0 oy
147 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (584 puan) tarafından
Eskişehirden yeni taşındım 3 ay oldu. Ama Eskişehir'e göre aşırı sıkılıyorum.  İş vesilesiyle geldik burada hiç kimsemiz yok. Bu şehirde olan ev hanımları ne yapıyorsunuz nasıl vakit geçiriyorsunuz nerelere gidiyorsunuz neler yapıyorsunuz 

9 Cevaplar

0 oy
(4,391 puan) tarafından
afyon diyince aklima sucuk ve kaplicalar geliyo ;d
(584 puan) tarafından
Turistik olarak aynen öyle ama maalesef burada komple yaşamak ayrı bisey. Bütün akrabaları arkadaşlari Eskişehirde bıraktık :). Afyon'da kaplıca çok ama 5 aylik bebeğim var bırakacak kimsemiz yok o yuzden termal su bebekler için sakıncalı olduğundan kaplıcaya gitme şansımız da yok
(4,391 puan) tarafından
zamanla düzelir,alisirsiniz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ayy Afyon'da pek bir yer yok ya,bende Afyon geliniyim su an orada değiliz ama oraya gidince ya park Afyon'a,ya Özdileke ya da kır bahçesi gibi yerlere gidiyoruz bir aktivite yok 
0 oy
(3,125 puan) tarafından
Bence en sıkıcı şehir afyon üniversite okudum 4 yıl ama gram sevmedim doğru düzgün gidilecek yerleri de yok 
0 oy
tarafından

Hıcbırsey yapılmaz ya havanın kasvetlı ınsanların yuzunun hep asık oldugu leş bıyer, halamın kahvaltı salonu var orda :) onu onerebılırım ama 

0 oy
(954 puan) tarafından

Termal hamama gidilir tek :D

0 oy
(3,350 puan) tarafından
4 sene afyonda okudum  park afyon avm ozdilek afium alisveris merkezlerinde takilirdik anitparkda cekirdek kola yapardik 
0 oy
(119,062 puan) tarafından
park afyona git  gez kaplucaya git ozdilek falan var baskada bisi yok eskisehirin yerini hicbisi dolduramaz
(584 puan) tarafından
Memleketimi şimdiden özledim;(
(119,062 puan) tarafından
bende ozledim☹️
0 oy
tarafından
Görümcemde oraya taşındı 1 yıl olmadi daha denk gelsn birakmz daha hemn arakds olur 
0 oy
(537 puan) tarafından
Sucuk yenebilir

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 174 göst.
0 oy
0 cevap 57 göst.
4 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Bkr48 (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 80 göst.
28 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu