar

+1 oy
(4,426 puan) tarafından
Geçti Bor un pazari sür eşeğini Niğde ye derler ona ve birde kel ölünce  sorma saçlı kör olunce badem gözlü olur muş şimdi mı kıymete binmiş bacın zamanimd akiymet bilselermisti 
-Reklam-
0 oy
(796 puan) tarafından
Belkide pisman olmustur canim 
(199 puan) tarafından
Evet dile getiriyor
0 oy
(802 puan) tarafından
Son pismanlik neye yararrrr armagan ediyorum o kaynanaya :)
(199 puan) tarafından
Ablamın aklina girecek diye korkuyorum
(802 puan) tarafından
Ablan evli ve mutluysa giremez aklina
0 oy
(11,399 puan) tarafından
İnsan bi şeyin kıymetini elinden gidince anlıyor onun hesap olmuş takılmayın anlatsın dursun 
0 oy
(119,499 puan) tarafından
ablan evliyse yuva yikmaya calisiyodur
(199 puan) tarafından
Evet evli. Banq ogle geliyorki tekrar barıştırmak istiyor
0 oy
tarafından
İzin vermesin canim ablana olmasada enişteye fitne tohumu Eker çok tehlikeli bence
0 oy
(42 puan) tarafından
Evet pişman olmuş,, ablan ne diyor bu eski kaynananın böyle konuşmasına  ablan aklı başındaysa bu kadının dediklerini takmaz rabbim  ablana huzur ve mutluluk versin inşallah 
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Neden samimi ki ayrılmış bitmiş konuşacak neleri vsr evliyken herkes düşman boşanınca mı dost oldu eminim eşi falanda duysa sıkıntı çıkar 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 364 göst.
4 Ocak 2022 Aile kategorisinde Semos (343 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 1,004 göst.
10 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 469 göst.
6 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 196 göst.