0 oy
165 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar ikinci el kiyafet bebeğinize giydirir misiniz gardırop dolap uygulamasından kıyafet giydirir misiniz 

5 Cevaplar

0 oy
(847 puan) tarafından
Ben bir takim siparişi verdim bakalim nasil gelicek oglanada mont insallah sorunsuz gelirr ben giydiririm yikayip
-Reklam-
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Hiç almadım ama ihtiyacım varsa ve durmum onları almaya yetiyorsa giydirim niye giydirmiyom ki yıkarsın ter temiz mis gibi olur başkası verse de aynı şey yani 
0 oy
(4,171 puan) tarafından
Aslında bu devirde mantıklı bir şey ben hep şey kafasındaydım ama ilk çocugum her şeyi ilk giysin uygun da olsa yeni elbisesi olsun falan oğlum 7.5 aylık doğduğundan beri kendime Bi çöp almadım ona hep güzel şeyler alıyorum çok seviyorum onu giydirmeyi ama fiyatlar bu kadar uçunca da keşke etrafımda erkek bebeği olan biri olsa da bana en azından ev içi giydirceğim şeyi verse demedim değil çünkü hem ev hem gezmelik almak ölüm gibiydi valla bu fiyatlarla ama yine de bildiğim insandan alıp giydirmek isterim sanki hiç bilmediğim birinin içime siner mi bilmiyorum 
tarafından
İşte etrafta yok yani bilmiyorum kimseden de ses çıkmadı alışveriş yaptım ortada hiç bir şey yok 2 bine yakın gitti tekrar yapmam lazım ama daha çok eksik var borç filan da var o yüzden ikinci el sitelere baktım uyguna geliyor bnde ev içinde giydirmek için bakıyorum zaten kış bebeği olacak pek bi yerlere de gitmem kararsız kaldım ama bilmiyorum ne yapacağımı
0 oy
(3,866 puan) tarafından
giydiririm canim  cok kullaniyorum o uygulamalari
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Hiç almadım o uygulamadan sadece yakın bi arkadaşımdan aldım temizdi hepsi güvendiğim bildiğim için 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 246 göst.
9 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Hwuain90 (455 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 158 göst.
7 Şubat 2023 Kültür-Sanat kategorisinde elaa (1,663 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 121 göst.
25 Kasım 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Aselin annesii ❤❤ (1,082 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 100 göst.
18 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Circassian (46 puan) tarafından soruldu

380,883 soru

11,403,646 cevap

34,942 kullanıcı

...