0 oy
413 göst.
Diğer kategorisinde (59 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Bugün uzun zaman sonra saatlerdir oturup ağlıyorum ve kendime engel olamıyorum.. eşim çok ilgisiz hatta sevgisiz geliyor artık. Sürekli telefon elinde maç iddia ilgilenip duruyor. Ben olmadan asla uyuyamayan insan artık gidip kendi yatar oldu. Ağız ucuyla ben gidiyorum sen gel diyor.. ilgisiz alakasız... Bazen bebeklerim hareket ediyor. Gel bak konuş sesini tanısınlar diyorum. Daha küçükler ben birşey hissetmiyorum diye bağırıyor. Ama ben hissediyorum o da hissetsin diye can atıyorum. İlgisizligini kaldıramıyorum artık.. bazen rüyalarımdan etkileniyorum agliyarak uyanıyorum  onunla bile dalga geçiyor ...saatlerdir ağlıyorum içimden sabaha kadar ağlamak geliyor ama bebeklerim etkilenir diye de korkuyorum :(

9 Cevaplar

0 oy
(14,428 puan) tarafından
Al bi öküz daha 

Hiiiiic kendini üzme kuzucummm erkekler duygusuz 

Kiyamam ya
(59 puan) tarafından
Ve biz çok ince düşünüyoruz sonra bu hale geliyoruz
(14,428 puan) tarafından
Aynen  ye iç yat bosver Allah baska keder vermesin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bir sorunu olabilir mi ?hani önce böyle değilmiş ya konuşmayı denediniz mi belki bir sıkıntısı vardır erkekler bazen içine atabilir kendini telefona.verebilir isterseniz oturun bı konuşmaya çalışin belki faydası olur
(59 puan) tarafından
Arkadaş gibiyiz birşey olursa direk söyleriz normalde ama varsa eğer ben 3 canliyim. Düşünmesi lazım değil mi beni de
tarafından
Tabiki düşünmesi lazım canımsin.. ama bazı erkler bazen eşinin uzulecegini düşünemez belki kafası çok dalgindir iş yerinde sorun olabilir ailesi ile sorun olabilir sen yinede bı konusmaui dene  belki faydasını görürsün yok düzelmiyor aynı kaliyorsa biraz tavrıni koy mesafeli davran üzüldüğünü belli et
(59 puan) tarafından
Deniyecegim saol canım benim
0 oy
tarafından

Ağla ama kendine zarar verecek isyan edecek halde gelme. Ağlamak bazen rahatlatıyor insanı. 

Biz annelerin bebeği hissettiğinizde başlıyor annelikleri babalar oyle değil. Her erkek oyle değil en azından.. kimisi baba olma psikolojisini  bile alışamıyor. 
Onyuzden bunlar için şimdiden üzülme evladınız kucağına aldığında o ozaman babacığım hissedecek. Ins iyi bir baba olur. 
Bazen gebeliklerde eşler uzak kalabiliyor bebeği araya engelde görebiliyorlar.ne bilim.balim ya ikili ilişkiler zor 
Rabbkm.yardimcin olsun 
(59 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
(603 puan) tarafından
Erkekler bebek doğunca baba olduğunu anlıyorlar. Bizimle aynı duyguyu yaşayamıyotlar maalesef. Ah şu iddia coin yok mu benim eşimde öyle. Ama benle paylaşıt anlamasam da dinlerim. Yok bitkoin düşmüş vs. Hadi iddiaya girelim derim felan olaya dahil olurum. Bildiğimden değil ona dalıp benden kolmasın diye. Bazen kızarım çocuk gibi tamam yaaa der bırakır. Beraber vakit geçirebileceğiniz bir şey bul. Bilgi yarışmaları var triva trck yarış yapın mesela :)
(59 puan) tarafından
Normalde öyleydik yanyaneyken asla telefonu almicaz derdik ama  yapmamaya başladı umursamıyorum herşeyi dalgaya almaya başladı
0 oy
(432 puan) tarafından
Canım ağlamaya beklerine yazık onlar inan sana yaşama sevinci olacak eşler bazen böyle oluyor. Boşver sen artık bebelerini düşün eeee cinsiyetleri ne isim ne düşünüyorsun anlat bakalım kafan dağılsın :) 
(59 puan) tarafından
İkisi de kız kuzumm Sidra kesin ama Lina ve Mısra arasında kararsız kaldım :) sidra nin yanına kaynanamın adı Saliha Diğerinin adına da Zeliha annemin adı olacak.. anne isimleri koyma taraftarı değilim ama eşim çok istiyor :) kabul ettim kiramadim canım
(432 puan) tarafından
Ya ben de anne baba ismş hiç istemiyorum canım ya hoş olmuyor kızarken filan bir anda ortam da gerginlik oluyor :) sidra ilk defa duydum canım ne demek bu arada kızım 8 aylık adı Miray Su biraz daha iyi misin?
(59 puan) tarafından
İyim şükür Rabbime bende anne ismini hiç istemiyorum herkesin bı adı kişiliği olması lazım istiyorum.. eski isimleri istemiyorum ama eşim çok istiyor.. Sidra cennetteki son ağaç demekmiş ilk duydugumdan beri çok hoşuma gitti Miray ismi çok güzel ama yiğenimin ismi yoksa ben koyacaktim :))
(432 puan) tarafından
Anlamı çok güzel canım asil bir isim söyleme şekli de kulağa çok hoş geliyor Allah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin
(59 puan) tarafından
Amin inşallah canım benim
0 oy
(2,671 puan) tarafından
İkiz bebeklere mi hsmilesin Rabbim sana bağışlasın hamilesin ya duygusallığın ağır basabilir hamileyken insan herşeyi takıyor ve erkekler bunu anlamıyor sana takma desende takarsın elinden geldiğince boşver bebislerinu düşün ben doğurduktan sonra eşimin bebeğine sevgiyle yaklaştığını hissettim karniydatken pek te hossetmiyorlsr biz anneyiz daha çok hisseder mutlu oluruz babalar anlamaz tlfn konusuna gelirse inan su zamanda çoğu erkek öyle benim eşimde öyle ama bazen ona diyrm tlfnu bırak gel sohbet edelim öyle gelir yoksa inan geneli öyle ve biz evlendigimizden beri öyle alıştım bende çok yakardım şuan takmiyrm
(59 puan) tarafından
Evet kuzum ikiz kız annesi olacağım inşallah bazen çok dolu oluyor insan evet şimdi daha iyim şükür :)
(2,671 puan) tarafından
Hayirisyla inşallah valla esinide takma çoğu erkek öyle ben hala vazgeçirmeedim ve takmiyrm artık sende takma
(59 puan) tarafından
Öyle kuzum öyle iyi yönlerini görerek kendimi motive etmeye çalışıyorum bende :)))
(2,671 puan) tarafından
Aynen öyle yap canım bebeislerini dusun
0 oy
tarafından
Dünyanın en zor şeyi çocuklarım etkilenir diye uzulememek için ağlarken gülmek 
(59 puan) tarafından
Kesinlikle canım benim çünkü artık bizler anneyiz kendimizden çok onu düşünmek zorundayız :)
tarafından
4 aydır doldum bacım aglayamiyorum hisetmesin diye
(59 puan) tarafından
Ah kuzum benim ne kadar zor dikkat et kendine umursamamaya çalış her ne sorunsa
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Kisa ve net tek cevabı var bunun. 

Biz hamile kalinca kocalarimiz da kaliyo emin ol ve zamanla adapte olup duzeliyolar. 

Ya ben 9 ay istifra ettim midem bulaniyo dersim benimse dersi karnim agriyo dersim benimde derdi yolda giderken arabada istifra eder hastaneye fecikirdik tip tip bakardi neler neler benimle hamile oldu tripli oldu vs vs. 

Derdim bak dokun konus karnimi hic sevmiyosun cocugumuz var orda umru olmazdi ama simdi masallahimiz var yani cnm geciyor inşallah. 

Hamile kalan tek biz değiliz onlarda psikolojik hamilelik yasiyokar :)
(59 puan) tarafından
Hiç sorma hele bı de aş ermesi yok mu en komiği :))
(7,791 puan) tarafından
Ay evet ben asermedim kocam aserdi yaa :D o benden cok hamileydi
(59 puan) tarafından
Hahahaha onun gobus benimkinden büyük diyor benim ki üçüz :))
0 oy
(301 puan) tarafından
Hepsi aynı üzme kendini . Dua et düzelsin diye başka türlü olmuyor 

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 861 göst.
0 oy
12 cevap 663 göst.
20 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Cansu33 (59 puan) tarafından soruldu
+3 oy
37 cevap 1,245 göst.
24 Ocak 2022 Aile kategorisinde Bayan Anonim (24 puan) tarafından soruldu