0 oy
127 göst.
Diğer kategorisinde (46 puan) tarafından
Bebegim ters duruyormus alti aylik smdi basina boyle olay gelip de normal dohum yapan bebegi donen anneler var mi doktor donmezse ameliyat olur dedi du

7 Cevaplar

0 oy
(3,480 puan) tarafından
Doğuma kadar defalarca döner o  çok erken ameliyat demek için 
(46 puan) tarafından
Insallah doner tesekkur ederm canim
-Reklam-
0 oy
(288 puan) tarafından
Benim bebeğim de oyleydi tabi benim kiz keyfini bozmadi doğuma da oyle girdik oturur pozisyondaydi makat geliş diyorlar o yüzden sezeryanla doğum yaptım ama canını sıkma senin daha çok zamanın var dönme ihtimali yüksek mesela benim kızımın kordonu kisaymis ondan dönememiş
(46 puan) tarafından
Ters durdugu halde sancilanmani mi beklediler
(288 puan) tarafından
Evet son günlerde bile doktor donebilir diye bekletti 39+5 de artik sezeryana çık dedi o gun de zaten nstde sancım varmış ama ben çok hissetmiyordum
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Balım ışık tut yüzü nerdeyse o taraftan flaş tutarak yarım daire çiz ışıkla gergin aşağı indir 4 parmak dört parmsk bide müzik ac öyle yap bide salavat çek bol bol döner inşallah 
(46 puan) tarafından
Insallah cok tesekkur ederm denicem bakalm
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Zaten bebek son haftalarda döner doğum pozisyonu alır diye biliyorum 6 aylık bebek için erken yani 30cu haftalardan sonra dönüyor doğum pozisyonu aliyor diye biliyorum 
(46 puan) tarafından
Hmm anladim canm
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Benimde tersti 8 aya yakin döndü sonuc tabi yine sezeryan tansiyonum cok yukseldi bi anda sezeryan oldum saglikli olsunda normali sezeryani düşünme öyle yada böyle cocugunu alican insallah kucagina daha erken düşünme böyle seyleri
(46 puan) tarafından
Insallah canim iste ne bilim dusunuyosun ister istemez
(1,918 puan) tarafından
Orasi öyle tabide sıkma canini bosver
0 oy
tarafından
Yani neden normal dogum istiyorsun çocuk ve senin için hangisi iyiyse odur normali inan bazı normal doğumlar bazı kadınlara gelmiyor sezeryan da abartilacak bir şeye benzemiyor 
(46 puan) tarafından
Oyledir tabi ki ama bilmiyorum sanki normal guzel gibi geldi bana da ondan oyle dedm:)bi de sinirlenmesn kimse ama sezeryanda cok gobek kaliyo diyolar ondan:)
0 oy
(12,638 puan) tarafından
Canım benim kız da 36ci haftada döndu 37+2 normal doğum yaptım 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 154 göst.
2 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Ayperi (79 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 122 göst.
9 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Bsrst (278 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 68 göst.