0 oy
730 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bilenler bilir gitti iki gözümün çiçeği askere daha iki günde özledim yaa kek yaptım bugün cok sever oturdum agliyom aradi az önce anne yemekler eh iste sen ne yaptın dedi mahsuz  ıspanak dedim hiç sevmez.demedim firinda yemek yaptım diye makarna yedim dedi yoğurtla türlü varmış yememiş canim yaa ilk göz agrim ilk kez ayrıldık ilk kezz cok zorr

23 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Cok yemek seçen bi çocuktu o yüzden bu yemek muhabbeti 
-Reklam-
+1 oy
(7,121 puan) tarafından
İlk kocan sandım sonra oğlun olduğunu anladım sonra senin abla olduğunu hatırladım 6 ay dediğin ne ki ablam göz açıp kapayıncaya kadar geçer doğum bile 9 ay 
tarafından
Öylede canim Ayşenur cok zormuş kizz canim bi parçam dışarda yaninda degil anne sen arama ben aricam dedi daha yeni erzincan soğuk dedi bide öyle çıt kırıldım bi çocuk degilde yemek onu cok zorlar cokk Allah yardımcımız olsun ozledim yaaaa
(7,121 puan) tarafından
Onların nazlari  anaya ne bulsa yerler benim kardeşim 4 senedir sürüye idlipte yılda bir izin var hiç ulaşamıyoruz o ararsa ablam canları sağ olsun açsa kalsa birgün sonra doyar usurse yorgan örter
+1 oy
tarafından
Ayy dusunemiyorum oglumun askere gittigini hic dayanamam sanki Allah kolaylik ferahlk versin abla size de Rabbim korusun evladinizi ve diger askerlerimizi
tarafından
Amin canım Allah razi olsun ben hala inanamıyorum inan daha dün doğuma gittim sanki cok cabuk geçiyor cok cabuk
tarafından
Oyle ya
0 oy
(13,825 puan) tarafından
Ahhh Rabbim kavustursun hayırlısıyla 
tarafından
Amin canim Allah razi olsun aksam olunca dolabı tırtıllar di sekerli birseyler.arar dururdu ne yapicak bakalim yaaa
(13,825 puan) tarafından
Hemen geçsin zaman hayırlısıyla ya
tarafından
Amin amin inşallah
0 oy
(119,342 puan) tarafından
nereye cikti askerligi gecer 6 ay cabucak insaallah
tarafından
Erzincan  gitti sevda hic ne Erzincanlı bi tanıdığım ne aklımda öyle bir şehir hic yoktu hiç doğu cikicak diyodum ama Erzincan hic bilmiyodum hayırlısı
tarafından
Kiz Erzincan baya rahat bir yer haberin olsun dayimda orda yaptı keyif etti resmen abim Kıbrısa gitti aynı senin oğlun gibi yemek seçer annem hep ağlıyor üzülme geçer bu günler
tarafından
Bu acemi birliği bakalim usta birliği nere olucak hayirlisi artik
0 oy
(288 puan) tarafından
Oğlun mu kardeşin mi anlamadım ama Allah kavuştursun benim eşim goreve gidip 8 ay gelmemişti en azından sizinkinin gelecegi zaman belli iyi tarafından bakın 
tarafından
Oğlum canim oglumm
(288 puan) tarafından
Allah kavuştursun
tarafından
Amin Allah razi olsun canim
0 oy
(11,278 puan) tarafından
Anne olmadan anlayamıyoruz dimi neden bu kadar düşkünler oğullarına diyoruz rabbim hayırlısıyla sağ salim kavuştursun ablacım 
tarafından
Aynen öyle insan başına gelmeden hic bisey bilmiyor aynen amin inşallah canim Allah razi olsun
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Askere gidecek oglun mu var sen kac yasındasın
tarafından
Ben 39 yaşındayım 40 olucam oglum 20 yaşında
(9,247 puan) tarafından
Saka gibi.:) Erken ewlenmenın faydası herhal:):):
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Uufff burnumun direği sızladı beee =((( evlattan ayrı kalmak nedir çok iyi biliyorum sevdiği yemek sevdiği şarkı sevdiği film vs vs karşına çıkınca nasıl oturduğun yerde için için aglandigini falan işte ") ama şükür ki bizim heri geleceklerine ümidimiz var dönülmez yere evlat verenlere rabbim çok daha sabir versin inşallah 
