0 oy
457 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar üç tane çocuğum var en büyük oğlum sekiz yaşında sürekli bir şey ister yoku bilmez inanın bunaldım şimdi saçma sapan birseyde ısrar etti kızdım bağırdım şimdi vicdan azabı çekiyorum ben anneliği beceremedim 

10 Cevaplar

0 oy
(537 puan) tarafından
Tüh sana yaaaa öyle anne mi olur yazık sana. 

Şaka tabiki Hele ki böyle bir zamanda insanlar sasirmsken sen kendi anneliğini sorguluyorsun buna gerek olan bir durum olmamış ki
tarafından
Çok teşekkür ederim canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ne alaka ya. Hemen anne olamadım diye triplere giriyorsun. Herkesin çocuğu mükemmel yetişmiyor. Sıkma canini
tarafından
Öyle canim da ne bileyim
0 oy
(2,211 puan) tarafından

Benim 3 yaşındaki oğlum öyle, draje sakızlar varya onlara takmış sürekli sakız sakız :P en son bende onun yaptığı gibi yaptım, oğlum sakız ver sakız istiyorum dedim. “Anne yok ki sakız” dedi. Eee yavrum sende isteyince olmayan birşeyi sana nasıl verebilirim dedim. Baktım sustu. Sende dene belki işe yarar. Ama inan annesin asla öyle düşüncelere girip kendini üzme..<3

tarafından
Çok teşekkür ederim canım
0 oy
(329 puan) tarafından
Em ufak bir şeyde neden kendinizi dibe çekiyorsunuz  ve hayatı kendinize zindan ediyorsunuz maşallah bakmış büyütmüşsün iki bağırdın diye nedemek anne olamadım sen kendine öyle dersen başkaları neler demez önce kendinize güvenin tavrınızı koyun gerektiğinde had hödde yapıcaksanız tabiki lütfen anneliği yanlış yorumlamayın annelik sıfır hata değildir ki iki bağırdın diye yada çocuğun yoku bilmemesi sadece senin suçun değil şevkatide senden alacak çekinmeyide senden alıcak lütfen kendinizi dibe çekmeyin maşallah 3 çocuk herkesin harcı değil maşallah size 
tarafından
Çok teşekkür ediyorum canım Allah razı olsun
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Canım malesef bu zamanda çocuklar pek olmaz ve yoktan anlamıyorlar kendinde sucu arama 
tarafından
Aynen canım köyde üç çocuk hastalık Bi yandan iş Bi yandan
0 oy
(3,259 puan) tarafından
8 yaşında benimkiler biri 2 biri 3 yaşına girecek marketten doğru düzgün bisey almam onlara yine de bisey almak için tuttururlar bu oyuncak değil ne olursa geçenlerde biri yumurta fırçası aldı mesela. Cocuk triplerine çok takılma. 
tarafından
Teşekkür ediyorum canım Allah razı olsun
0 oy
(13,887 puan) tarafından

Ohooo benimki daha 3 yasinda ben çıldırıyorum :D arada kötü anne olmak lazım her istediğide alınmaz ki

tarafından
Canim elimden geldiğince yapmaya çalıştım bitmiyor bitmiyor bitmiyor
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Valla hayat böyle 3 yaşındaki kızım her gördüğünü al diye geliyor paramız olunca alıcam diye diye çocuktan biri bir şey istesin bizim paramız yok ki diyo alınanı kıymeti olsun boşver eskide bir ayakkabı alınırmış  ne değerliymiş şimdi herşey alıyoruz ama hiçbir şey almamışım gibi hissediyorlar 
tarafından
Çok teşekkür ederim canım Allah razı olsun
0 oy
(8,363 puan) tarafından
Amann bosver bende kucukken kışın annemden menemen isterdim domatesi nerden bulayım sana turfanda olur der kızardı. Onemlı bişey değil azıcık travma kalıyo o kadar.
tarafından
Çok teşekkür ederim kardeşim
0 oy
(12,513 puan) tarafından

Bende de üc tane bizde de bugünümüze şükür ama hastalıklar bitmiyor.. 

En son bende dün oturdum ağladım gecmiyo hastalıkları diye :(

tarafından
Aynen canım ya hastalar Bi taraftan iş Bi taraftan ne diyeyim
Teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 523 göst.
29 Aralık 2021 Aile kategorisinde Yyyyyyyyyyyyyyyy (83 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 500 göst.
23 Mart 2021 Diğer kategorisinde Elanur__ (462 puan) tarafından soruldu
0 oy