0 oy
106 göst.
Aile kategorisinde (173 puan) tarafından
Hamile öncesi 56 kiloydum. Doğuma 72 kilo ile gittim. Doğum yapalı 10 ay oldu. 2 hafta önce 58 kiloydum. Şu an ki kilom 54.8 ama hala kocaman göbeğim var :) özellikle şu alt karın olduğu gibi duruyor. Ben bu kiloyu nerenden veriyorum anlamadım. Alt karın çalışıyorum g5e gidiyorum. Hiç bir işe yaramadı. Bu göbek nasıl gidecek 

4 Cevaplar

0 oy
(6,238 puan) tarafından
Vallahi canım sezaryen olmadım ama normal doğumda Benim de göbeğim vardı tayt aldım bir tane beli bayağı sıkı olan o bende ne göbek bıraktı ne bir şey mesela şu an hiç göbeğim yok görümcemin Gelini de iki sezeryan oldu Birisi ikizdi ona da söyledim Dedi ki senin nasıl hiç göbeğin kalmadı Normalde doğum dahi olsa hani yine bir göbek kalıyor dedim ki doğumdan hemen sonra bunu giymeye başladım diye gitti kendine de buldu aldı aynısından ve onun göbeğinde de bayağı fark etti Çünkü Doğum yapar yapmaz Aslında böyle başlanmalı yoksa kalıyormuş ama bilen çıkar yine Ayriyeten umarım
(173 puan) tarafından
Ben de hemen korseye başlayacaktım doktorum 6 hafta sonra dedi. 6 hafta geçti yine takmadım :) son 2 haftadır diyet ile spor yapıyorum. Sabah uyanır uyanmaz da korse takıyorum. Korse güzel sıkıyor ama Sürekli kayıyor. Taytın linki var mı acaba :) bir de taytı kendi bedenimden küçük mü almalıyım
(6,238 puan) tarafından
Vallahi ben korse kullanmadım Çünkü korse aşırı derecede belimi böyle sıcaktan yakıyordu falan onu kullanamadım İlk birkaç gün böyle sancım olduğu için tayt da giymedim Bir de ilk doğumunda dikişlerim de vardı ama bir hafta sonra kullanmaya başladım

Esmoş aşkım korse değil tayt Dur ben sana atayım
(6,238 puan) tarafından
Al güzelim ikinci bir yorum yaptım oraya attım
(10,298 puan) tarafından
At kiz bizde bakalim :D
(173 puan) tarafından
Bende de o korse var ama kayıyor ya
-Reklam-
0 oy
(6,238 puan) tarafından

Bak bundan içi de aynı böyle daha doğrusu ben hamileydim Eşim bana bunaldı dedim ki hani tayt al bana diye O da iki tane almıştı birini bundan birini de ince bir tayt almış dedi ki bunu kışın giyersin doğumum zaten Kışa denk gelmişti Hani üşümezsin diye Daha sonrasında giydim ama belimi çok sıkıyordu falan araştırdım kışlık termal taytmış bu yazlık olanlardan değil ve gerçekten de hamileyken giydiğimde de ne bacaklarımda bir çatlak yarattı ne de doğumdan sonra ben de göbek bıraktı ve görümcemin Gelini de bundan aldı Çünkü biraz da sıkıyor O yüzden sanırım ve hala daha giyiyorum 2,5 seneyi geçti o kadar Sağlam çıktı ki düşün iki buçuk 3 seneye yakındır var ve sadece birazcık basen bölümünden tiftiklendi onun dışında çok sağlam çıktı Yani yırtılma sökülme asla olmadı

image

(10,298 puan) tarafından
Kiz bununla piseriz :D
(6,238 puan) tarafından
Kız yok hiç öyle değil yazın bile giyerim jdjdjd hiç pismedim
(10,298 puan) tarafından
Kiz bunu yazin nasil giydin ici yunlu
(6,238 puan) tarafından
Vallahi yavrum giyindim beni öyle pişirecek dereceye getirmedi ama Esma'nın dediği gibi dolu Olabilir bizim burası Erzurum yani öyle �ç Anadolu ve batı gibi çok bir sıcağı olmadığı için Belki de ondandır bilemiyorum☺️☺️☺️
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Bende burada bekleyeyim 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 162 göst.
20 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 262 göst.
5 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Miraysu (2,739 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 225 göst.
4 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Gulsh26. (338 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 83 göst.
29 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sengul81 (684 puan) tarafından soruldu

384,694 soru

11,507,624 cevap

35,162 kullanıcı

...