0 oy
175 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (30 puan) tarafından
Afyonda tatile gidecez otel ariyoruz uygun fiyatli guzel otel biliyormusunuz ve boyle gezilecek yerler falan 

12 Cevaplar

+1 oy
(48,660 puan) tarafından
benim otellerim.duruyosa onq gidin ☺️☺️☺️
(119,282 puan) tarafından
akrones moda seninkinin forsu sondu comtan
(48,660 puan) tarafından
ikbal otelleri duruyo mu sucukları lokumları kolonyalari cok zenginim bende size soylemiyorum☺️
hepsi var duruyoda eskidi o yaa suan herkez akronese gidiyo
(48,660 puan) tarafından
ee bende eskidim.normal☺️
-Reklam-
0 oy
(5,922 puan) tarafından

Bu sıcakta termalde ne yapacaksınız :( gözde sucuk iskender yapan bir yer var orayı tavsiye ederim ama 

0 oy
(15,184 puan) tarafından
Oruçoğlu otele qittik . Fena değildi. Çok beğenmedim. Ama gidilebilecek en iyiler arasında olduğunu soyleyenler vardı. Ben termal otelin tüm imkanlarından yararlanamadım. Çünkü hamileydim. Ama orda eşimin konustugu kişiler bı çok otel deneyip içlerinde en uyisinin o olduğunu soyləmisler. Safran termal e gitmiştim yıllar önce. Güzeldi . May termal var. Onun çok kötü olduğunu duydum. Ona gitmeyin de 
(159 puan) tarafından
May termal güzeldi ya 4 yıl once gitmistik bizde niye kotulemisler ki
(15,184 puan) tarafından
Orası el değiştirmiş. Mafya gibi biseyler isletiyomus artık. Her gun yemekten zehirlenen birileri ambulansla goturuluyomus. Orda çalışan bı adam da orucogluna gelmiş tatile. O söylemiş eşime. Yorumları da okuduk puani da düşüktü. Kötü yorumlar da vardi
(159 puan) tarafından
Hadi ya.O zaman çok iyiydi özellikle yemekleri çok iyiydi.Ben 7 aylık gebeyken gittim suya falan girmedim dinlendim sadece acayip yiyordum hatta acik büfe diye.Kotu olmuş böyle iyi hatırlarsın mesela itibar kaybı oldu hemde çok büyük
(15,184 puan) tarafından
Aynen öyle. Ben de hamileyken gittim de ılık suya girmiştim. Sıcak suya girmedim. Bı de düştüm otelde. Ayağımı kiriyodum az daha shfhshhddh. Allah korudu
(159 puan) tarafından
Ayy kötü olmuş .Ben kaç kilo alıp dönmüştüm acaba hatırlamıyorum :))
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Özgül termal güzel di çok uygun değildir. Kadın erkek ayrı. Kadınlar kısmına girince türlü türlü havuzları var kapalı normal havuz güneş alan normal havuz termal havuzlar 3 5 çeşit 
0 oy
(2,704 puan) tarafından
Biz balayimizda villa tutmustuk havuzlu hamamli guzeldi. Kaleye çıkabilirsiniz ama bayaaaa sıkıntılı bi yolculuk ben bi yerimden soluyodum tepeye ciktigimda :)))  cok guzel otantik evlerin oldugu bi mahalle var kalenin oralarda. Bi mevlevihane var oralari gezmistik. Bol bol hashas ezmesi al visne soslu ekmek kadayifi ye etki keşkegi de cok guzel sucugu kaymagi soylemiyorum zaten :)
0 oy
gürala gitme sakin ama akrones super ona git
0 oy
tarafından
Beyza burak şahin sürekli gidiyorlar afrium mu neydi sanırım odalarında hanımı olan bir yer. Mutfağı vardı ve retaurant Cafe oyun alanları falan da vardı sanırım ama ben hiç gitmedim bilmiyorum.
0 oy
(547 puan) tarafından
Özgül termalde yerimiz var her sene gidiyoruz çok memnunuz 
0 oy
(3,624 puan) tarafından
Ozgul termal bi kaç sene oldu gideli fiyat bilmiyorum ama cidden çok güzel bi tesisdi
0 oy
(119 puan) tarafından
Akrones Afrium özgül termal e gide bilirsin cnm. Afyonlu olarak bunları tavsiye edebilirim 
0 oy
(595 puan) tarafından
Otel olarak akrones bir numara ama fiyatı tuzlu özgül termal uygun sayılır orası da kaliteli güzel bir yer gezilecek yer olarak Çavuşbaş tarafında konaklar var oraya gidebilirsiniz uzak ilcelerinde sandıklı ya da Sultandağı unuttum iksinden birinde Akdağ var güzel yerler 
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Fiyatini bilmiyorum ama ikbal termal var 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 119 göst.
13 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 148 göst.
18 Ekim 2022 Kültür-Sanat kategorisinde Mrvyilmaz (588 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 50 göst.