0 oy
639 göst.
Diğer kategorisinde (839 puan) tarafından
Birsürü neden olabilir çocuk iş yemek temizlik koca kaynana bazen artık yeter dediğinizde çok sinilendipinizde kendinizi nasıl sakinleştiriyorsunuz nasıl kendinizi toparlıykrsunuz ben kolay kolay sinirlenen biri değilim ama bugün gerçekten çok üzgün ve sinirli bir gün geçirdim ve hiç düşünmedim gidip bir kahve yaptım ama iyi gelmedi bana :( siz neler yapıyorsunuz bu durumda 

42 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Saçma gelebilir ama kocamın bı donunu tişörtünü parçalayarak sakinlesiyom kesmek beni sakinlestiriyo
(839 puan) tarafından
Ohaaa favorim olduuu
(839 puan) tarafından
Abii çok iyi yaaa
tarafından
Tavsiye ederim kuaföre alisverise gitmiş kadar rahatlatıyor
(48,620 puan) tarafından
☺️☺️☺️
-Reklam-
+2 oy
(7,276 puan) tarafından
Hiç birşey bu sigara yakıp ağlıyorum 
(561 puan) tarafından
Aynen
+1 oy
tarafından
Hiçbişey inan içime ata ata bi hastalık çıkacak onu bekliyorum 
+1 oy
tarafından
Dua ediyorum tevekkül duasını çok okuyorum 

Hasbiyallahu la ilahe illa aleyhi tevekkeltu ve huve rabbül arşil azim ayetini çok okuyorum bı bakıyorum aklımda hiçbirsey kalmamış ❤️
(839 puan) tarafından
Teşekkür ederim bitanem bende denicem bunu
tarafından
Rica ederim canım en az 7 kere oku besmele ile
(1,403 puan) tarafından
Hay senden Allah razi olsun okurum artik :)
tarafından
Amin cümlemizden canım benim ❤️
tarafından
Kızlar anlamida şudur " Bana Allah yeter o'ndan başka ilâh yoktur. Ben ancak o'na tevekkül ettim.O yüce arş'ın sahibir.❤️❤️
+1 oy
tarafından
Karşımdaki kim olursa olsun bağıra çağıra içimi boşaltıyorum. Yoksa kendim hastalıyorum sinir stresten. 
(839 puan) tarafından
Ayy bende böyle olmak istiyorum ama hep içine atanlardanım
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Sakimleştirmiyorum jsjsjjsjsjs
0 oy
(2,769 puan) tarafından
Balkona çıkıp derin derin nefes alıp bir gün bunlarda geçicek diye teselli ediyorum kendimi 
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Sevdıgım bırseyı yıyıp sevdıgım bır dızı veya dızı ızleyerek yada ormanda yuruyup muzık dınleyerek
0 oy
tarafından
Aşırı sinirliysem temizlik yaparım. Ama sinirliysem terasa çikip Bi 5 dakika beklerim girince kızımı kucaklarım biraz sarılırız. Aşırı iyi geliyor. 
0 oy
(9,000 puan) tarafından
Çığlık çığlığa ağlıyorum bağıra bağıra :D mesela dün gece 2 den 6 ya kadar ağladım 
(839 puan) tarafından
Ah kuzum :( neden seni üzen neydi öyle
(9,000 puan) tarafından
Oğlum uyumuyo agliyodu bende çok yoruldum uykum var diye ağladım :D ben anne olmayı beceremiyorum falan filan kendi kendime
0 oy
(119,231 puan) tarafından
sakinlesemiyorum kader iyi geliyo bana
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Kızıma sinirlendiysem elimi yüzümü yıkıyorum yetmezse balkona çıkıp bi sigara yakıyorum eşime veya başkasına sinirlendiysem sinirimi çıkarana kadar tartışıyorum napim ki başka 
(839 puan) tarafından
Süper ya duruma göre akkssnsjskdl
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Bolca ağlıyorum canım başka türlü atamıyorum stresi
0 oy
tarafından
Temizlik yapıyorum ya da sevdigim bisi yiyorum
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Kocamı beyzbol sopamla ..... Neyse 
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Kendi kendime konuşarak:)
0 oy
(812 puan) tarafından
Beni sinir eden her kimse Allah'a havale ediyorum sakinleşiyorum 
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Sakinleşemimmmm sakinleşemimmmm eşime agzima geleni sayiyorum olmuyo deli gibi evde bagriyorum oda yetmiyor oturup agliyorum sonra bi cay demliyorum geciyomu tabii yokkkkk
0 oy
tarafından
Biseyler parçalayıp kiriyorum genelde sonra pişman oluyorum kırıp doktugume ama ne yapim o an bişey parçalamazsam kocişi parçalarım 
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Lise doneminden beri öfke kontrol sorunum var kendime zarar vermeye meyilliyim ki zarar da verdim zamaninda ama gecmiste kaldi sukur cabuk sinirlenmem ama ayarim kacti mi eyvahlar olsun o yuzden cikiyorum balkona yakiyorum bi sigara gozum kapali hele bide hava soguksa oh mis resetlenip iceri geri giriyorum 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 112 göst.
5 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anneymben (573 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 297 göst.
2 saat önce Aile kategorisinde mehal (600 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 137 göst.
0 oy
19 cevap 243 göst.

379,088 soru

11,347,336 cevap

34,813 kullanıcı

...