0 oy
212 göst.
Diğer kategorisinde (1,946 puan) tarafından
Kizlar eşiniz akşam saatleri veya bu saatler arkadaşıyla buluşsa ne tepki verirsiniz ben tepki gösterince kırk yılda bir çıkıyorum dizinin dibinde mi oturayım diyor ki ben çocuk doğduktan sonra hiç arkadaşlarımla buluşma fırsatım olmadı 2 senedir ama o sürekli çıkıyor zoruma gitti ya.siz olsanız nasıl tepki verirsiniz 

17 Cevaplar

0 oy
(938 puan) tarafından
Bu saatte gidemez malesef canım çok çok önemli bişey olmasi lazım evli çocuklu adamın bu saatte ne işi var ha işten gelince gidebilir erkenden ama geç olunca korkarım ben aklıma kırk tane şey gelir 
-Reklam-
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Benimki arkadaşının yanindan geldi telefonunu unutmuştu geri gitti az önce aradım çay içiyorum diyor. Benimde tepe atacak bu gece
0 oy
tarafından
Bu saatte her yer kapalı nereye gidecek? Eşim gider ayda alemde 7 8 gibi cikar en geç 10 da gelir sorun yapmam bende istediğim zaman istediğim şekilde çıkıyorum çünkü 
0 oy
(48,704 puan) tarafından
abimle cikiyo bu aksamda cikti onlarinda nefes almaya ihtiyaçları var
(1,946 puan) tarafından
Çıkınca yarim saat sonra arıyor çocuk bende durmuyor beni sevmiyor diye :)
(48,704 puan) tarafından
☺️imkani olan baba olsun diyorum bende
(1,154 puan) tarafından
İkbal bu sloganına katılmak istiyorum çokça hdhshshs
(48,704 puan) tarafından
☺️☺️☺️gel birlikte yürüyüş yapalım
imkani olan baba olsun diye diye gezelim
(1,154 puan) tarafından
Tm aşkom seve seve ☺️❤️
0 oy
(146 puan) tarafından
Tamam o gün boyu çalışıyor eee bizde gün boyu çocukla evle uğraşıyoruz işten gelince çıkabilir ama belirli bi saate kadar ondan sonra gel evine çocuğunla ilgilen karında çay yapsın hem çocukla oyna hem karınla sohbet ederek çayını iç çok mu zor anlamıyorum vallahi ya 
0 oy
(1,893 puan) tarafından
Akşam 10 a kadar müsade var çıkabilir ara sıra ama bu saatte çok çok ciddi bir şey olmadan asla çıkamaz 
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Çıkıyor şimdi de çıkabilir sorun etmiyorum bende çıkıyorum çünkü
0 oy
tarafından
Benim eşim gidebilir istedigi zaman bana sorar bende git derim ama gitme desem de gitmez. Cocugunu al cik sende canim. 
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Kendide demiş canım kırk yılda bir gidiyorum diye ben sorun etmiyorum aramam da hiç nerdesin diye ayrıca çoçuk gezmeye arkadaşlarınla vakit geçirmeye engel değil ki gitmek istiyorsan sende git canım sen gitmiyorsun diye ondan da aynı şeyi bekleyemezsin haa o engel olur gitme gelme der o zaman sende izin vermezsin
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Hic yapmadığı ve yapmiyicagı bi olay,eşim için konuşursam ben ses etmem çünkü eşim bu hareketi yapsa da cok sık yapmaz ayda yılda bir yapar o yüzden ses etmem çünkü dışarı hayatından çok ailesiyle vakit geçirmeyi daha cok sever disariya çıktığı zamanlarda da ses etmem çünkü onunda arkadaslariyla vakit geçirmeye ihtiyacı var sorumsuz ve aile kavramını öğrenememiş biri olsa tepkim ağır olur ama her zamana önceliği biz olduğumuz için hiç bise demem ve arkadaşları da cok şükür kendi gibi efendi insanlardır
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Gidemez. 11 de uyuklamaya başlıyo çünkü :) gitmek istese de.izin vermem.
0 oy
(329 puan) tarafından
Tabiki gitmeli ama sizde gitmelisiniz her ikiniz içinde iyi olur size iyi gelecektir ve Buda çocuklarada iyi gelecektir çünkü siz ne kadar iyi olursanız bi okadarda verimli olursunuz bence 
0 oy
(17,817 puan) tarafından

Benimki kış geliyo artık evden çıkmaz deminde kahve içtik ben üşüdüm hastaym ya yine geldim yatağıma oda gelir birazdan wcde jsjsj

image

0 oy
(1,569 puan) tarafından
Ben eşimi yollasam da kendi gitmez isi icabı gitmek zorunda olduğu zamanlar bile gece yalnız olmamamız için erteler ha erteler gitmeyi
0 oy
(423 puan) tarafından
Gitmez ki bnmkinin arkadaşı yok kahve huyu dışarı huyu yok ben git desem de markete bile çıkmaz geceleri 
0 oy
(232 puan) tarafından
Oha yani sabahı bu adamın işi gücü yok mu 
0 oy
(12,681 puan) tarafından

Dün bu saatlerde dedi .....çi geldı içmeye gidelim diyor dıye niye soruyorsun git canım dedım bi saat fln takılmış geldı 

Karışmam baştan beri zaten fazla duramıyo geliıyo

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 67 göst.
30 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Hlyaa_96 (565 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 37 göst.
7 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Cetineylul317 (1,248 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 205 göst.
8 Kasım 2021 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (467 puan) tarafından soruldu
0 oy