0 oy
134 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (456 puan) tarafından
Ben nasıl kilo verebilirim bi türlü kendimi tutamıyorum bi gün iyisem 2 gün bozuyorum nolur beni motive edin :(

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım kendini aç bırakmadan diyet uygula yani gözün hiçbir şeyde kalmasın az az ye Bir de öğün atlama az az yedin takdirde İnan kilo almazsın bir süre sonra miden küçülecektir yağ yakmaya başlayacaksın
(456 puan) tarafından
İnşallah canım sağol
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben de ağzımı bi türlü tutamıyo dum.61.kefaret oruç unu tutmaya başladım.yok sa ben ağzımı tutamam.biliyorum    kesin çözüm    olarak anca bunu.buldum bi de zumba.yapıorum      fırsat buldukca 
(456 puan) tarafından
Verdin mi hiç kilo canım benim 8 tane borcum var
tarafından
Valla ben birin de  hamileydim tutamadım.kaldo hastalık tı  o bu.daha sonra tekrar dan hamile kaldom onda da emziriyorum diye tutamadım     60.zaten borç oluyo daha da tutarım üzerine.... Başlayalı daha 4.gün oldu canım. . Ama bundan 5 . 6 yıl önce 80.gün filan tutmuş tum o zaman 16. 20 arası bi kilo vermiş tim.net hatırlamıyorum ama  bu defa da.gider inşallah
0 oy
tarafından
Tabağını küçült, en az 3 litre su iç, akşam 4-5 ten sonra hicbisey yeme, ben sadece latte içtim ve yanına çikolata kek vs yiyordum ,13 kilo vermiştim 20 günde 
(456 puan) tarafından
Ay ne güzel sabah kahvaltı öglen latte ve kek mi yiyerek verdin nasıl yaptın ögünlerini canım
(1,684 puan) tarafından
Yemek yememesj için 4-5 çok erken değil mi ya 7-8 en ideali en geç 8 de yeme işlemi bitmesi gerekiyor bence
0 oy
(695 puan) tarafından
Vaktin zamanın varsa musaitsen bol.bol yürü hamile kalmadan önce 63 tüm 80 ile doğuma gittim oğlum şimdi 16 aylık herşeyi yiyorum hatta gece 3 te bile ekmek arası yapıp yiyorum ama gündüz çoğu zaman yürüyorum şimdide 63 kiloyum
(456 puan) tarafından
Hamile kalmadan önce bende 63 kiloydum 72 yle doguma girdim tekrar 63 kiloydum emzirme döneminde ye süt yapsın ye süt olsun diyerek bogazım çok açıldı ve şuan 69 kiloyum
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Hiç diyet yapmadan yurumeyle 16 kilo verdim
(456 puan) tarafından
Oglum var 2 yaşında dışarıya çıkaramam ki yani duran bi çocuk değil
(9,247 puan) tarafından
Benimkide ewde durmadıgındsn sokakta gezdik tte verdim

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 295 göst.
22 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mdbk (129 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 125 göst.
0 oy
1 cevap 69 göst.
0 oy
5 cevap 187 göst.
14 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sedeff (226 puan) tarafından soruldu

379,958 soru

11,374,223 cevap

34,857 kullanıcı

...