0 oy
190 göst.
Diğer kategorisinde (2,044 puan) tarafından
Kızlar oğlum 3 buçuk yaşında aktiflessin konuşması gelişsin diye kreşe yazdiridm 4 gündür gidiyoruz 3 gün çok büyük sorunlar yaratmadı ama bugün oldukça huzursuzdu alışmasını istiyorum yalnız bı çocuk adapte olmasını istiyorum kreş kapısının önünde bekliyorum ağlayarak geldi bugün sürekli bazen içerde de kalıyorum ama hocalar bundan hoşnut olmuyor bı kaç gün iyi gidince öyle mutlu oldum öyle huzurlu oldum ki bazı çocuklar hırçın öğretmen öyle çok ilgilenen bı öğretmen değil çocukları bırakıp gidip duruyor napacagimi şaşırdım evi kreşe cevirdim algısı gelişsin diye herşeyi yapıyorum olumsuzlukla karşılaşınca bütün modum düşüyor ona karşı öfkelenirum içimden bu süreçten geçenler varmı neler yaptınız 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bütün annelerin hemen hemen ortak sorunu benimki 5 yaşına geldi anaokula göndereceğim deyince ödü kopuyor ne yapacağımı bilemiyorum gerçekten küçük kardeşiyle de pek anlaşmıyor sürekli kavga gürültü içindeler kızım da 2 yaş sendromu başlamış diye düşünüyorum o da çok huzursuz sürekli mızmız
(2,044 puan) tarafından
Çok zor ya hâlbuki onlar için istiyoruz gelissinler sosyalessinler diye çok kafama takıyorum çok üzülüyorum beb
-Reklam-
0 oy
(2,253 puan) tarafından
Kızım 1 sene gtti çocuklarla beraber olsun knuşması gelişssin diye özel kreşe götürdüm bir sene hergün gderkende gelirkende ağladı
(2,044 puan) tarafından
Özel değil işte bu özele durumum el vermiyor malesef belki farklı şekilde davranılır ve çocuk adapte olabilir burda öyle değil bakalım nasıl ilerkeyecek
0 oy
(1,246 puan) tarafından
Daha küçük değil mi konuşması gelişsin diye günlük oyun gruplarına götürsen ya da dil terapistine. Konuşamıyor orda kötü davransa öğretmen sana anlatamaz da Allah korusun. Üstelik ilgili bi öğretmen de değilmiş. Başka bi çözüm yolu bul bence konuşması için dra gösterdin mi? 
0 oy
(3,741 puan) tarafından
canim daha yeni baslamis  bikac hafta gecsin  bi  sonra alisir diye dusunuyorum
0 oy
(13,961 puan) tarafından
Bende oğlumu 4 gün kadar götürdüm 3 gün ağlasa da sonradan sakinlesiyordu ama 4.gun o kadar ağladı ki içeriye sokamadık kucağıma bile gelmedi öğretmene vereceğim diye benden kaçıyordu kreşin kapısına dahi yaklaşmadi korkuyorum eve gidelim diye ağladı sürekli bende aldım çocuğumu eve geldim bırakamadım o hâlde çalışmayı düşünüyordum herşey hazırdı ama vazgeçtim biraz daha büyümesini bekleyeceğim 
(347 puan) tarafından
Helal olsun
0 oy
(7,123 puan) tarafından
Bende 3 buçuk yaşında verdim bir hafta mizmizlandi sonra kendi koşarak gitti öğretmen ler aşırı ilgili ve sabirliydi şimdi anaokuluna başladık  kızımdan büyük çocuklar ağlıyor kızım güle güle anne seni sevicem diyor :):) 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 295 göst.
16 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Cemrenin mamasi (8,082 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 449 göst.
5 Şubat 2024 Aile kategorisinde 2 melek annesiii (243 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 108 göst.
23 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (876 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 325 göst.

374,649 soru

11,206,193 cevap

34,507 kullanıcı

...