0 oy
214 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (636 puan) tarafından
Kızlar 4 gün önce bebeğime kan damlası başladık bugünde kakasinda kan var neden olabilir doktora goturmelimiyim

5 Cevaplar

0 oy
(636 puan) tarafından

En İyi Cevap

image

image

istahida yok 2 gundur
-Reklam-
0 oy
(6,943 puan) tarafından
Kan oduguna emin misin bacım 
(636 puan) tarafından
Evet igrenirsiniz diye fotoğraf atamadim
(6,943 puan) tarafından
At bakiyim bi benimde başıma geldi bi görmem lazım
(636 puan) tarafından
Attim
(6,943 puan) tarafından
Kuzum doktora gitmen lazim hem kan hem mukus var bağırsak enfeksiyonu büyük ihtimal benim oğlumda da böyle oldu hemen hastaneye gittim kan kaka ultrason verdik enfeksiyon dedi ama ciddi durum da olabilir bağırsaklar üst üste binebiliyo sikisabiliyo Allah'ım esirgesin bağırsaklarını kaybeder çocuk sen hemen git bi baksınlar poliklinik kapanmadan
(636 puan) tarafından
Tamam gidiyorum hemen dua edin kötü birşey çıkmasın yavrum erken doğdu bide ☹️
(6,943 puan) tarafından
İnşallah enfeksiyondur antibiyotik verirler geçer senden başkası altını degistirmesin senin elindeki mikroba bakteriye bağışıklığı vardır başkası değiştirirse kaldiramayabilir büyük ihtimal prebiyotik verecek bi de vermezse sen iste
(636 puan) tarafından
Yok zaten benden başka kimse yok bakacak başıma ağrı girdi 20 dk sonra goturucem doktora öğle arası girdi probiyotik ne için oluyor bilgim yok ilk bebeğim
(636 puan) tarafından
2 gundurde iştahsız 30 ml zor iciyor mamayı beni bile bugün hiç emmedi dün 1 kere emdi
(6,943 puan) tarafından
Kuzum korkma sakin ol prebiyotik bağırsaklarda iyi bakteriler var ya onlardan oluyo ben bio gaia kulandim çok iyi geldi kusma ateş bi de karında şişlik falan var mi
(636 puan) tarafından
Şimdi hastaneden dönüyoruz çok şükür doktorun yanında kaka yaptı bu defa kan yoktu ama yeşildi mama değiştirdik oda yapabilir süt alerjiside dedi kaka tahlili verdik sonuç bekliyorum çok teşekkür ederim sağolun ateşi kusması yok bin şükür bakalım sonuç bekliyoruz
(6,943 puan) tarafından
Hıh tam onu yazmak için gelmiştim doktor demiş benim oğlumu o zaman doktora götürdüm işte enfeksiyon dedi 2 hafta sonra kontrole çağırdı ishal gibi kakası hala dedim süt alerjisi olabilir diyet yap demişti bende onu dicektim sana süt allerjisi de olabilir şükür bişey cikmadiysa korkma sen bi çocuk gastroenteroloji bölümüne götür fırsat bulduğunda canım bak benim oğlumun o zamanki kakasina benziyo aynı ben hem ishal hem kanlı hem mukuslu dedim çocuğu mahvettin meğer ishal falan değilmiş anne sütü aşığı icinmis kan da enfeksiyonmus mukus da ek gıdaya gecince bitti şükür korkma süt diyeti çok zor rabbim yardımcın olsun bi kaç gün yaptık biz de
(636 puan) tarafından
Valla ben birşey anlamadım sonuçlar temiz çıktı ama bana süt diyeti verdi bebeğimede alerji maması verdi oda ağzından burnundan kustu az önce ne yapacam bilmiyorum
(6,943 puan) tarafından
Mamasina pekmez koyup verebilirsin o allerji mamaları hem kötü kokuyo Ken tadı kötü oluyo pekmez yenidogandan itibaren kullanilaniliyo gönül rahatlığıyla verebilirsin
(636 puan) tarafından
Öyle mi hemen koyarım yeterki içsin yavrum
(6,943 puan) tarafından
Koy koy dene bakalım içecek mi reçel bal şeker kafan yasak ama bak onlara dikkat et geçen biri almış bu mamadan cilekreceli koymuş içine sen koyma sakin pekmez sadece  dene bakalım haber et banada içim rahat etmedi kuzum aç mıymış :'(
(636 puan) tarafından
Kaç saat oldu birşey yemedi ben bile su saat oldu ne kahvaltı yaptım ne bişey basım çatlıyor bide miniğim erken doğdu son anda kurtuldu
(6,943 puan) tarafından
Oy kuzum benim kaç aylık bacım bebeğin
(6,943 puan) tarafından
Naptın canım içti mi mamayı
(636 puan) tarafından
3 aylık canım yok 30 ml zarzor içti kusacak gibi yapıyor ben sma versem nolur ya
0 oy
(763 puan) tarafından
Kan varsa tabiki götürmelisin  kan damlası bunu yapmaz sadece kaka rengini değiştirir ve kabızlık yapar en fazla
(636 puan) tarafından
bir halt anlamadım gaita örneği alındı temiz çıktı ama doktor alerji maması verdi onu da icirdim ağzından burnundan kustu banada süt diyeti verdi ama sonuçları temiz
(763 puan) tarafından
Ayy kıyamam tüh bebeklerde bazen oluyo canım ya belkide yaparken mi zorlandı ki yada içerde yara vardı ondan oldu tekrar oldu mu kakasında kan peki
(636 puan) tarafından
Hayır olmadı ya yemedin o mamayı sma verdim geri
(763 puan) tarafından
Doktoruna bugün sor ama böyle böyle oldu diye bence canım
(636 puan) tarafından
Sordum canım mamasina pekmez kat ver dedi
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Resim var mi
(636 puan) tarafından
Var yoruma atım hemen
(3,230 puan) tarafından
Kan var canım sanki ya bir doktora götür bakalım rabbim şifa versin
(636 puan) tarafından
Öğleden sonra goturucem kötü birşey mi bu ☹️
(3,230 puan) tarafından
Canım götürdün mü
(636 puan) tarafından
Evet canim götürdüm ama bir halt anlamadım gaita örneği alındı temiz çıktı ama doktor alerji maması verdi onu da icirdim ağzından burnundan kustu banada süt diyeti verdi ama sonuçları temiz
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Kabız fekan mi zorlanmis olabilir 
(636 puan) tarafından
Hayır degil

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 163 göst.
6 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Beyzaalp (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 150 göst.
0 oy