tarafından
Amin canim Allah razi olsun cok zormuş cokk
0 oy
(4,390 puan) tarafından
hayırlısıyla geçer, Allah kavuştursun 
tarafından
Amin canim Allah razi olsun
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Allah kavuştursun senin asker yaşında çocuğun mu var kız maşallah 
tarafından
Evet canim 20 yaşında oldu Eylül'de aldilar hemen oglumu askere canim yaaa amin canim Allah razi olsun
(13,202 puan) tarafından
Senden de. Merkezde mi? Orası rahat enişte görev yaptı bizim yeni geldi bu tarafa
tarafından
Merkez mi bilmiyorum 59 topçu tugayı
0 oy
(10,959 puan) tarafından
Ay birden oglumun askere gittigini hayalmettim. Allah yardımcın olsun. Aöan belli etme üzüldügünü yavruna. Ah bacım allahnkavustursun
tarafından
Yok kiz onun yanında hiç ağlamadım hiç nerdeyse zati hemen kaciyodu duygusala baglayinca canim yaa
(10,959 puan) tarafından
Eee erkek adam tabi kacar duygusallık olunca. Hadi bakalım artık sırada dügünü kaldı
tarafından
Ayy hayırlı artik bi gelsinde kuzum kuzumm
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Kardesim gitcem benimde gecicek insallah  eskiden daha uzunmus
tarafından
Evet canim altı ay ama yinede ana yüreği iste
0 oy
(198 puan) tarafından
İlk kocan sanıp abartma o kadar dicektim ama evlat başka. Merak etme insana geçmez gibi gelen ne varsa geçiyo. Eşim evlendikden 1 yıl sonra önce hataya ordan şırnağa askere gitti o kadar zordu ama orda herşeye alışıyolar yemek seçmemeye evin kıymetini bilmeye. Allah sağsağlim kavuştursun sağlıkla inşallah. 
tarafından
Amin amin canım Allah razi olsun
0 oy
(1,766 puan) tarafından
Ben ilk eşin sandım kaç yaşındasın
0 oy
tarafından
Allah kavuştursun yavrunuza inşallah, tek ayrılık bu olsun.. Erzincan candır insanı çok iyidir, canım memleketim :) merak etmeyin artık her yer soğuk, kıyamam ana yüreğinize..
tarafından
Aynen öyle canim benim ana yüreği vallahiii
0 oy
tarafından
Rabbim tez vakitte kavuştursun canım çok şükür ki 6 ay çabucak gelir geçer ama annelere biraz daha zor oluyor onun sevdiği yemekleri yapamıyorsun yapsanda aklına gelir yiyemezsin canı sag olsun yeterki rabbim sabrını arttırsın 
tarafından
Resim attim bak bii
tarafından
Maşallah tebarekAllah resmi görünce çok duygulandım canım   insallh  günler su gibi akar gider evladına kavuşursun ne kadar büyürse büyüsün annenin gözünde hep küçük kaliyor hayırlı teskereler olsun canım ❤️
0 oy
(7,741 puan) tarafından
Allaha emanet olsun inşallah allah kavuştursun 
0 oy
tarafından
İnşallah su gibi akıp geçer abla. Rabbim sabır versin. Biran önce sağ salim kavuşun inşallah ☺️
0 oy
(6,364 puan) tarafından
Ben kardesimde öyleydi geldiğinde zayıflamıstı o da erzincan da yaptı acemi birliğini sonra kıbrısa verdiler zaten oranın büyük kısmını kıbrısa veriyolarmıs öyle dedi. Yemekleri iyi değilms diyodu. Yeri geliyo bisküvi meyve suyu yiyodum ama yemek yemiyodm diye anlatıyodu :) ama gitti geldi olgunlaştı annemn kıymetini anladı

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 71 göst.
16 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Aysegul&20 (3,416 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 423 göst.
27 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Serapemir (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 238 göst.
2 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
25 cevap 616 göst.
26 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Satigll (225 puan) tarafından soruldu

380,108 soru

11,379,122 cevap

34,864 kullanıcı

...