0 oy
218 göst.
Diğer kategorisinde (7,121 puan) tarafından
Kızlar ben çok büyük deprosyon yaşadım bu depresyon 3 sene sürdü tam bitti dedim hamile kaldım tekrar deprosyon geçirdim neyse ben uzun saç aşığıyım ve eşimde çok seviyor uzun saçı kızımın sacini bile  kestirmiyor ..... Ben o depresyondayken saçlarımı çok kısa kestirdim  1 yıldan fazla oldu omuzlarıma indi sadece yağlar falan ise yaramadı ... Bildiğiniz bir şampuan var mı ise yaramış olan jet hızı beklemiyorum ama en azından sırtıma gelsin yaza kadar 

10 Cevaplar

0 oy
(65 puan) tarafından

Bende şurada bekliyorum :) 12 yaşlarına kadar saçım neredeyse siz kapagima degecekti o kadar uzundu kalın ve saglikliydi sonra birşey oldu bana bir anda kestim 13 yaşındayken ve 15 yaşından belli saçımı boyuyorum şuan 23 üm düşün yani kaç sene olmuş bütün şampuanları denedim uzamiyor benimde saçım omzumdan bir tık aşağıda 1 cm uzama olmazmi ya bir saç bunca sene küsermi 

(7,121 puan) tarafından
Ay yağ çok üzüldüm
-Reklam-
0 oy
(2,202 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Canım a101 de çam terebenti yağı var . Onu al bir şişeyi dök komple şampuanı içine. Ciddi ciddi uzatiyo. Hatta Bayadır yapmamistim yarın gidip aliyim bende. Benim saçlarımda inanılmaz derecede inat uzamaz cansız ipince. Bi ara kulalndjm belime kdar geldi 5 ayda falan . Bıraktım sonra yine döküldü kırıldı vs. İse yaricak insallah dene mutlaka 

(2,202 puan) tarafından
Bizim burdakinde parfüm prezervatif tras bıçağı falan var hemen onların yanında kuzum. Yani kişisel bakım reyonunda.  Kayısı yağı artan yağı karışık yağ cam terbent i yağı.  Ufak kutularda.  Dur görsel bulursam atiyim sana.
(2,202 puan) tarafından
Bak kuzum yorumu düzenledim. Tabi bu fiyat sanırım 1211 yılında falan di :D
(4,164 puan) tarafından
Yaa çok saol canım ☺️❤️ aynen bu fiyat milattan önce falan olmalı ☺️
(7,121 puan) tarafından
Kullandım ama yine kullanayım
(2,202 puan) tarafından
Rica ederim kuzum ❤️otobussssscuu kullan yavriiim rot balans ayarına da iyii ahahsgsgjaajgsjsjs
0 oy
(179 puan) tarafından
Kendimi bildim bileli zeytinyağı kullanırım. Ve aşırı uzatır . Sürünce en az 2-3 saat beklerim sonra yıkarım. Peş peşe yapınca yani haftada iki veya üç kez yapınca çok daha fazla işe yarıyor . Zeytinyağını doğru kullanıp işe yaramayan pek duymadım ama 
(7,121 puan) tarafından
Çocukken bizde kullanirdik ama şimdi ise yaramiyor
(179 puan) tarafından
Bence kan değerlerinize baktırın
0 oy
(1,271 puan) tarafından

Yılan yağı öneririm doğumdan sonra yaşadıklarımın sinirini saçlarımdan aldim kestim ama suan umuzlarimi geçmiş durumda lar

(7,121 puan) tarafından
Desene yalnız degilmisim
(1,271 puan) tarafından
Değilsin askim
(7,121 puan) tarafından
Çok zordu :(
0 oy
tarafından
Restorex sarmasikli şampuan uzatiyormus diye duydum. Hemde fiyatı uygun diğerlerine göre. A101 de de vardi
(7,121 puan) tarafından
Tek uzayda deneyeyim bakalım Onuda
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Ben yeni Trendyol dan aldım google bi köşe yazısında kız anlatmıştı faydalarını benim aşırı dökülmede var yorumlarda iyiydi yani o kadınada kuaförü önermiş dye almış yazı bununla alakalı sepete ekleyince serumuyla şampuan indirime giriyor fiyat performans ürünü yani 

https://ty.gl/6lexsvbvpm    Şampuan 

https://ty.gl/wivn2nzjz0  Serum
(6,441 puan) tarafından
Restorex de baya iyi sarmaşık özlüsü işaret koy kullan kutu bitiminde farkı görürsün birde zrytinyağı ve hint Yağı sür beklet bu şampuanlrla yıka
(7,121 puan) tarafından
Sağol askom ❤️
0 oy
tarafından
Lavanta yağı denedinmi balım oda saçı uzatiyor bende saçlarıma kullanmayi düşünüyorum 
(7,121 puan) tarafından
Abla akla hayale ne gelirse kullandım 3 ay 4 ay miks yaptım yine uzamadi
tarafından
Ah Ayşem saçların çok fena küsmüş  sana bindoktora gitseydin yada aktarcilara felan söyledinmi
(7,121 puan) tarafından
Doktor kan takviyesi verdi değerlerim iyi çıktı :) eşim saçlarında senin gibi inat diyor :) Argan yağı verdi cam terapentiyle
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Yılan yağı  çabuk uzatıyor canim 

(7,121 puan) tarafından
Ben onu 3 ay kullandım ise yaradı bitanem
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Örmek çok iyi geliyor. Annemin saçları up uzun hala örer. Bizimkileri de hep orerdi. Uzasın derdi. Bende kızımın saçlarını örüyorum sürekli. 6 yaşına girdi saçıni doğduğundan beri ilk kez geçen sene bu ay kestirmistim. Poposunun altındaydı. Geçen sene omuzuna kadar kestik. Şimdi beline kadar uzadı yine . Ben hala örmeye devam ediyorum. Yağ falan hiç birşey kullanmiyorum
(7,121 puan) tarafından
He jfhfjfj
(6,047 puan) tarafından
Hahshdhsh rezil seni
(7,121 puan) tarafından
Hiç yapamam belki başkasına yaparım kendime hiç yapamam
(6,047 puan) tarafından
Kız ben kendi kendime balık sırtı örgüsü bile yapabiliyorum
(7,121 puan) tarafından
Sana helal olsun
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Şampuanına çam terebentin yağı damlat 20 damla yer kullanmada çalkalayarak kullan baya etkili birde biotin ve çinko testi vermen lazım ben geçen hafta biotin verdim sonuç bekliyorum 1 haftada çıkıyor o uzamamasında ve dökülmesinde en büyük sebep
(7,121 puan) tarafından
Kullandım da iki sampuanlik kullandım şimdi tekrar yapım bakalim
(25,224 puan) tarafından
Testide ver mutlaka bence
(7,121 puan) tarafından
Var cam terepantim dokeyim sampuanima bari :) kokusu ağır gelmişti hamilelikte

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 78 göst.
0 oy
2 cevap 64 göst.
0 oy