0 oy
314 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar tekrar kan aldılar yanılma olabilir dedi ebe çok korkuyorum umarım birsey çıkmaz ne olur dua edin 

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
İnşallah hiçbişey çıkmaz canım 
tarafından
Amin inşallah canım benim
-Reklam-
0 oy
(329 puan) tarafından
Bizimde ilki sıkıntılı çıktı ikincisi normal çoğu kişiselde aynı şeyi duydum 2.normal gelir muhtemelen endişelenmeyin 
tarafından
Bacım inşallah temiz gelir çok kötüyüm
(329 puan) tarafından
Boşuna evham yapıyorsun genelde ilk topuk kanı yanlış değerlendiriyorlar benim ve çevremde çok kişinin öyle olmuşu hatta sağlık ocağındaki ebede öyle demişti sen ferah tut içiniiii birşey olmazzzzz
0 oy
(792 puan) tarafından
Nasıl yani şüpheli ilk defa duyuyorum neden şüpheli Rabbim temiz sonuçlar nasip etsin 
tarafından
Bilmiyorum canım
0 oy
(2,186 puan) tarafından
İnşallah temiz çıkar ama genelde yanlış çıkıyormuş. 
tarafından
Allah duysun bacım aglamaktan öldüm
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Ayy canım ben neler çektim inanki kistik fibrozis olabilir dendi ter testi geita testi yapıldı şükür hepsi negatif çıktı ❤️Hemsirem demişti ama oğlum kuvezdeydi yeterli anne sütü alamayan bebeklerde ve makinalardan kaynaklı daha çok görülür demişti Rabbim kimseyi korktuğu yere ugratmasin inşallah ❤️ Bol bol emzirr canım 
tarafından
Amin canım inşallah yanılma vardır bunda fkü yüksek çıkmış ama yanılma oluyor hep dedi ebe birdaha aldı kan
(15,823 puan) tarafından
Sen hiç morelini bozma Allah korusun sütun neyim gider bebisinde senden etkilenir inanki tertemiz çıkar inşallah yanılma olabiliyormuş ben yaşadım gordumm kendime zehir ettim o 40_50  günü ter testi için kilosunu biraz daha büyümesini beklediler
tarafından
İnşallah bir şey yoktur canım
0 oy
(219 puan) tarafından
Benim kizimda da ilki şüpheli çıktı 2 ci temiz çıkmıştı çok şükür inşallah sizinkide temiz cikar
tarafından
İnşallah canım benim
0 oy
(13,824 puan) tarafından
İnsallh cikmaz canimm bir şey korkma
0 oy
tarafından
Allahın izniyle inş bişe çıkmaz canm
0 oy
tarafından
İnşallah güzel sonuçlar alırsınız canım kızımın da öyle kistik fibrozis değeri baya yüksek çıkmıştı tekrar kan aldılar zamanlq düştü şükür bu değerler değişebilir diye bilgilendirilmiş. Şükür kızımın ki normal değere ulaştı. Yaşadığın yerin sağlık bakanlığıni ararsan sana herşeyi anlatıyorlar hangi değerin ne olduğunu falan istersen bı ara zaten sistemde görünüyor senjn ve bebeğinin bilgileri
0 oy
(1,541 puan) tarafından
Korkma bazen tekrar aliyorlar ikinci temiz cikiyor ferah tut içini
tarafından
İnşallah canım ebede öyle söyledi Allah razı olsun
0 oy
(10,784 puan) tarafından
Bacım bende hep duyduklarımın 2. Temiz geldi için iferah tut. Yanılma olabiliyormuş cok. Benim oglumun hele nasıl olduysa topuk kanı kaybolmuş bir daha vermiştik. 
tarafından
İnşallah temiz çıkar canım Allah razı olsun
0 oy
(142 puan) tarafından
Korkma canım aynı şeyi ben de yaşadım ama ebe bana bebek yeterli anne sütü alamadığı için böyle çıkıyo genelde bu oluyo içini rahat tut dedi 2. temiz çıkar dedi ve temiz çok şükür sende endişelenme temiz çıkar Allahın izniyle 
tarafından
Ebe bana da aynısını söyledi canım İnşallah bizimki de temiz çıkar
(10,784 puan) tarafından
Hemde bak ne anlatcam. Komsumuz vardı bir oglu oldu su an sanırım 10 yasında filandır cocuk. Topuk kanında cok onemli bir hastalık cıktı aile üzüntüden perişan oldu. Cocuk senelerce ılac ıctı bır baktılar cocukta o hastalık yokmuş yanlış cıkmış
0 oy
(1,405 puan) tarafından
sarıligi var mı? benim oğlumda ths yüksek çıktı çağırdılar geri kan verdik normal çıktı eğer çok açsa sarılık avrsa öyle çıkabilir 
tarafından
Sarılığı vardı canım evet 3 gününde kan aldı zaten 3 günlüktü Bir de zayıftı bebeğim anne sütü fazla alamamıştı açtı verdiğimizde
(1,405 puan) tarafından
tamam yüzde 90 ondan zaten. korkma ben de çok ağladım çok üzüldüm Bi hafta zehir oldu sonucunu ogrenne kadar. çok aç kalınca şüpheli çıkıyor.  hatta o kadar emin sana söyleyeyim sonucu da daha sonra burdan yaz
tarafından
Allah duysun seni bacım inşallah yanılma vardır adak adadım rabbim hayırlı haberler almamı nasip etsin inşallah
0 oy
(5,230 puan) tarafından
Ablaminda bebeginden tekrar kan aldılar dün . Bilmem ne yüksek çıkmış demişler tekrar almak istediler. Bizde korkuyoruz. Seninle aynı gün doğurdu ablamda
tarafından
İnşallah hiçbir şey çıkmaz çok korkuyorum ağlıyorum sabahtan beri
tarafından
Bizim fkü yüksek 2.2 dedi sağlık bakanlığı ama yanılma olabilir dedi
(5,230 puan) tarafından
Inşallah bisey yoktur canım bizde bekliyoruz 10 güne anca sonuçlar cikar
0 oy
tarafından
Bizimki de ikincide biotinidaz eksikliği cıktı malesef 2 ay gibi bi sürede tedaviyle bitirdik 

Size de çok geçmiş olsun ama temiz çıkacağını düşünüorum sonuçlar ne zaman alınacak peki
tarafından
Haftaya dedi canım inşallah birşey çıkmaz yanılma payı çok dediler
tarafından
Çıkmaz çıkmaz merak etme canım

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 117 göst.
27 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Nebzelik (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 130 göst.
6 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Zenan. (457 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 132 göst.
2 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde mys62 (1,715 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 115 göst.
19 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde MinnieMouse (592 puan) tarafından soruldu

378,279 soru

11,322,353 cevap

34,769 kullanıcı

...