0 oy
328 göst.
Aile kategorisinde (160 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
sjsjksjsj

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Vallah ne desen haklısın 
(160 puan) tarafından
kaynanama derdimi yandim sesini kes oglum napsin daha diyor
tarafından
Vallah işin zor
-Reklam-
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Hem soğana hem fabrikaya nasıl çalışıyor canı yok mu yorulmuyir mu bu adam ya
(160 puan) tarafından
yorulmaz olurmu ölü gibi dolaniyor etrafta bide cok sinirli katlanamiyorum bu haline
(1,024 puan) tarafından
Yazık valla belki hemen borç bitsin istiyor sende haklısın ama belki borç kalmasın istiyor
(160 puan) tarafından
mayis ayindan beri boyle
0 oy
(9,649 puan) tarafından
Markete pazara hastaneye tek gitmek evin erkeği mi yapıyo seni 
(9,649 puan) tarafından
Ya bence sen konuşma annemle  farklı şehirdeyiz  kaynanmla konuşmuyorum evimin yolunu bilmez yardım alıyormuşum rahatmışım bilip bilmeden konuşma Allah aşkına
(9,649 puan) tarafından
Halden anlamıyormuşum bende sen gibiyim aynı durumdayız destek almıyorum kimseden ama eşime haksızlık etmiyprum isyan hiç etmiyorum
(160 puan) tarafından
o zaman sende benim hayatim hakkinda bilip bilmeden yorumlar yapma anladinmi kimin ne olďugunu kimse bilemez sen benim hakkimda komiksin bilmem ne diyecek en son insansin muhattap olmak istemiyorum senin gibi insanlarla ve postlarimada girip alay alay şeyler yazip durma
(9,649 puan) tarafından
Yaşadıklarını anlattın sen  bende ona göre yorum yaptım bilip bilmeden konuşmadım
(160 puan) tarafından
tamam hadi sen haklisin sana ayiracak daha fazla vaktim yok benim
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Ben öyleydim ama kocam gerçekten eve gelemiyordu uzaktaydı doğuda oğlukuda kendimde ihmal etmezdim yer içer otururdum şimdi hamileyim ve dediğin gibi kocam yanmda ama yetişemiyorz alamıyoruz ama çocukla ilgilenir götürür bazen ama eve gelipte böyle yapması gerçekten çıldırmalik kesinlikle haklısın 
(160 puan) tarafından
benim esim 2 saat durup gidiyor
0 oy
(1,505 puan) tarafından
Ne desen haklısın ben olsam asla kabul etmem tamm sizin için çalışıyor ama sonuçta sizde insansınız çocuklar artık evde durmak istemiyor havalar soğudu onları idare edmezken birde hamileymissin 
(160 puan) tarafından
avmye tek goturemiyorum oglum cok hareketli saga sola koşturup duruyor korkuyorum tek basima
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Hayat zor  adam çalışıyor oda memnun değildir 

Bende esimi yolladim bugun 10 gun yok almanyaya gidiyo hem anne hem baba  hersey benim 14 aylik oglum var 

Yinede isyan etmedim zor şeyler ama sende cik gez stres at kapanma eve aktif ol 

0 oy
(119,461 puan) tarafından
cok haklisin ama onuda anla yaa kim icin calisiyo cocugunu daha rahat ettirmek icin gecim cok zor sartlar cok zor napsin adam 1 tane zibin 80 tl olmus hayat zor 
0 oy
tarafından
Konu ne göremedik
0 oy
tarafından
Konu ne göremedim de

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 135 göst.
0 oy
27 cevap 1,078 göst.
20 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Memuranne& (1,793 puan) tarafından soruldu