0 oy
227 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,097 puan) tarafından

image

İlk gün firesiz geçti sabah uyandığımda göbeğin o ilk ödemini atış hissi mükemmel:P bugün 8 saat korse takmayı planlıyorum iki sezaryen sonrası malum ek bir şeyler şart. Bugün kahvaltıda kaşarlı pankek yaptım, pankek yiyince tatlısız olmaz 1 yemek kaşığı pekmez yiyorum yanında. Sizin nasıl gidiyor diyetler?

10 Cevaplar

0 oy
(11,265 puan) tarafından

Diyet yapmayan ben gobek davul :D

(2,097 puan) tarafından
Düne kadar ben de öyleydim ama artık bir yerden başlamak lazım ya :)
(11,265 puan) tarafından
Ben şuan sadece dusunmeyle yetiniyorum  :D
Egzersiz yapıyorum ama zaten 2 öğün yiyorum süte etki eder diye de korkmuyor değilim  :)
(2,097 puan) tarafından
Egzersiz yapıyorsan o çok iyi benim de başlamam lazım. Bebeğin ne kadarlık ben de emziriyorum ama benimki 10.30 aylık oldu, zaten çok kısmazsan sütün etkilenmiyor pek.
(11,265 puan) tarafından
5 aylık canım aslında doğum kilolarim gitti ondan öncesi var biraz da gobek jste gobek için egzersize başlamışken tüm vücut yapayım dedim düzenli yapamadım da düzene oturtmam lazım artik
-Reklam-
0 oy
tarafından

image

bu da benden olsun tam gaz devam
(2,097 puan) tarafından
Afiyet olsunnn:)
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Diyet yapmadığın gün nasıl besleniyorsun merak ettim. 
(2,097 puan) tarafından
Bilmek istemezsin asdfgjk
0 oy
(8,919 puan) tarafından

30 haftalık hamileym. Göbeğim füze gibi :D dümdüz bir karna hasretim :D

(8,919 puan) tarafından
İki tane arka arkaya hamilelik yaşıyorum. Tam istediğim kiloya ulaşmıştım. Hamilelik şokuyla bir dumura uğradım. İnşallah bu bebeğimde de çabuk veririm. Hayatımda hiç 60 kilonun üstüne çıkmamıştım. İki senedir de 60ın altına inemiyorum :D
(2,097 puan) tarafından
Çok aşermiyorsan hamileyken de dikkat et canım sadece alman gerektiği kadar al 2. de daha zor veriliyor çünkü :/
(8,919 puan) tarafından
Aşerme olayım hiç yok. Birincide bilemedim 35 kilo aldm ama bunda şimdilik on kilo aldm. İnşallah son 2 ayda da çok almam. Emzirirken de diyet yapmayı düşünüyorum.
(2,097 puan) tarafından
Anladım canım dikkat et zaten son 2 ayda alınıyor daha çok. Sağlıkla kavuşun inşallah ❤️
(8,919 puan) tarafından
Çoğu zaman dikkat ediyorum. Bazen de Allah ne verdiyse mide fesadı geçirene kadar yiyorum :D çok teşekkür ederinm
0 oy
(156 puan) tarafından
ilk hafta çok zorlandım ikinci haftadayım gayet güzel alıştım :) yarın diyetisyen randevum var bakalım kac kilo gitti inşallah hep yağdan gitmiştir :D afiyet olsun bu arada 
(2,097 puan) tarafından
Saol canım inşallah güzel vermissindir
0 oy
(2,719 puan) tarafından

En iyi. Diyet emzirmek :)

(2,097 puan) tarafından
Aynen ama daha da iyisi emzirirken diyet yapmak :)
(2,719 puan) tarafından
Evet oda etkileiyor
0 oy
(456 puan) tarafından
Dün başlamıştım :)  akşam 11 de canım o kadar tost çekti ki kalkıp yapıp yedim şimdi tekrar başladım inşallah bırakmam bi kez bırakınca bir türlü motive olamıyorum :(
(2,097 puan) tarafından
Aynen canım tutmak lazım kendini ya ben de bı fire verdim mi gider genelde
(456 puan) tarafından
Bende aynı canm ama tutamıyorum ya :(
0 oy
(7,447 puan) tarafından
23. Haftadan selamlar ne diyeti :) ikinci bebeğime hamileyim doğurduktan sonra sıkı birşeyler beni bekliyor :)
(2,097 puan) tarafından
Sağlıkla kavuşun inşallah❤️ Çok aşermiyorsan dikkat et yine de yaa 2 den sonra çok daha zor gidiyor kilolar :/ alman gerektiği kadar almaya çalış canm
(7,447 puan) tarafından
Ara ara oluyor aşermeler gündüz dengelemeye çalışıyorum ya ben tam istikrarlı başlamıştım hatta çaylar falanda yapıyordum bilmiyordum tabi o zaman hamileymişim maydanoz suları falan içiyordum sonra bi baktım hamileyim dedim iyi ki bişey olmadı :) yok hamilelik sonrasını planladık destek alcam gerekirse bende elimden geleni yapcam bakalım :) amin inşallah canım ❤️
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Maydanoz suyu kiraz sapı çayı ve kayısı çayı da şahane ödem attırır
(2,097 puan) tarafından
Benim tansiyon problemim var canım yeşil çayı bile zor içiyorum maydanoz, kiraz sapı falan çok etkiliyor beni
(7,447 puan) tarafından
O zaman başka canım hiç bulaşma

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 261 göst.
22 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 471 göst.
20 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 267 göst.
15 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu