0 oy
300 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde tarafından
Kizlar tavuk cigeri almisti esim buzluga koyduk . Ama ne yapcam ki ondan ben daha önce hic yemedim sizler nasl pisiriyorsunuz 

Bir de hamilelikte yenirmi ? Tavuk cigeri

20 Cevaplar

0 oy
(9,579 puan) tarafından
Sakatat önermiyorlsrdı galiba ama ben yemiştim bol soğanlı biberli yaparım ben sade de oluyor
tarafından
Soganla biberle mi kavurcam ? Cigeri
(9,579 puan) tarafından
Evet ciğer biraz pişince üstüne doğra kavur güzelce baharat at isteğe göre afiyet olsun
-Reklam-
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Çok severim kavurup üzerine baharat at pull biner felan kırmızı turşu ile çok güzel oluyo
tarafından
Anladm cnmm tqm tarif olarak yazarmisin ? Nasl yapaym
(7,036 puan) tarafından
Kuzum normal ciğer kavurur gibi kavuruyirum üzerine pul biber paharat atıyorum o kadar hata biz içli köfte bile yapardık bekariken
0 oy
(3,504 puan) tarafından
Annem tavuk sote gibi yapiyodu güzel oluyordu ye bence bı şey olmaz 
tarafından
Anladm cnm
0 oy
tarafından
Hamilelikte yenir 

Bak bu gün tarif ararken ciğerli iç pilav gördüm ben yapmadım ama tarif baya popüler dene istersen 
tarafından
Bakaym bi
0 oy
tarafından
Yenir tabi neden yenmesin canım

Ben pek sevmem ciğeri ama eşim sevdiği için yaparım arda tavada kızartıp üzerine domates rendeleyip döküyorum pulbiber karabiber tuz iyice pisince hazır 
tarafından
Tm cnm sgl
0 oy
(5,303 puan) tarafından
Tavuk ciğeri hiç sevmem. Sevenler var tabi yenir hamilelikte
tarafından
Anladim canm tmm sagoll
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Yenir kız niye yenmesin,tavada kavur güzelce oh mis
tarafından
Biber ve soganlimi kavuraym sadece
(14,428 puan) tarafından
Nasıl seversen,çok güzel olur
0 oy
tarafından
Hamilelikte bilmem ama arnavut ciğeri yap çok güzel oluyo mısır ununs bula yağda kizart tadı harika
0 oy
(6,361 puan) tarafından
Ywnilir niye yenmesin ben cok severdim önceden :D
tarafından
Simdi nye sevmion kiz :)
(6,361 puan) tarafından
Bilmem bi ara fazla yapmstm ziyan olmasn diye 2 gün zorla yedim midem almıyo artık :D simdi kuzu ciğerine sardm hamileym birdr canm cok istiyo kebabını
0 oy
(162 puan) tarafından
Arnavut ciğeri yap canısı çok güzel oluyor tavuklada
0 oy
(1,166 puan) tarafından
Arkadaşım fırında yapar çok gğzel olur. Minik minik doğrayıp bi taşım kaynatıyor kokusu vs gidiyor . Tepsiye alıyor üzerine domates biber sarımsak az salça yağ pul biber ekleyip fırında pişiriyor enfes oluyor 
0 oy
(5,870 puan) tarafından
Soğanı biberi salçayı kavurup ciğeri de doğrayıp yıkayıp kavuruyorum üstüne biraz sıcak su ekliyorum yarım saat pişiriyorum mis gibi yemek oluyor
0 oy
(431 puan) tarafından
Ciğeri duyunu çekene kadar kavur çekmeye yakın soğan koy önce sonra domates biber falan az bişey daha kavur 
0 oy
(253 puan) tarafından
Önce kaynasın biraz sonra süzgeçle.yağda biber soğan falan kavur salça koy baharatlarıda koy maydanoz koy biraz daha kavur ciğeri ekle karıştır kaynamış suyu ekle pişsin tamamdır
0 oy
tarafından
Hiç sevmem ciğeri :) o yüzden bilmiyorum 
0 oy
(4,946 puan) tarafından
Yenir canım bende hamileyim geçen hafta yedim ciğeri koy az pissin sonra soğanı yarım ay şeklinde doğra az sıvıyağ, pul biber tuz karabiber enfes oluyor yaninada lavaş ekmek
0 oy
(4,170 puan) tarafından
Ben onu bir yapiyorum parmaklarini yersin;))) cokta guzel oluyor dur bende alayim aklima getirdin
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Yenilir canim. Ben haşlayıp kızarıyorum çok güzel oluyor oyle

0 oy
(262 puan) tarafından
Ben hamileliğimde hiç yemedim cnm sakatat diye egerki pisireceksen eldiven kullan çiğ ete sürme ellerini hemen ellerini yıka iyi değil derler bakteriden dolayı birde unutursan yüzüne sürme diye

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 504 göst.
2 Ocak 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Emine sinan (692 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 121 göst.
23 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde orbanesara (860 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 364 göst.
11 Kasım 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Yv (121 puan) tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 699 göst.

379,592 soru

11,363,311 cevap

34,839 kullanıcı

...