0 oy
312 göst.
Diğer kategorisinde (699 puan) tarafından
Kızlar belki bilen çıkar. Annem yoğun bakımdaydi çok ağır kovid atlattı. 20 gün yoğun bakımdaydi ve heran entübe edilebilir demişlerdi. Ayın 5 inde iki iğne yaptılar bizden imza alıp ve öyle döndü. Şuan durumu yatağa bağlı altından alıyoruz ve oksijene bağlı eve gidecez Birazdan. 

Geçen hafta kpss vardı kardeşim de bende sınava girdik tabi kendinin haberi olmadı. Her sinavimza gelir beklerdi araba yada orda. Ben o gün sınavdan çıkınca okul çok kalabalıktı ve bir boşluğa düştüm keşke annemde olsaydı dedim. Hatta bir daha sınava girmycm dedim ki köşeden babam döndü motorla. Görünce gözlerimden aktı belli etmedim. Smdi de anneme dedik geçen hafta sınava girdik güzeldi falan. Keşke bende gelseydim dedi annem yazarken bile duygulanyrm.  Canım annem benim Allah acil şifalar versin eski sağlığına kavuşsun inşallah 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım benim ya Rabbim annene acıl şifalar versin inşallah ayaklanicak en kısa sürede merak etme 
(699 puan) tarafından
İnşallah canım benim Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(1,398 puan) tarafından
RABBIM sifa versin insallah eski sagligina kavusur 
(699 puan) tarafından
İnşallah inşallah
0 oy
(135 puan) tarafından
Tüm kalbimle dualarım sizinle, inşallah kısa sürede sağlığına kavuşur. Hani bir söz var ya tüm anneler ölümsüz olmalı diye, hakikaten tüm anneler ölümsüz olsa keske...
(699 puan) tarafından
Değil mi keşke öyle olsa. Canım benim inşallah. Dualarınızı bekliyor. Duadan başka çaremiz yok. Rabbim kabul eylesin
0 oy
(10,010 puan) tarafından
Ahh kuzum ya agladim valla okurken. Rabbim size bagislamis ya onu ne kadar guzel. Insallah en kisa suredede ayaklanir sagsalim sagligina kavusur. Ahh ahh annelik ..
(699 puan) tarafından
Bende yazarken ağladım inan ki şuan gene doldu gözlerim yanımda annem babam olmasa ağlarım iki küçük kızım var görümcem de onlar da sefil oldu bırakıp gidemiyorum. Rabbim sağ salim sağlığına kavuşur.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 269 göst.
28 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Selda41 (438 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 257 göst.
15 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 427 göst.
3 Eylül 2022 Aile kategorisinde Aybukee (1,229 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 493 göst.