0 oy
520 göst.
Aile kategorisinde (83 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
2 yaşında ama nerde kim görse 1 yaşında sanıyor çok zayıf diyorlar artık üzüntüden kendimi perişan ettim foto koydum hemen Silivri sizce öylemi 2 yaşında 11 kilo

25 Cevaplar

+2 oy
(2,191 puan) tarafından
Allah rizasi icin 2 yasinda 25 kilo olup şeker hastasi olucagina 10 kilo olup saglikli yaninda nefed aliyor olmasina daha mukemmel degil mi ???? Senin anneligin kiloylami orantili şisman olunca annemi olucaksin yani anlamadim ?
-Reklam-
+1 oy
(1,785 puan) tarafından
Ay bu bebeğim küçük zayıf üzülüyorum falan filan postlarindan cidden gına geldi öffff
0 oy
tarafından
Ay niye böyle düşünüyosun her bebek farklı ne alaka yani 
(83 puan) tarafından
Şuan bile hüngür hüngür alıyorum demek ki eksik kaldım evladıma ilk çocugum
tarafından
Ne alaka benimde çocuğum zayıf.  kiz nolcak sağlığı yerine olsun
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Allah için milletin dediğine mi uzuluyon gerçekten?Doktor essek mi o kadar sene okumuş senin bebeğin zayıf olsa ya da kilosu çok kotu olsa doktor,hemşire takviye yazmaz mi hiç.İnsanlar cahil o yüzden bilmedikleri her boka yorum yaparlar
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Ne alaka ya millete kulağını tıpa gayette yaşını gösteriyo çocuk büyür sağlıklıysa zayıf olmasında sıkıntı olmaz kilolu sağlıksız olmasındansa zayıf olması daha iyi 
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Herkesin bunyesi farklı  canim

0 oy
(2,127 puan) tarafından
Bunun iyi annelikle ne alakası var canım
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Eltimin ablasınin kızı 4 yaşında 15 kilo başka yerde yeme diye tembihliyo ve hala dünyanın en iyi annesi benim diye takılıyor yani kilo ile anne direk ne alaka ya
0 oy
tarafından
Gayet normal bazı çocuklar tip olarak minyon oluyorlar 

Kemik yapisiyla alakalı 

Benim teyzemin kızı şuan iki yaşında ama demezsin iki diye 

Minyon oda 

Üzme kendini neden öyle diyorsun bu yaşa kadar getirmissin maşallah cokda güzel bir çocuk öptüm yanaklarından minigimin
0 oy
(450 puan) tarafından
Toplum baskısı böyle bir şey işte hayret bir şey ya. Maşallah mis gibi eli ayağı sapasağlam çocuğun varmış kız durduk yerde niye anneliğini sorguluyorsun milletin ağzına bakarak. Allah aşkına seni bu hale sokanlar gitsin kendi çocuklarına baksın. 
0 oy
(416 puan) tarafından
Sen harika  annesin milletin dediğine bakma sen evladına iyi bakıyorsun yeter 
0 oy
(628 puan) tarafından
İnsanların bu kilo takıntısı nedir cahillikten başka bir şey değil. Hiç üzülmeyin. Kızınız sağlıklı mı önemli olan bu. Bırakın konuşsunlar. Herkes doktor olmuş ama kimse tıp okumamış. 
0 oy
(5,307 puan) tarafından
Hiç kafana takma koşup oynuyorsa hiç dert etme bende öyle düşünürdüm kızım geçen ay hastalandı bir hafta koşmadı gülmedi yediğini kustu kilo filan hikayeymiş dedim belli sınırın altına düşmedikçe bişey olmaz 
0 oy
(2,787 puan) tarafından
Ana ne tatlı bi bebiş yaa aman kasaba et borcunu var takiyon doktr gelsmnde sıkıntı görmese sorun yok kızım 25aylik 12 kilo alt komsn kızı 26 aylık 16 kilo çocuk yerndn kalkamiyo ne yapym bnmkide cılız duruyo yanında komşumun bebeğinin ama daha pratik bnmki 
(83 puan) tarafından
Ya elimde geleni yapıyorum vallahi yemesinde güzel her öğün veririm meyvesi kendimize öyle almıyoruz ama kaynanam felan o çocuğa bakamıyor demişler şuan ağlaya ağlaya titreme geldi inan
(2,787 puan) tarafından
Kendi çıkarti çocuğa cokmu iyi bakms ya bı susun Allah rızası için kayananan tamam sen bakamasn oda babanne eşek başı değil gelsn eksik oldun yerde desn kizim böyle yap diye onane hem ay sinir oldm gece gece çok hareketli bı çocuksa almaz zaten
0 oy
(48,629 puan) tarafından
Minyon tiplidir sagliklidir annelik bebegin tipiyle degil nasil baktiginla alakalidir 
0 oy
tarafından
aynı sorun bizde de var benim oğlumda 10 kilo 2 yaşında 
(83 puan) tarafından
Doktora götürdün mü kaçta dr götürdüm kızın çok iyi diyorlar kilosu yok diye sıkıntı yok diyorlar
tarafından
hayır iyi demedi yaşıtlarına göre geri dedi boyu 81 oğlumun oda kısa dedi
0 oy
(996 puan) tarafından
Ya iyi veya kötü anneligin kilo ile ne alakası var canım çocuğun metabolizması iştahı ve vitamin eksikliği ile alakalı benjm kızım da 2 yasinda 11.400 kilosu 90 cm boyu var benim için de gayet iyi 
0 oy
(312 puan) tarafından
Kaç kg doğdu benim kızım 2.400 doğdu 2.5 yaşında 1 yildir 13 kg deydi şimdi 14 oldu ama balık yağı ve vitamin şurubu aldım ben olacağı yok emin ol yetersiz degilsin bazen çocuklar almıyor yaşları ilerledikçe kilo alımı duruyor  ben hiç kiloyu sıkıntı etmedim ama aile hekimi söyledi kullanmamı balık yağını  2 aydır veriyordum 1 aydır da vitamin şurubu veriyorum vitamin şurubun verince yemeğe düşüyor istahi açılıyor belki de yemek yemiyorsa benim kızım gibi almiyordur ağlamayın boşa sagligina bakın siz sağlığı yerinde ise dert değil obez olmasından iyi 
0 oy
tarafından
Milletin ağzı dursa eli durmuyo eli dursa gotu durmuyo heryerlerinden konuşuyorlsf işte takma 
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Kilolu bebek sağlıklı bebek değildir kilosu düşük bebek de sağlıksız bebek değildir her bebek her çocuk farklıdır minyon bir çocuk demekki seninki kendini neden kotuluyorsun 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 499 göst.
23 Mart 2021 Diğer kategorisinde Elanur__ (462 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 1,156 göst.
23 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 453 göst.
18 Ekim 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 75 göst.