0 oy
841 göst.
Diğer kategorisinde (1,787 puan) tarafından
Bu sabah öyle içimden dün giydiği kıyafetlere bakmak geldi herkese karşı güven problemim olduğu için eşime de hep şüpheyle yaklaşıyorum. Neyse bu sabah baktım sırt kısmında iki tel kadın saçı buldum ama onun dışında şüphe edebileceğim hiç bir şey yok kendi telefonumdan watsabini onun haberi olmadan takip ediyorum hiçbir ters durum yok arama mesaj dokümanı da temiz ama bu kadın saçını 2. Buluşum ilk bulduğumda sordum otobüslerden bulaşmıştır dedi güldü dalga geçti korkup sinirlenir üste çıkar diye bekledim ama rahat karşıladı konum geçmişinde de bana söylediği yerler dışında hiçbir yere gitmemiş ona da baktım ama günde nerdeyse 10  kere otobüs metro kullanır dediği doğru olabilir mi ? Ben şüpheyle yaşamaktan nefret ediyorum bu nedenle sürekli kontrol ediyorum Allah korusun başıma kötü bir durum gelirse herşeyden habersiz sala.k yerine koyulmaktansa kontrol etmeyi tercih ediyorum. Bu arada bulduğum iki tel de birbirinin aynısı gibi. Bu durumu nasıl çözebilirim arkadaşlar sakin ve akıllıca ilerlemek istiyorum içimde kötü bir histe yok ama bu teller durup dururken yapışmıyor ya bu adama...

31 Cevaplar

+6 oy
(1,092 puan) tarafından
Tatlım en acilinden tedavi olmalısın 
-Reklam-
0 oy
(1,160 puan) tarafından
Canım neyi çok düşünürsen onu kendini çekersen evrene verdiğin mesaj hep böyledir ne istiyorsan olumlu olumsuz o çıkar karşına o yüzden ilginini değiştir olumlamalar yapar düşünce yapanı değiştir birine güvenmez sürekli senaryo kurarsan zaman içerisinde onu yaşarsın 
(1,787 puan) tarafından
Evet haklısın ama gördüğüm birşeyi de yok sayamam öyle bir yapım yok bu durumu çözüp kafamda netleştirmem gerek
0 oy
tarafından
Haklı olabilir bazen otobüste benimde üzerine başkalarının saçı geliyor adamın günahını aliyorsun belkide bu kadar takip etmende tuhaf geldi bana konum mesaj dökümü vs 
(1,787 puan) tarafından
İnan bana da tuhaf geliyor ama insanlara karşı güvenim o kadar sarsıldı ki anlatamam sadece eş ilişkisi değil arkadaşlık akrabalık ilişkilerinden hep darbe yiyen biri olarak hayat beni kontrol manyağı birine çevirdi
tarafından
Yaşadıklarını bilemiyorum tabiki ama bu kadarı inan sana zarar verir eşinde belli bir zaman sonra bunlardan sıkılır bana kocam yapsa aynısını kıyamet koparırdim çünkü yapacak adam her türlü yapar bu kadar harap etme kendini
0 oy
tarafından
Dert ararken ben. Hem şüphe etmem gereken hiçbirşey yok diyip hem şüphe araman tuhaf. 
(1,787 puan) tarafından
Arkadaşlar burda neler neler okuyoruz dışarda duyduklarım  önceki hayatım vs. Her yerden bir darbe yiyince hayat sizi böyle bir insan haline getiriyor bende istemezdim kontrol manyağı olmayı ama beni buna mecbur bıraktılar :/
(13,821 puan) tarafından
Rabbim şaşırtmasın kimseyi sürekli bu şüpheyle zaten yaşanmaz he bir şey görürsün dikkatini çeker bariz tamam derim ama bir şeyde yokmuski canim kndini bitirirsin boyle
tarafından
Aynen öyle gerçekten bu kadarı çok fazla.
(1,787 puan) tarafından
Haklısınız kızlar.. abarttım sanırım
(13,821 puan) tarafından
Sen böyle kendini yer durursun dediğim gibi dikkatini bir şey çeker tamam bakarsın edersin ama böyle hiçbir şey yokken her şeyini takip etmek de nedir önce kendini telkin et her şeyi bırak takibi falan beynini bı rahatlat böyle yaşanmaz kuzum
0 oy
(7,300 puan) tarafından

