0 oy
231 göst.
Diğer kategorisinde (253 puan) tarafından
Eşimin canı bisi sıkkın olur anlat derim anlatmaz gider hep kendini dışarı atar TM derim karşımam bnm derdim olur banane. Yok işte napim dinlemez beni sonra der ne zaman anlattın bugün derdi var bende rüya gördüm korktum stresliyim anlattım dedi bişi olmaz nolck diyip sovdu bişi demedim normal konusuyoz yok senin derdinlemi uğraşcm bn kafa dinlemeye geldim yok eve çağırmak için yapıyosn dedi asla dedm sonra kızdım aylardır derdimi dinlemedin kendine geldin mi anlatmadım saygı duydum sustum dedm artık dedm yeter kocalık sadece eve para getirip iki sarılıp ilişki degl derdini dinle yanlışını düzelt hep arkasında dur yeri gelsin derdini dinle yeri gelsin sen derdini anlat sonuçta hayat arkadaşı  ama.kendi diyo arkandayım hayat arkadasinim fln diyo sadece eşin degl diyo bende dedm aylarca derdim oldu üzüldüm görmedin anlattım banane dedm hayat arkadaşım sen olamazsn üzgünüm yazdım delircm ya insanım derdim olur bn eşime.bile.anlatamiyorum napim eşim bile.bemi dinlemicekse arkamda yanımda olmicksa napim;((((

2 Cevaplar

0 oy
(3,237 puan) tarafından
Canım bunu benimkide bi ara çok yapardı. Bol bol bakara açtım evdr
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 175 göst.
1 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Minik1mucize_ (383 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 189 göst.
0 oy