0 oy
245 göst.
Diğer kategorisinde (455 puan) tarafından
Kızla ben bebeğim kıyafetlerini ve kendiminkinu verdim aldılar duzgun bir şekilde yıkanmış giyebilcek vaziyette olunca alıyorlar aklınızda bulunsun

5 Cevaplar

0 oy
(7,687 puan) tarafından
Burada almıyorlar ben dün götürdüm direkt giyilmis mi diye sordular ben de yok yeni aldım dedim öyle aldılar 
(455 puan) tarafından
Burda aldılar canım valla
(7,687 puan) tarafından
Her yer aynı değil işte alsalar ben de bir sürü şey daha goturcektim bot filan ama sıfır aldım verdim artık yapacak bir şey yok
-Reklam-
0 oy
(1,103 puan) tarafından
Bende verdim. Hiç giyilmemiş montlar. Bebeğimin bir kez giydiği kıyafetler büyük kızımn kuculenleri 3 4 yas. Bebek beşiği. Burda da ayırarak gönderiyorlar. Antalya
(455 puan) tarafından
Ya bende beşik göndericektim ama eşim saçma olur dedi gonderemedim aslında iyi olurdu
(1,103 puan) tarafından
Bn gonderdim. Sonuçta evsiz kaldılar. Çadırlarda soğukta o bebekler yerlerde yatmasin en azından birine faydam olsun diye. Hatta sökmediler bile. Öylece paketlediler.
(455 puan) tarafından
Dur bende göndereyim ya ben göndermek istedim de işte alırlar dimi
(1,103 puan) tarafından
Burda aldılar dün ki tırla gitti hatta. Hangi şehirdesin bilmiyorum. İnşallah alirlar
0 oy
(5,879 puan) tarafından
Eskişehirde kullanılabilir durumda olanları alıyorlar.. Bende oğlumun kıyafetlerinden koydum toplasan 5 kere giymemiştir eşimin montlarından kendi montlarımdan yeni olan az kullanılmış olan hepsini koyduk aldılar 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Alıyorlar ben hep yolladım giyilmiş temiz 
0 oy
tarafından
Bende yıkamış kaldırmistim gönderdim . Biz dedik ama kullanılmış 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 157 göst.
7 Şubat 2023 Kültür-Sanat kategorisinde elaa (1,663 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 121 göst.
25 Kasım 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Aselin annesii ❤❤ (1,082 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 165 göst.
18 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 100 göst.
18 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Circassian (46 puan) tarafından soruldu

380,389 soru

11,389,441 cevap

34,894 kullanıcı

...