Alır onu  ümüğünü sıkarım o saç teliyle 

Tabi sen öyle yapma :D

0 oy
(11,505 puan) tarafından

Canim biraz rahat bırakmayı dene yoksa kendini yer bitirirsin 

0 oy
(2,833 puan) tarafından
Adamın konumunu, mesajlaşmalarını falan mı takip ediyorsun sürekli? Bu seni hasta eder yaa. Bu kadar takıntı gerçekten hasta eder seni yani kafanda hep böyle şeylerin olması senin mutlu olmanı da engeller inan. Gerçekten otobüsten falan bulaşmıştır normal yani oturuyor kalkıyor o koltuklara. Çekme bence, neyi çok çekersen kendine o seni bulur . 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Doktora gitmeyi düşünür müsün? Mevzu eşinin omzundaki saç değil çünkü şüpheyle yaşaman en büyük problem. Adam da bunalır iki gün sonra kendi özel dünyası falan kalmamış. Gerçekten başına çekersin böyle şeyleri
0 oy
tarafından
Baska bi telefonu olabilir mi 
(1,787 puan) tarafından
Zannetmiyorum olsa yakalardim öyle zeki bi adam değil yakalatır
0 oy
tarafından
Takip ettiğini biliyor mu 
(1,787 puan) tarafından
Bilmiyor
tarafından
Activity yaz baksana Google den farklı uyglma ilemi konuşuyor
(1,787 puan) tarafından
O nasıl oluyor kız :) valla telefonunda şifre yoktur hep ortalıkta çocukların elinde birde hiç uygulama vs anlamaz telefonunda ki tek uygulamalar watsap, banka uygulamalari ne Instagram ne Facebook hiç birini kullanmaz
tarafından
Google activity yaz ilk cikana bas oradan yuklyip sildigi hangi uyglmya ne zmn girdiği faln yazıyor Google gecmsni silsede ordan silnmz , YouTube den video izlyp silsede silnmz
0 oy
(441 puan) tarafından
Canim konum geçmişini gizlemek çok basit yani azcık araştırılması yeter gittiği yeri görmeni istemiyorsa. Ayrıca 2. Bir telefon kullanıyor olabilir mi senden gizli aklıma o geldi aldatıyorsa seninde bu konuda ki pimpirikliğini biliyorsa önlem almış olabilir mi? Bence arabaniz falan varsa minik ses kayıt cihazları var ondan yerleştir. Yada iş yeri musait ise ve gidip gelen biri isen iş yerine de olabilir. Belli gün içinde konuşmalarını duyarsan rahatlarsın.
(1,787 puan) tarafından
Canım eşim sosyal hizmetlerde bakım personeli 6 yetim çocukla ilgileniyor ve işyerinde hiç kadın yok konum gizleme yapacağını zannetmiyorum telefon ayarlarından anlayan biri değil ve 2. Telefon olsa mutlaka yakalanır çok zeki kurnaz biri değil biraz saf :) şu ana kadar saç dışında şüphelendiğim hiç bir durum yok saçı da nasıl irdelicem onu bilmiyorum
0 oy
tarafından
Kendine neden bunu yapıyorsun ? Kocamın telefonu ortalıktadır bir kere bile alıp kurcalamam, yaparsa kendi kaybeder.  Bu şekilde hayat geçmez 
0 oy
(427 puan) tarafından
Eşine Allah sabir versin bir destek almalisin kusura bakmada normal gelmedin bana daha önce geçmişte birisi tarafindan aldatıldin mi
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Valla kuzum her yerde saç var,kimin bu saçlar diyesim geliyo 

Oturduğu yerlerden falan bulaşabilir
0 oy
(968 puan) tarafından
***** yerine koyulmayi dusunme yapanin kendi salakliginkendi  aptalligi boyle hayatmi gecer kiz surekli bak takip et bilmiyorum cok zor kendine bu kotulugu neden yapiyosun 
0 oy
(802 puan) tarafından
Otobuse falan binmese bulsan neyse bence sen bir yardim al boyle hayati hem kendine hemde esine zehir edersin
0 oy
(763 puan) tarafından
Bu kuşkuyla yaşanılmaz evliliğindede mutlu olamazsın her acaba diye düşünemezsin canım öncelikle bunu kafandan çıkarmanı tavsiye ederim kuşkulu hareketleri var mı başka ? 
0 oy
(7,023 puan) tarafından
Senin durumunu hiç iyi görmedim bacım benden söylemesi bu yaptıklarını eşin öğrense ne zamana kadar susar vala bak kendimi eşinin yerine koyuyorum eşim WhatsAppimi takip etse aramalarına baksa konumuna kadar izlese büyük kavga çıkarırım sen koynundaki karına guvenmiyosan defol git derim büyük konusmayim bosanirim ve bi de adam işten eve evden işe diyosun herşeyin farkındasın bu kadın koynuna gökten mi iniyo nerden buluyo mutlaka yanına gitmesi lazım yani öyle bişey de yok adam sürekli otobüste dolmuşta diyosun denkgelmis olabilir çok çok normal bişey bu şahsen hiç bi zaman eşimin kıyafetlerini kontrol etmedim ortada hiç bişey yok bu zamana kadar eşimden bi yanlış görmedim ben niye şüpheleniyim ki tamam belki geçmişinde aldatılmış olabilirsin ya da çevrende olup bitenlerden ektileniyo olabilirsin ama bunları eşine odetmeye hakkın yok ki suçsuz günahsız adama sürekli suçlu gibi davraniyosun ben seni iyi görmedim bacım yanlış anlama kendine yazık edersin böyle hem biseyi 40 kere söylersen gerçekten olur 
0 oy
(337 puan) tarafından
Eşe sen beni aldattın diye diye onu aldatmaya itersin ve aldatmyrsa da senin yüzünden aldatır erkekler bole akla soklyrsa yapılır neden aldatsn ki adam aldatan adamlar illa ki bı acigi görünür saç meselesi olablr her yerde bayanlar var ama blmyrm . Sadece adamın yuzune deme bunları suphelnyrsan bile Altan alta takip et ama ona deme yakıştırma bunu kendinede yakıştırma derim cnm 
0 oy
(288 puan) tarafından
Esiniz nerde çalışıyor bizim eski iş yerinde montları astiğımiz yer ortakti sıkış tepiş asiyorduk herkesin ceketinin kokusu saç toz birbirine bulaşıyordu öyle bir şey olamaz mi

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 1,161 göst.
16 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Ahsenbennn (1,787 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 869 göst.
29 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Hatice0099 (0 puan) tarafından soruldu
+2 oy
19 cevap 473 göst.
4 Ağustos 2022 Aile kategorisinde KEBELEK (1,733 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 1,523 göst.